Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.02.2019 |
10:00 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.01.2019 |
20:30 |
3. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.01.2019 |
19:30 |
3. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.01.2019 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
03.12.2018 |
00:10 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
|
S:S |
|
30.11.2018 |
17:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
1:3 |
|
25.11.2018 |
18:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.11.2018 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
1:3 |
|
31.10.2018 |
20:30 |
3. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.10.2018 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
21.10.2018 |
18:00 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.10.2018 |
16:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.09.2018 |
12:33 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.09.2018 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
13.09.2018 |
21:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
12.09.2018 |
20:30 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.08.2018 |
00:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
|
3:S |
|
26.08.2018 |
18:00 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.08.2018 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.08.2018 |
20:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.07.2018 |
17:00 |
3. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.07.2018 |
17:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.07.2018 |
11:00 |
3. |
Cibuľové krúžky
(D. Hrianka,
Ľ. Sadovenková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.07.2018 |
09:30 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.06.2018 |
19:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
26.06.2018 |
18:00 |
2. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.06.2018 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
20.06.2018 |
18:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
30.05.2018 |
20:00 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:0 |
|
24.05.2018 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
3:1 |
|
12.05.2018 |
15:00 |
3. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.05.2018 |
19:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.04.2018 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
1:3 |
|
22.04.2018 |
17:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
2:3 |
|
18.04.2018 |
20:30 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.04.2018 |
17:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
19.03.2018 |
20:30 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.03.2018 |
19:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.03.2018 |
21:30 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.02.2018 |
21:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.02.2018 |
20:00 |
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.02.2018 |
21:30 |
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.02.2018 |
19:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.01.2018 |
20:30 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.01.2018 |
19:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.01.2018 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.01.2018 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.12.2017 |
10:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.12.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
13.12.2017 |
17:00 |
3. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
04.12.2017 |
20:00 |
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.11.2017 |
20:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
09.11.2017 |
21:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
06.11.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.10.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.10.2017 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
23.10.2017 |
20:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
16.10.2017 |
20:00 |
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
|
|
3. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:S |
|