Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
25.02.2024 |
18:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.02.2024 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.02.2024 |
19:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.02.2024 |
18:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
08.02.2024 |
18:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
18.01.2024 |
20:00 |
6. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
17.01.2024 |
18:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
|
15.01.2024 |
18:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.01.2024 |
17:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
5. |
Mechanical Movement
(T. Le Minh,
T. Vo)
|
|
S:S |
|
29.12.2023 |
14:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.12.2023 |
09:30 |
5. |
No to nevim
(D. Menclová,
B. Čermochová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
11.12.2023 |
20:30 |
5. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
3:S |
|
27.11.2023 |
19:00 |
4. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.11.2023 |
19:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.11.2023 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.10.2023 |
11:15 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.10.2023 |
19:30 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.10.2023 |
19:30 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.10.2023 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.09.2023 |
20:38 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.09.2023 |
20:00 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
13.09.2023 |
18:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.09.2023 |
17:30 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.06.2023 |
18:00 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
26.06.2023 |
21:10 |
5. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.06.2023 |
18:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.06.2023 |
18:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
28.05.2023 |
20:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
24.05.2023 |
19:51 |
5. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.05.2023 |
18:00 |
5. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
14.05.2023 |
18:30 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.04.2023 |
15:48 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.04.2023 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.04.2023 |
17:00 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.04.2023 |
19:00 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.04.2023 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.03.2023 |
11:15 |
5. |
TME racing
(D. Jůda,
T. Svoboda)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.03.2023 |
11:15 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.03.2023 |
17:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.03.2023 |
17:30 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
26.02.2023 |
18:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.02.2023 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
12.02.2023 |
19:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.02.2023 |
18:00 |
4. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.01.2023 |
08:04 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.01.2023 |
00:07 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.01.2023 |
17:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
15.01.2023 |
20:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
21.12.2022 |
19:00 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
14.12.2022 |
19:30 |
5. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
12.12.2022 |
18:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
07.12.2022 |
19:30 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
29.11.2022 |
20:30 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.11.2022 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.11.2022 |
01:01 |
5. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
03.11.2022 |
19:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
01.11.2022 |
00:10 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:S |
|
01.11.2022 |
00:10 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
|
18.10.2022 |
19:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
12.10.2022 |
19:30 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.09.2022 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.09.2022 |
19:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
14.09.2022 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
13.09.2022 |
18:30 |
4. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.04.2022 |
16:37 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.04.2022 |
13:01 |
4. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.04.2022 |
20:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.04.2022 |
19:00 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.03.2022 |
20:30 |
4. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
27.03.2022 |
10:00 |
4. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.03.2022 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
03.03.2022 |
20:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.02.2022 |
17:00 |
3. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.02.2022 |
17:00 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.02.2022 |
21:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
03.02.2022 |
18:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
31.01.2022 |
17:13 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.01.2022 |
17:08 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.01.2022 |
20:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
12.01.2022 |
19:00 |
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
3:S |
|
28.12.2021 |
17:00 |
2. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.12.2021 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.12.2021 |
01:01 |
2. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.11.2021 |
19:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.11.2021 |
18:00 |
1. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.11.2021 |
19:38 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.11.2021 |
18:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.10.2021 |
21:00 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.10.2021 |
19:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
21.10.2021 |
18:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.10.2021 |
19:00 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.09.2021 |
17:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.09.2021 |
17:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.09.2021 |
19:00 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
06.09.2021 |
18:00 |
1. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.08.2021 |
19:00 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
19.08.2021 |
19:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
15.08.2021 |
18:30 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
12.07.2021 |
19:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
11.07.2021 |
18:30 |
3. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.07.2021 |
01:01 |
3. |
3Lteam
(L. Kučerová,
L. Lukáš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.06.2021 |
11:05 |
3. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:S |
Komentáře
|
14.06.2021 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.06.2021 |
19:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
06.06.2021 |
18:30 |
3. |
Bobošství
(K. Levá,
L. Albert)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.10.2020 |
19:30 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
20.09.2020 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
20.09.2020 |
18:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.09.2020 |
18:30 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
30.08.2020 |
20:18 |
5. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.08.2020 |
18:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
21.08.2020 |
19:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.08.2020 |
18:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
06.08.2020 |
19:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
05.08.2020 |
17:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
04.08.2020 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.06.2020 |
20:30 |
6. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.06.2020 |
19:30 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.06.2020 |
18:30 |
6. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.06.2020 |
16:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.06.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.06.2020 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
31.05.2020 |
19:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.05.2020 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
20.05.2020 |
12:42 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.05.2020 |
12:42 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.05.2020 |
17:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
05.05.2020 |
21:55 |
7. |
Dezertéři
(P. Janíček,
K. Hrtánová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.03.2020 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.02.2020 |
19:00 |
7. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.02.2020 |
20:30 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
3:1 |
|
06.02.2020 |
18:00 |
7. |
Amatéři
(K. Dinh,
C. Ngo)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.01.2020 |
17:00 |
6. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
09.01.2020 |
18:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.01.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.01.2020 |
15:14 |
6. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.12.2019 |
02:02 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.12.2019 |
19:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.12.2019 |
17:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
17.12.2019 |
17:00 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.11.2019 |
18:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.11.2019 |
20:30 |
7. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.11.2019 |
17:30 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.11.2019 |
08:00 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.10.2019 |
17:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.10.2019 |
20:00 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.10.2019 |
19:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.09.2019 |
17:04 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.09.2019 |
17:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.09.2019 |
22:19 |
7. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.09.2019 |
17:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
|
|
2. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
LaTé
(T. Vrbkova,
L. Saeeda)
|
|
3:S |
Komentáře
|