Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.09.2018 |
20:56 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
S:S |
Komentáře
|
23.09.2018 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.09.2018 |
18:30 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.09.2018 |
20:53 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.08.2018 |
18:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
26.08.2018 |
13:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.08.2018 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:1 |
|
22.08.2018 |
17:30 |
6. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
02.08.2018 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
27.07.2018 |
18:00 |
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.07.2018 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
26.06.2018 |
19:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
25.06.2018 |
18:00 |
7. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
25.06.2018 |
18:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
04.06.2018 |
09:42 |
7. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
S:S |
|
04.06.2018 |
09:42 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
R. Kuchtová)
|
|
S:S |
|
21.05.2018 |
19:30 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
20.05.2018 |
20:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
02.05.2018 |
10:28 |
7. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
|
S:S |
|
16.04.2018 |
20:00 |
7. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
05.04.2018 |
20:30 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
31.03.2018 |
15:00 |
7. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.03.2018 |
20:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.03.2018 |
18:30 |
7. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2018 |
19:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
14.02.2018 |
19:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
31.01.2018 |
19:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
25.01.2018 |
20:30 |
5. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.01.2018 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
02.01.2018 |
10:20 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
6. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
|
S:S |
|
04.12.2017 |
19:00 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
30.11.2017 |
20:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
25.11.2017 |
15:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
15.11.2017 |
19:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
1:3 |
|
08.11.2017 |
19:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
31.10.2017 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
1:3 |
|
23.10.2017 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
20.10.2017 |
20:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.09.2017 |
19:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
20.09.2017 |
20:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
14.09.2017 |
19:30 |
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
05.09.2017 |
19:00 |
6. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
24.08.2017 |
16:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
18.08.2017 |
18:30 |
6. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
08.08.2017 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
07.08.2017 |
18:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
01.08.2017 |
14:51 |
6. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
S:S |
|
31.07.2017 |
19:00 |
6. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
19.07.2017 |
18:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
18.07.2017 |
18:00 |
6. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
26.06.2017 |
21:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
15.06.2017 |
18:00 |
7. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
12.06.2017 |
19:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
09.06.2017 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
06.06.2017 |
18:30 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Výstaviště Holešovice |
3:0 |
|
29.05.2017 |
20:00 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
25.05.2017 |
18:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
24.05.2017 |
18:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.05.2017 |
21:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.04.2017 |
17:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.04.2017 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
20.04.2017 |
20:00 |
6. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
08.04.2017 |
14:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
08.04.2017 |
14:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
15.03.2017 |
20:00 |
7. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
1:3 |
|
09.03.2017 |
20:30 |
7. |
Zuluk
(Z. Melicharová,
L. Melichar)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
08.03.2017 |
20:30 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
28.02.2017 |
20:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
27.02.2017 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
23.02.2017 |
20:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
09.02.2017 |
20:00 |
7. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Jak to mám vedět !!
(K. Šajnerová,
T. Chlum)
|
|
S:3 |
|