Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.05.2019 |
08:20 |
6. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.05.2019 |
21:00 |
6. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
23.05.2019 |
20:00 |
6. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
23.05.2019 |
17:00 |
6. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
22.05.2019 |
17:00 |
6. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
24.04.2019 |
20:10 |
6. |
Šroubováčci
(R. Zrůstová,
M. Urubek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.04.2019 |
18:30 |
6. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
16.04.2019 |
17:00 |
6. |
Do počtu
(V. Kalenský,
R. Tichý)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
07.04.2019 |
17:00 |
6. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
5. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
0:3 |
|
29.03.2019 |
07:00 |
5. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Sprint |
0:3 |
|
24.03.2019 |
21:44 |
5. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.03.2019 |
20:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
02.03.2019 |
08:00 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.02.2019 |
18:00 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
24.02.2019 |
19:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
0:3 |
|
17.02.2019 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.01.2019 |
17:00 |
6. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
23.01.2019 |
19:00 |
6. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
15.01.2019 |
19:00 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
09.01.2019 |
20:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
|
02.01.2019 |
00:10 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
S:S |
|
27.12.2018 |
07:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.12.2018 |
14:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.12.2018 |
19:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.11.2018 |
21:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
1:3 |
|
27.11.2018 |
18:35 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.11.2018 |
20:00 |
5. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
13.11.2018 |
19:00 |
5. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
31.10.2018 |
12:50 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.10.2018 |
19:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
1:3 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.10.2018 |
18:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.05.2018 |
07:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:2 |
|
11.05.2018 |
19:00 |
4. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
07.05.2018 |
19:30 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
26.04.2018 |
18:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
23.04.2018 |
17:00 |
5. |
Mamba
(A. Nagy,
M. Žvátorová)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
3:0 |
Komentáře
|
19.04.2018 |
07:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
14.04.2018 |
08:00 |
5. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Sprint |
3:1 |
|
11.04.2018 |
07:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
29.03.2018 |
21:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
29.03.2018 |
20:00 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Komentáře
|
22.03.2018 |
07:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Club Classic |
3:1 |
|
21.03.2018 |
20:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:1 |
|
20.03.2018 |
17:00 |
5. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
28.02.2018 |
21:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
19.02.2018 |
20:30 |
5. |
Čuprózní prďáci
(M. Černochová,
T. Halamíček)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
12.02.2018 |
21:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
11.02.2018 |
18:00 |
5. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
22.01.2018 |
20:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
14.01.2018 |
20:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
|
3:1 |
|
11.01.2018 |
07:00 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Komentáře
|
10.01.2018 |
20:30 |
5. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
02.01.2018 |
13:22 |
5. |
Mukli
(M. Adamec,
K. Polách)
|
|
S:S |
|
20.12.2017 |
18:00 |
5. |
ReePro
(M. Prokop,
H. Rychnovský)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
0:3 |
|
29.11.2017 |
19:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
26.11.2017 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.11.2017 |
21:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.11.2017 |
07:30 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.10.2017 |
18:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
19.10.2017 |
17:00 |
5. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
12.10.2017 |
21:30 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
02.10.2017 |
08:26 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
|
S:S |
|
22.09.2017 |
17:00 |
3. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.09.2017 |
20:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.08.2017 |
19:30 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.08.2017 |
20:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
|
28.07.2017 |
06:30 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.07.2017 |
18:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
20.07.2017 |
20:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.06.2017 |
21:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
21.06.2017 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
18.06.2017 |
16:00 |
3. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Skippies
(D. Nedbal,
M. Suda)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Mukli
(M. Adamec,
K. Polách)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|