Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
13.12.2018 |
19:09 |
7. |
jELITA
(D. Novotný,
T. Osoba)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.12.2018 |
19:09 |
7. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.12.2018 |
19:08 |
7. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.12.2018 |
08:14 |
7. |
HAKO
(R. Kolářová,
M. Haman)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.12.2018 |
09:11 |
7. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.10.2018 |
14:05 |
6. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.10.2018 |
20:00 |
6. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Club Classic |
0:3 |
|
14.10.2018 |
20:30 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
1:3 |
|
07.10.2018 |
18:30 |
6. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
01.02.2018 |
13:39 |
5. |
Mukli
(M. Adamec,
K. Polách)
|
|
S:S |
|
30.01.2018 |
20:00 |
5. |
Skippies
(D. Nedbal,
M. Suda)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
29.01.2018 |
21:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Sprint |
3:2 |
|
14.01.2018 |
20:00 |
5. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
07.01.2018 |
14:00 |
5. |
PaK
(K. Lučanská,
P. Nedorostek)
|
Club Classic |
3:2 |
|
01.12.2017 |
13:34 |
5. |
Mukli
(M. Adamec,
K. Polách)
|
|
S:S |
|
29.11.2017 |
21:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
05.11.2017 |
15:00 |
5. |
ReePro
(M. Prokop,
H. Rychnovský)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
04.11.2017 |
11:30 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
27.10.2017 |
19:00 |
4. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Komentáře
|
26.10.2017 |
19:30 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
18.10.2017 |
19:00 |
4. |
PaK
(K. Lučanská,
P. Nedorostek)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
13.10.2017 |
16:00 |
4. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
01.06.2017 |
13:05 |
5. |
PMM team
(P. Macek,
M. Macková)
|
|
S:S |
|
09.05.2017 |
20:00 |
5. |
Hookah Smokers
(F. Hyža,
M. Štora)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
09.05.2017 |
19:30 |
5. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
29.04.2017 |
17:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
25.04.2017 |
20:30 |
4. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.04.2017 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
13.04.2017 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
20.03.2017 |
20:30 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
|
3:0 |
|
20.03.2017 |
20:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
|
3:0 |
|
05.03.2017 |
19:00 |
5. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
01.03.2017 |
12:05 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
S:S |
|
23.02.2017 |
19:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.02.2017 |
17:00 |
4. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Badminton Jehnice |
0:3 |
Komentáře
|
20.02.2017 |
21:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
27.01.2017 |
20:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
24.01.2017 |
16:30 |
5. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
12.01.2017 |
20:00 |
5. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
30.12.2016 |
19:00 |
5. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
16.12.2016 |
17:30 |
5. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
16.12.2016 |
16:30 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
11.12.2016 |
20:30 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
26.11.2016 |
12:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
3:1 |
|
14.11.2016 |
20:30 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Komentáře
|
09.11.2016 |
21:00 |
5. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
Komentáře
|
05.11.2016 |
19:00 |
5. |
Goodec
(J. Kodeš,
O. Blecha)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
Komentáře
|
04.11.2016 |
18:00 |
5. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
28.10.2016 |
11:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2016 |
19:00 |
4. |
Minions
(M. Sádovský,
M. Krátký)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
23.10.2016 |
18:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
12.10.2016 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
|
09.10.2016 |
18:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Minions
(M. Sádovský,
M. Krátký)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
Komentáře
|