Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
27.09.2017 |
19:30 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
24.09.2017 |
12:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
0:3 |
|
24.09.2017 |
11:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
12.09.2017 |
19:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
30.08.2017 |
19:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.08.2017 |
18:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
28.08.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
16.08.2017 |
19:30 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
16.08.2017 |
18:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
25.07.2017 |
18:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
24.07.2017 |
15:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.07.2017 |
18:30 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
11.07.2017 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
29.06.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.06.2017 |
19:30 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
14.06.2017 |
18:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
24.05.2017 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.05.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
05.05.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.04.2017 |
16:30 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
25.04.2017 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
15.04.2017 |
18:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
09.04.2017 |
19:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Club Classic |
3:0 |
|
02.04.2017 |
17:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
30.03.2017 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
21.03.2017 |
17:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
|
07.03.2017 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Jehnice |
2:3 |
|
28.02.2017 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.02.2017 |
12:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
26.02.2017 |
11:30 |
2. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
15.02.2017 |
20:30 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sprint |
3:1 |
|
01.02.2017 |
13:09 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
|
S:S |
|
17.01.2017 |
17:30 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
11.01.2017 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
|
29.12.2016 |
19:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.12.2016 |
18:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
2. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
06.12.2016 |
20:00 |
2. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.11.2016 |
08:30 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:1 |
|
22.11.2016 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
3:0 |
|
19.11.2016 |
15:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
11.11.2016 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:2 |
|
16.10.2016 |
10:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
1:3 |
|
16.10.2016 |
09:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
0:3 |
|
11.10.2016 |
18:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
06.10.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
28.09.2016 |
10:00 |
1. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:1 |
|
15.09.2016 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
15.09.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
11.09.2016 |
18:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.08.2016 |
10:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
3:2 |
|
24.08.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
23.08.2016 |
18:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:1 |
|
22.08.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
19.07.2016 |
17:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
17.07.2016 |
19:00 |
2. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
1:3 |
|
12.07.2016 |
19:30 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.07.2016 |
19:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:0 |
|
04.07.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
29.06.2016 |
08:30 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
0:3 |
|
26.06.2016 |
20:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
12.06.2016 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
05.06.2016 |
17:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
|
|
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
|
S:3 |
|