Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
17.05.2016 |
21:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.05.2016 |
19:00 |
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
10.05.2016 |
19:00 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
28.04.2016 |
16:30 |
3. |
2Koaly
(K. Štěch,
B. Layerová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.04.2016 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.04.2016 |
20:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
14.04.2016 |
20:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
23.03.2016 |
18:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
22.03.2016 |
16:30 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.03.2016 |
19:30 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.03.2016 |
09:00 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.02.2016 |
17:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
21.02.2016 |
18:00 |
4. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
16.02.2016 |
16:30 |
4. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.02.2016 |
17:00 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
28.01.2016 |
20:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.01.2016 |
17:00 |
5. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
22.01.2016 |
17:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.01.2016 |
17:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
03.01.2016 |
14:00 |
6. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.12.2015 |
18:00 |
6. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
28.12.2015 |
17:00 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
30.11.2015 |
00:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
|
S:3 |
|
25.10.2015 |
21:00 |
5. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.10.2015 |
19:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
24.10.2015 |
15:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.10.2015 |
17:30 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
20.09.2015 |
19:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.09.2015 |
10:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
14.09.2015 |
20:00 |
3. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.08.2015 |
04:30 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
BEACHPARK |
3:2 |
Komentáře
|
20.08.2015 |
20:30 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.08.2015 |
19:30 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
10.08.2015 |
19:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
30.07.2015 |
20:00 |
3. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
29.07.2015 |
20:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
29.07.2015 |
18:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.07.2015 |
20:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
25.06.2015 |
20:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
16.06.2015 |
20:00 |
4. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
16.06.2015 |
15:30 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
05.06.2015 |
18:00 |
4. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
26.05.2015 |
20:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
21.05.2015 |
18:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
12.05.2015 |
08:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.04.2015 |
16:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.04.2015 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
19.04.2015 |
18:00 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
31.03.2015 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
30.03.2015 |
21:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.03.2015 |
21:30 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
14.03.2015 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
10.02.2015 |
09:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.01.2015 |
20:00 |
3. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
26.01.2015 |
21:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.01.2015 |
21:00 |
3. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
05.01.2015 |
12:31 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:S |
|
12.12.2014 |
09:00 |
4. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
09.12.2014 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.12.2014 |
12:09 |
5. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
|
3:S |
|
24.11.2014 |
20:00 |
5. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.11.2014 |
15:00 |
5. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
11.11.2014 |
18:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
22.10.2014 |
08:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:S |
|
30.09.2014 |
22:24 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
|
S:3 |
|
05.09.2014 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
18.08.2014 |
17:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
06.08.2014 |
09:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
23.07.2014 |
20:00 |
3. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
22.07.2014 |
20:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
15.07.2014 |
17:30 |
3. |
Plněný Rajčata
(P. Siegel,
r. sindelarova)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
08.07.2014 |
18:00 |
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
22.06.2014 |
18:00 |
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
25.05.2014 |
19:00 |
5. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.05.2014 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.05.2014 |
17:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
12.05.2014 |
11:00 |
5. |
Alča a Lumča
(A. Pazderková,
L. Hovančík)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
03.05.2014 |
16:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
01.05.2014 |
18:47 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
29.04.2014 |
21:00 |
4. |
Absolut Standard
(P. Jelínková,
M. Vodňanský)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
29.04.2014 |
20:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
28.04.2014 |
19:00 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
22.04.2014 |
19:00 |
4. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.03.2014 |
07:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
S:3 |
|
19.02.2014 |
11:30 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.02.2014 |
10:00 |
4. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
13.02.2014 |
19:00 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.01.2014 |
20:30 |
5. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
04.01.2014 |
09:00 |
6. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.12.2013 |
12:00 |
6. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.12.2013 |
11:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.11.2013 |
08:00 |
6. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
26.11.2013 |
21:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
DOMYNO |
3:0 |
Komentáře
|
19.11.2013 |
21:30 |
6. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
14.11.2013 |
13:00 |
6. |
holky z Budějc
(M. Krupauerová,
A. Milotová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.11.2013 |
16:54 |
5. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
|
S:S |
|
07.10.2013 |
08:34 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
21.09.2013 |
13:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
16.09.2013 |
11:00 |
5. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.09.2013 |
17:14 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
13.08.2013 |
17:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
12.08.2013 |
20:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
31.07.2013 |
19:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
30.07.2013 |
21:00 |
5. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
08.07.2013 |
17:00 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
26.06.2013 |
21:00 |
5. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.06.2013 |
19:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.06.2013 |
17:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
23.05.2013 |
21:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
16.05.2013 |
20:30 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
2:3 |
Komentáře
|
13.05.2013 |
17:00 |
6. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
08.05.2013 |
09:00 |
6. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
01.05.2013 |
12:13 |
7. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
|
3:0 |
|
01.05.2013 |
12:13 |
7. |
Ro(š)ťáci
(J. Rot,
T. Novosádová)
|
|
3:S |
|
25.04.2013 |
19:00 |
7. |
What the hell happend on the beach?
(D. Kučera,
M. Majerčáková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
12.04.2013 |
19:00 |
7. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
29.03.2013 |
18:00 |
8. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
|
3:0 |
|
19.03.2013 |
20:30 |
8. |
Denisa Šiková
(D. Šiková,
M. Novotný)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
15.03.2013 |
14:00 |
8. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
SNJ
(T. Havelka,
P. Jelínková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Kat a Mat
(K. Moderová,
M. Lachký)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Sisi
(A. Marcinik,
J. Veselá)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
|
3:S |
|