Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.06.2016 |
09:39 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
1:3 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
3. |
2Koaly
(K. Štěch,
B. Layerová)
|
|
S:S |
|
26.05.2016 |
20:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.04.2016 |
18:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
19.04.2016 |
21:00 |
3. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
14.04.2016 |
20:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
11.04.2016 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
30.03.2016 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
24.03.2016 |
09:00 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.03.2016 |
09:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
07.03.2016 |
19:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
24.02.2016 |
17:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
10.02.2016 |
11:30 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
07.02.2016 |
19:00 |
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.01.2016 |
21:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
24.01.2016 |
20:00 |
4. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
21.01.2016 |
20:30 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
13.01.2016 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.01.2016 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
27.12.2015 |
20:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
22.12.2015 |
15:00 |
4. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
08.12.2015 |
18:00 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
08.12.2015 |
17:00 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
07.12.2015 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
25.11.2015 |
19:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
23.11.2015 |
12:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
22.11.2015 |
19:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Komentáře
|
08.11.2015 |
20:00 |
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
13.10.2015 |
21:30 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
13.10.2015 |
20:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
11.10.2015 |
18:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
31.05.2015 |
18:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:0 |
|
27.05.2015 |
17:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.05.2015 |
20:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
18.05.2015 |
16:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
20.04.2015 |
19:00 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
3:0 |
|
15.04.2015 |
21:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
13.04.2015 |
20:00 |
4. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
09.04.2015 |
14:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
07.04.2015 |
19:30 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.03.2015 |
19:00 |
4. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
17.03.2015 |
21:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
24.02.2015 |
20:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
22.02.2015 |
21:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
16.02.2015 |
20:00 |
3. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
|
|
4. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
Komentáře
|