Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.04.2022 |
12:10 |
7. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.04.2022 |
12:10 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.04.2022 |
12:10 |
7. |
Chardonnky
(A. Tůmová,
E. Myslivečková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.04.2022 |
12:10 |
7. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.04.2022 |
12:10 |
7. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.04.2022 |
00:10 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
3:S |
|
01.04.2022 |
00:10 |
6. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:S |
|
29.03.2022 |
09:14 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
S:3 |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
S:S |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:S |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:S |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Kačeráci
(N. Vrbovská,
U. 46037)
|
|
S:3 |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
S:S |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
S:3 |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:3 |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
S:3 |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:3 |
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
2 promile
(B. Pavlová,
J. Pavel)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
DeAnn
(A. Lejsalová,
D. Těšínský)
|
|
S:S |
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:3 |
|
11.09.2021 |
18:00 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
30.08.2021 |
17:00 |
7. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.08.2021 |
09:46 |
7. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.08.2021 |
21:35 |
7. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.08.2021 |
17:02 |
7. |
DeAnn
(A. Lejsalová,
D. Těšínský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.08.2021 |
11:58 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.08.2021 |
00:10 |
7. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
7. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:3 |
|
18.07.2021 |
14:00 |
7. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
3:2 |
|
29.06.2021 |
21:38 |
7. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.06.2021 |
10:40 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.06.2021 |
19:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
01.06.2021 |
00:10 |
6. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
|
S:S |
|
27.05.2021 |
17:00 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
26.05.2021 |
18:00 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
23.05.2021 |
18:30 |
6. |
Vostrí mazlíci
(J. Pařízek,
L. Ledvinová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.05.2021 |
11:00 |
6. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
04.10.2020 |
17:00 |
8. |
Bejci
(T. M,
M. Karvaiová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
27.09.2020 |
10:42 |
8. |
Kapři v kabelce
(A. Souček,
A. Růžičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.09.2020 |
16:00 |
8. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
Kapři v kabelce
(A. Souček,
A. Růžičková)
|
|
S:S |
|
01.09.2020 |
17:00 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.08.2020 |
17:00 |
7. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.08.2020 |
20:00 |
7. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:3 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
6. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
S:3 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
6. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
S:3 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
6. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
S:3 |
|
09.08.2020 |
16:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
8. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
|
3:S |
|
26.01.2020 |
16:24 |
8. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.01.2020 |
11:28 |
8. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
|
S:3 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
S:3 |
|
01.01.2020 |
17:22 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
14.12.2019 |
10:00 |
7. |
Swimsuit optional
(T. Řezníčková,
R. Lacok)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
02.12.2019 |
00:10 |
6. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
S:3 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
6. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
|
S:3 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
6. |
Vlaštovky
(U. Amrillaev,
Z. Kovarova)
|
|
S:3 |
|
28.11.2019 |
21:00 |
6. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
01.11.2019 |
08:15 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
|
31.10.2019 |
21:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
31.10.2019 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
17.10.2019 |
20:00 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
29.05.2019 |
20:00 |
6. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
28.05.2019 |
19:00 |
6. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
0:3 |
|
28.05.2019 |
13:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.05.2019 |
15:00 |
6. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.05.2019 |
14:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
02.05.2019 |
00:10 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:1 |
|
02.05.2019 |
00:10 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
|
S:S |
|
29.04.2019 |
08:39 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.04.2019 |
10:00 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.04.2019 |
21:00 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
|
S:S |
|
31.03.2019 |
20:42 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.03.2019 |
17:42 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.03.2019 |
20:00 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.03.2019 |
11:00 |
7. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
12:41 |
7. |
K&T
(T. Petříková,
K. Čiháková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
21.02.2019 |
20:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
2:3 |
|
13.02.2019 |
20:00 |
7. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
3:0 |
|
04.02.2019 |
00:10 |
6. |
Miloušové
(R. Čada,
P. Zdrahalova)
|
|
S:S |
|
18.01.2019 |
17:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:2 |
|
13.01.2019 |
17:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
04.06.2018 |
09:45 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:S |
|
04.06.2018 |
09:45 |
6. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
|
S:S |
|
18.05.2018 |
19:00 |
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
02.05.2018 |
10:30 |
6. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
|
S:S |
|
16.04.2018 |
21:00 |
6. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
03.04.2018 |
14:32 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
28.03.2018 |
20:30 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
19.03.2018 |
18:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.02.2018 |
15:00 |
6. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
11.02.2018 |
12:00 |
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
11.02.2018 |
11:00 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
01.02.2018 |
09:31 |
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
S:S |
|
23.01.2018 |
20:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
18.01.2018 |
18:00 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
02.01.2018 |
10:21 |
6. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:21 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:S |
|
14.12.2017 |
21:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
01.12.2017 |
10:21 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:S |
|
01.12.2017 |
10:21 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:S |
|
25.11.2017 |
10:00 |
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
17.11.2017 |
20:00 |
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.10.2017 |
19:30 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
23.10.2017 |
19:30 |
6. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
22.10.2017 |
20:00 |
6. |
No Way
(P. Froňková,
L. Kruchňa)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.10.2017 |
19:00 |
6. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
6. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
|
S:S |
|
02.05.2017 |
10:57 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
27.04.2017 |
18:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.04.2017 |
14:00 |
7. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
08.04.2017 |
20:00 |
7. |
MiKa
(M. Těžký,
K. Těžká)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
30.03.2017 |
21:00 |
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
19.03.2017 |
21:00 |
7. |
Malý Odvar
(D. Odvarko,
Š. Malá)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
09.03.2017 |
15:00 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.02.2017 |
21:00 |
7. |
Malá a Velký
(P. Veselý,
E. Bartyzalová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
26.02.2017 |
10:00 |
7. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
12.02.2017 |
10:30 |
7. |
Pivo!
(T. Dupal,
K. Malá)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
01.02.2017 |
09:47 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
|
S:S |
|
30.01.2017 |
18:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.01.2017 |
21:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
19.01.2017 |
21:00 |
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
03.01.2017 |
13:14 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
13:14 |
7. |
VaLu
(V. Halbich,
L. Andrýsková)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
13:14 |
7. |
Jája a Móňa
(M. Adámková,
J. Humpolíková)
|
|
S:S |
|
20.12.2016 |
20:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.12.2016 |
13:32 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
27.11.2016 |
10:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
21.11.2016 |
20:00 |
7. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.11.2016 |
10:00 |
7. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.10.2016 |
20:00 |
7. |
VaLu
(V. Halbich,
L. Andrýsková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
18.10.2016 |
21:00 |
7. |
Májího team!
(M. Švejda,
K. Piskáčková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
13.10.2016 |
19:30 |
7. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
11.10.2016 |
20:00 |
7. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
DeAnn
(A. Lejsalová,
D. Těšínský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
2 promile
(B. Pavlová,
J. Pavel)
|
|
S:3 |
Komentáře
|