Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
04.06.2024 |
08:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
03.06.2024 |
16:00 |
1. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
28.05.2024 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
27.05.2024 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
22.05.2024 |
19:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
Komentáře
|
16.05.2024 |
19:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.04.2024 |
10:36 |
1. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.04.2024 |
16:49 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.04.2024 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.04.2024 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
27.03.2024 |
20:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2024 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
18.03.2024 |
09:30 |
1. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.03.2024 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
28.02.2024 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.02.2024 |
17:00 |
1. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
07.02.2024 |
19:00 |
1. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
05.02.2024 |
19:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
Komentáře
|
25.01.2024 |
20:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.01.2024 |
19:00 |
1. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
10.01.2024 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
05.01.2024 |
16:30 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:S |
|
20.12.2023 |
20:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
Komentáře
|
19.12.2023 |
20:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.12.2023 |
18:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.11.2023 |
19:00 |
1. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
20.11.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
20.11.2023 |
18:00 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
15.11.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
Komentáře
|
31.10.2023 |
19:00 |
1. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.10.2023 |
18:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.10.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
Komentáře
|
17.10.2023 |
19:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
02.10.2023 |
00:10 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
S:S |
|
26.09.2023 |
19:00 |
2. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
Komentáře
|
26.09.2023 |
11:12 |
2. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
10.09.2023 |
18:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
Komentáře
|
23.08.2023 |
18:30 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.08.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
09.08.2023 |
19:00 |
1. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Komentáře
|
07.08.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
Komentáře
|
31.07.2023 |
21:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.07.2023 |
17:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2023 |
11:18 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
|
S:S |
Komentáře
|
26.07.2023 |
09:21 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
2:3 |
|
03.07.2023 |
00:10 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
|
27.06.2023 |
05:07 |
2. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.06.2023 |
19:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
08.06.2023 |
17:30 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.05.2023 |
16:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
22.05.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
17.05.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
10.05.2023 |
19:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
26.04.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
Komentáře
|
23.04.2023 |
19:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
20.04.2023 |
22:24 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
03.04.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
29.03.2023 |
19:00 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
27.03.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
08.03.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
Komentáře
|
07.03.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
28.02.2023 |
08:33 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.02.2023 |
19:00 |
2. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
13.02.2023 |
17:00 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
08.02.2023 |
19:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
26.01.2023 |
19:00 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
24.01.2023 |
20:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.01.2023 |
19:00 |
3. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
04.01.2023 |
19:00 |
3. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
S:S |
|
12.12.2022 |
19:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
09.12.2022 |
19:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
08.12.2022 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
22.11.2022 |
19:00 |
5. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
10.11.2022 |
20:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
09.11.2022 |
19:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
07.11.2022 |
17:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|