Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.06.2023 |
00:10 |
2. |
mladíci
(K. Reichman,
D. Andrejčák)
|
|
S:S |
|
23.05.2023 |
19:30 |
2. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
11.05.2023 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
10.05.2023 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
26.04.2023 |
20:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
23.04.2023 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
20.04.2023 |
20:00 |
2. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
16.04.2023 |
20:00 |
2. |
Kolena
(B. Hrnčíř,
D. Andrejčák)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
28.03.2023 |
20:00 |
1. |
Masters
(J. Slavíček,
P. Havelka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
23.03.2023 |
20:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
19.03.2023 |
20:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
07.03.2023 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
22.02.2023 |
20:00 |
2. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
16.02.2023 |
20:00 |
2. |
Masters
(J. Slavíček,
P. Havelka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
09.02.2023 |
20:00 |
2. |
Kolena
(B. Hrnčíř,
D. Andrejčák)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
05.02.2023 |
20:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
22.01.2023 |
19:00 |
2. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
09.01.2023 |
18:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
08.01.2023 |
20:00 |
2. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
05.01.2023 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Komentáře
|
02.01.2023 |
00:10 |
2. |
Rakeťáci
(M. Slámová,
J. Hanák)
|
|
3:S |
|
22.12.2022 |
19:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
16.12.2022 |
19:00 |
2. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
11.12.2022 |
17:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.11.2022 |
11:56 |
3. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.11.2022 |
10:56 |
3. |
Vlk a Zajac
(J. Kosuth,
M. Vančík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.11.2022 |
19:00 |
3. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:1 |
|
21.11.2022 |
19:00 |
3. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
20.11.2022 |
19:00 |
3. |
Rakeťáci
(M. Slámová,
J. Hanák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
29.10.2022 |
10:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.10.2022 |
20:00 |
1. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
S:3 |
Komentáře
|
23.10.2022 |
20:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.10.2022 |
14:57 |
1. |
Kani
(K. Stachová,
N. Jolly)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.10.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.09.2022 |
20:00 |
1. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
22.09.2022 |
20:00 |
1. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
11.09.2022 |
20:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
04.09.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.08.2022 |
19:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
29.08.2022 |
18:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
25.08.2022 |
16:32 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.08.2022 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
26.07.2022 |
22:22 |
2. |
Chaos
(M. Adámková,
A. Jíra)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.07.2022 |
18:00 |
2. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
14.07.2022 |
20:30 |
2. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
14.07.2022 |
20:00 |
2. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
14.07.2022 |
19:00 |
2. |
Nekulturní hovada
(M. Hrvol,
R. Zlatník)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
28.06.2022 |
19:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
26.06.2022 |
20:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
17.06.2022 |
20:00 |
1. |
ZDEVA tým
(Z. Sára,
E. Rulíšková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
07.06.2022 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.05.2022 |
22:04 |
1. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2022 |
09:45 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.05.2022 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
15.05.2022 |
20:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
10.05.2022 |
19:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
01.05.2022 |
23:03 |
2. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.05.2022 |
20:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
24.04.2022 |
19:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
10.04.2022 |
20:00 |
2. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.04.2022 |
20:00 |
2. |
Jarní valčík
(B. Tichá,
M. Adámek)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
31.03.2022 |
20:26 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.03.2022 |
18:24 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
S:S |
Komentáře
|
20.03.2022 |
20:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Komentáře
|
06.03.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
28.11.2021 |
21:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.11.2021 |
20:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
16.11.2021 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
14.11.2021 |
20:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
S:S |
|
01.11.2021 |
00:10 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
3:S |
|
31.10.2021 |
10:23 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.10.2021 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
29.09.2020 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
20.09.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
15.09.2020 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.09.2020 |
20:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
02.09.2020 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.08.2020 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.08.2020 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
19.08.2020 |
17:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
06.08.2020 |
14:02 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.07.2020 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
23.07.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.07.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
12.07.2020 |
21:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
12.07.2020 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
02.07.2020 |
19:00 |
2. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
02.07.2020 |
18:00 |
2. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
10.06.2020 |
13:11 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
08.06.2020 |
20:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
08.06.2020 |
19:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
03.06.2020 |
17:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
21.05.2020 |
00:15 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
S:S |
|
08.03.2020 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
28.02.2020 |
20:00 |
2. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.02.2020 |
20:00 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
25.02.2020 |
19:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
07.02.2020 |
20:00 |
2. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.01.2020 |
20:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
21.01.2020 |
19:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
12.01.2020 |
20:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
08.01.2020 |
20:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
22.12.2019 |
20:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.12.2019 |
20:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
10.12.2019 |
19:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
08.12.2019 |
20:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.11.2019 |
20:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
26.11.2019 |
19:00 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
24.11.2019 |
20:00 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
17.11.2019 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
25.10.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.10.2019 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
13.10.2019 |
20:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:0 |
|
03.10.2019 |
13:02 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.09.2019 |
20:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
22.09.2019 |
20:00 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
15.09.2019 |
20:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
12.09.2019 |
20:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
08.09.2019 |
20:00 |
3. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.08.2019 |
13:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.08.2019 |
19:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
12.08.2019 |
18:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
08.08.2019 |
20:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
22.07.2019 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.07.2019 |
23:03 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
18.07.2019 |
19:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
18.07.2019 |
18:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.06.2019 |
05:29 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.06.2019 |
20:30 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
18.06.2019 |
19:00 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
11.06.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.05.2019 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
19.05.2019 |
20:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
15.05.2019 |
20:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
14.05.2019 |
19:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.04.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
25.04.2019 |
20:00 |
2. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
17.04.2019 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
16.04.2019 |
19:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
26.03.2019 |
19:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
20.03.2019 |
20:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
1:3 |
|
13.03.2019 |
20:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
11.03.2019 |
17:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.03.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.02.2019 |
20:30 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
25.02.2019 |
17:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
18.02.2019 |
20:00 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:1 |
|
30.01.2019 |
20:30 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.01.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:1 |
|
23.01.2019 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
18.01.2019 |
18:30 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
25.12.2018 |
13:11 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.12.2018 |
20:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
12.12.2018 |
20:30 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
11.12.2018 |
19:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
27.11.2018 |
15:55 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.11.2018 |
20:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
20.11.2018 |
19:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
13.11.2018 |
19:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
31.10.2018 |
20:30 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
23.10.2018 |
19:00 |
5. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
16.10.2018 |
19:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.09.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
0:3 |
|
17.09.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
2:3 |
|
10.09.2018 |
19:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
06.09.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.08.2018 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
1:3 |
|
29.08.2018 |
18:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
|
20.08.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
06.08.2018 |
07:17 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
|
S:S |
|
31.07.2018 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.07.2018 |
21:00 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.07.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
02.07.2018 |
08:45 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
S:S |
|
02.07.2018 |
08:45 |
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
|
S:S |
|
28.06.2018 |
20:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
25.06.2018 |
20:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
01.06.2018 |
20:00 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
2:3 |
|
27.05.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
1:3 |
|
20.05.2018 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
2:3 |
|
13.05.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
2:3 |
|
26.04.2018 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
23.04.2018 |
20:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
22.04.2018 |
20:00 |
4. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.04.2018 |
20:00 |
4. |
Skippies
(D. Nedbal,
M. Suda)
|
Sprint |
3:1 |
|
16.04.2018 |
20:00 |
4. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
25.03.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
23.03.2018 |
20:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.03.2018 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:1 |
|
18.03.2018 |
20:00 |
3. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.02.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Komentáře
|
23.02.2018 |
15:30 |
3. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Sprint |
3:1 |
|
16.02.2018 |
20:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
14.01.2018 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
11.01.2018 |
20:30 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
07.01.2018 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
18.12.2017 |
19:30 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
17.12.2017 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
09.12.2017 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
3:2 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:S |
Komentáře
|
19.11.2017 |
18:00 |
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.11.2017 |
19:30 |
4. |
PaK
(K. Lučanská,
P. Nedorostek)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.11.2017 |
20:00 |
4. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:0 |
|
30.10.2017 |
20:00 |
5. |
ReePro
(M. Prokop,
H. Rychnovský)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
23.10.2017 |
20:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
17.10.2017 |
19:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sprint |
3:0 |
|
10.10.2017 |
19:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Sprint |
3:0 |
|
09.10.2017 |
20:00 |
5. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:0 |
|
17.05.2017 |
11:00 |
4. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
S:3 |
|
17.05.2017 |
11:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
|
S:3 |
|
17.05.2017 |
11:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
|
S:3 |
|
27.04.2017 |
21:00 |
3. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
27.04.2017 |
20:00 |
3. |
Nevadí
(T. Janota,
J. Šedaj)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
24.04.2017 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
13.04.2017 |
19:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.04.2017 |
18:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.03.2017 |
20:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
1:3 |
|
19.03.2017 |
19:00 |
4. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:2 |
|
12.03.2017 |
19:00 |
4. |
smajlici
(L. Zrzavý,
M. Molnarová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
10.03.2017 |
18:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.02.2017 |
18:30 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
23.02.2017 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
2:3 |
|
15.02.2017 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
|
09.02.2017 |
19:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Club Classic |
3:2 |
|
29.01.2017 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.01.2017 |
18:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.01.2017 |
21:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
1:3 |
|
12.01.2017 |
20:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
22.12.2016 |
21:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
22.12.2016 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
17.12.2016 |
08:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
15.12.2016 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
30.11.2016 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
27.11.2016 |
18:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
21.11.2016 |
22:00 |
3. |
Minions
(M. Sádovský,
M. Krátký)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.11.2016 |
20:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
26.10.2016 |
21:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
0:3 |
|
26.10.2016 |
20:00 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.10.2016 |
17:00 |
3. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
1:3 |
|
13.10.2016 |
18:00 |
3. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
3:0 |
|
23.09.2016 |
19:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
23.09.2016 |
18:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.09.2016 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sprint |
0:3 |
|
08.09.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
25.08.2016 |
19:30 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
23.08.2016 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
22.08.2016 |
19:00 |
3. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
16.08.2016 |
19:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
14.07.2016 |
19:30 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:1 |
|
12.07.2016 |
17:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sprint |
1:3 |
|
11.07.2016 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
07.07.2016 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
28.06.2016 |
17:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
22.06.2016 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
15.06.2016 |
18:00 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
13.06.2016 |
20:00 |
4. |
Fósové ofsajd
(J. Pavlík,
J. Tymel)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
31.05.2016 |
20:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
23.05.2016 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
19.05.2016 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.05.2016 |
19:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
16.05.2016 |
19:30 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
27.04.2016 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.04.2016 |
20:00 |
4. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
14.04.2016 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Badminton Jehnice |
3:2 |
Komentáře
|
10.04.2016 |
21:00 |
4. |
Body zdarma
(R. Stískalová,
T. Světnický)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
03.04.2016 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
20:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
30.03.2016 |
20:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
15.03.2016 |
20:00 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
07.03.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
26.02.2016 |
20:00 |
4. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
21.02.2016 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
17.02.2016 |
20:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
10.02.2016 |
20:00 |
4. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
S:3 |
|