Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.09.2018 |
17:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
27.09.2018 |
12:33 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.09.2018 |
11:54 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
09.09.2018 |
21:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
02.09.2018 |
17:00 |
4. |
Cibuľové krúžky
(D. Hrianka,
Ľ. Sadovenková)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
|
27.08.2018 |
20:30 |
4. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.08.2018 |
21:15 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.08.2018 |
20:30 |
4. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.08.2018 |
07:19 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:S |
|
25.07.2018 |
20:30 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
23.07.2018 |
20:00 |
3. |
Pískovci
(P. Plašil,
Z. Španihelová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
16.07.2018 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
1:3 |
|
02.07.2018 |
14:53 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
02.07.2018 |
14:53 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
S:S |
|
29.06.2018 |
18:00 |
3. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.06.2018 |
20:00 |
3. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
31.05.2018 |
17:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
1:3 |
|
30.05.2018 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
23.05.2018 |
20:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
23.05.2018 |
18:00 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.05.2018 |
20:30 |
3. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.05.2018 |
10:30 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
27.04.2018 |
17:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.04.2018 |
21:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.04.2018 |
18:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:0 |
|
11.04.2018 |
16:30 |
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
03.04.2018 |
14:32 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
18.03.2018 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.02.2018 |
20:30 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
26.02.2018 |
21:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.02.2018 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.01.2018 |
21:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.01.2018 |
21:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.01.2018 |
18:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:1 |
|
15.01.2018 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.01.2018 |
10:21 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
|
S:S |
|
12.12.2017 |
22:00 |
2. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
10.12.2017 |
10:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.12.2017 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.11.2017 |
19:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.11.2017 |
12:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
06.11.2017 |
21:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.11.2017 |
11:24 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:S |
|
29.10.2017 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
19.10.2017 |
20:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.10.2017 |
20:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
24.09.2017 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
24.09.2017 |
18:00 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
24.09.2017 |
18:00 |
3. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
|
3:2 |
|
12.09.2017 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.09.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
3:2 |
|
01.09.2017 |
09:36 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
3. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
|
S:S |
|
30.08.2017 |
08:00 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
07.08.2017 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
30.07.2017 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.07.2017 |
20:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
26.07.2017 |
20:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
2:3 |
|
10.07.2017 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.06.2017 |
07:32 |
3. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
|
3:0 |
|
23.06.2017 |
08:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
14.06.2017 |
20:00 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.06.2017 |
20:00 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
31.05.2017 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Komentáře
|
18.05.2017 |
21:00 |
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.05.2017 |
20:30 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
08.05.2017 |
20:30 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
26.04.2017 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.04.2017 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
19.04.2017 |
20:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.04.2017 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.04.2017 |
21:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.04.2017 |
18:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
31.03.2017 |
18:00 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
|
1:3 |
|
30.03.2017 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
26.03.2017 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.03.2017 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.02.2017 |
21:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.02.2017 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
12.02.2017 |
20:30 |
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
08.02.2017 |
21:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
31.01.2017 |
20:30 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.01.2017 |
08:00 |
3. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.01.2017 |
20:30 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.01.2017 |
21:00 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.01.2017 |
17:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
02.01.2017 |
20:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
20.12.2016 |
08:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
14.12.2016 |
20:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
11.12.2016 |
20:00 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.11.2016 |
21:00 |
3. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.11.2016 |
19:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
06.11.2016 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.11.2016 |
19:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.10.2016 |
07:30 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
23.10.2016 |
18:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
26.09.2016 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.09.2016 |
08:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
14.09.2016 |
21:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
08.09.2016 |
08:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
2:3 |
|
22.08.2016 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
11.08.2016 |
20:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
28.07.2016 |
20:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
21.07.2016 |
20:00 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.07.2016 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.07.2016 |
20:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.06.2016 |
19:30 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
1:3 |
|
23.06.2016 |
17:00 |
3. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
22.06.2016 |
20:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
12.06.2016 |
18:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.05.2016 |
21:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
08.05.2016 |
17:00 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
24.04.2016 |
20:00 |
4. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
17.04.2016 |
21:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
S:3 |
|
14.04.2016 |
21:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
06.04.2016 |
21:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.03.2016 |
18:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
18.03.2016 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.03.2016 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.02.2016 |
18:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
22.02.2016 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
04.02.2016 |
20:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
27.01.2016 |
17:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.01.2016 |
21:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
19.01.2016 |
21:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
14.01.2016 |
21:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
22.12.2015 |
16:00 |
4. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
17.12.2015 |
20:30 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.12.2015 |
20:00 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
06.12.2015 |
14:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.12.2015 |
21:00 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.11.2015 |
21:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
12.11.2015 |
18:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
11.11.2015 |
21:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
11.11.2015 |
08:00 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
29.10.2015 |
08:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
21.10.2015 |
21:00 |
6. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
18.10.2015 |
19:00 |
6. |
Bambi
(M. Humlová,
J. Kohout)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
11.10.2015 |
20:00 |
6. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:S |
|