Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
22.06.2022 |
19:24 |
2. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.06.2022 |
19:23 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.06.2022 |
19:23 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.06.2022 |
18:00 |
2. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
30.05.2022 |
21:06 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.05.2022 |
18:00 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.05.2022 |
11:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
12.05.2022 |
19:30 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.05.2022 |
18:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
28.04.2022 |
10:11 |
2. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.04.2022 |
20:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.04.2022 |
13:30 |
2. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
31.03.2022 |
20:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.03.2022 |
19:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
16.03.2022 |
20:30 |
3. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
15.03.2022 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
25.02.2022 |
17:00 |
2. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.02.2022 |
12:52 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.02.2022 |
20:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.02.2022 |
13:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.01.2022 |
17:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
21.01.2022 |
19:00 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.01.2022 |
14:25 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.01.2022 |
18:30 |
3. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
|
29.12.2021 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
14.12.2021 |
15:34 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.12.2021 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:3 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
3. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
S:3 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
3. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
|
S:3 |
|
31.10.2021 |
17:32 |
3. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.10.2020 |
17:30 |
5. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
25.09.2020 |
18:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
17.09.2020 |
20:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
16.09.2020 |
19:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
|
31.08.2020 |
19:00 |
5. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
26.08.2020 |
18:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.08.2020 |
18:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
4. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
S:3 |
|
01.08.2020 |
15:55 |
4. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.07.2020 |
18:22 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.07.2020 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.07.2020 |
11:50 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.06.2020 |
17:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
28.06.2020 |
20:00 |
4. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
20.06.2020 |
16:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
3:2 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
S:S |
|
15.06.2020 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.06.2020 |
12:53 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
02.06.2020 |
20:31 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:10 |
4. |
Jeremi B
(D. Krejčík,
J. Bušek)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
4. |
Makida
(D. Loukota,
M. Hanzlickova)
|
|
S:S |
|
20.05.2020 |
15:31 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.03.2020 |
12:33 |
5. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.03.2020 |
17:00 |
5. |
T-DoubleM-S
(M. Sviták,
T. Mikula)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.03.2020 |
14:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
08.02.2020 |
11:00 |
5. |
Makida
(D. Loukota,
M. Hanzlickova)
|
|
3:0 |
|
25.01.2020 |
08:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.01.2020 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.01.2020 |
20:00 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.01.2020 |
18:30 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.12.2019 |
16:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.12.2019 |
16:00 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.12.2019 |
15:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.12.2019 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
16.11.2019 |
19:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
16.11.2019 |
18:00 |
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
09.11.2019 |
14:00 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
01.11.2019 |
08:15 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
5. |
Banáni
(D. Le,
P. Trung Luong)
|
|
S:3 |
|
26.10.2019 |
10:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
25.10.2019 |
17:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.05.2019 |
17:09 |
4. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.05.2019 |
17:09 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.05.2019 |
17:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
22.05.2019 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.04.2019 |
16:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.04.2019 |
19:00 |
5. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
15.04.2019 |
19:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
13.04.2019 |
16:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
28.03.2019 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
27.03.2019 |
17:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
24.03.2019 |
17:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
22.03.2019 |
19:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
25.02.2019 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
0:3 |
|
24.02.2019 |
20:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
20.02.2019 |
20:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.02.2019 |
19:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
31.01.2019 |
17:29 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.01.2019 |
17:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
17.01.2019 |
17:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
17.01.2019 |
17:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
13.06.2018 |
20:00 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
06.06.2018 |
20:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
31.05.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
27.05.2018 |
20:00 |
5. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
24.05.2018 |
20:00 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
10.05.2018 |
18:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.04.2018 |
19:00 |
6. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.04.2018 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
08.04.2018 |
09:30 |
6. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
08.04.2018 |
09:00 |
6. |
ŠVIHÁCI
(P. Prouza,
K. Mádr)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.03.2018 |
20:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.03.2018 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
18:30 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
14.03.2018 |
18:00 |
7. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.02.2018 |
19:00 |
8. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
07.02.2018 |
20:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:0 |
|
|
|
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Kris Kros
(P. Cincula,
Z. Bán)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
|
3:S |
Komentáře
|