Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Májího team!
(M. Švejda,
K. Piskáčková)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Jája a Móňa
(M. Adámková,
J. Humpolíková)
|
|
S:S |
|
08.01.2017 |
18:00 |
7. |
VaLu
(V. Halbich,
L. Andrýsková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
03.01.2017 |
13:14 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
13:14 |
7. |
VaLu
(V. Halbich,
L. Andrýsková)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
13:14 |
7. |
Jája a Móňa
(M. Adámková,
J. Humpolíková)
|
|
S:S |
|
01.12.2016 |
13:32 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
S:S |
|
01.12.2016 |
13:32 |
7. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
|
S:S |
|
01.12.2016 |
13:32 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
31.10.2016 |
20:30 |
6. |
Tým pana Burnse
(P. Veselý,
Š. Kadeřábková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
24.10.2016 |
19:00 |
6. |
Zamotané klubíčko
(M. Kubíček,
M. Kubíček)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
03.10.2016 |
11:47 |
6. |
Malý Odvar
(D. Odvarko,
Š. Malá)
|
|
S:S |
|
28.09.2016 |
16:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
14.09.2016 |
20:00 |
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
12.09.2016 |
20:00 |
6. |
Duto
(J. Strohs,
T. Talacková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Komentáře
|
01.09.2016 |
17:13 |
5. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
|
S:S |
|
31.08.2016 |
20:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
29.08.2016 |
20:00 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Komentáře
|
21.08.2016 |
18:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
20.07.2016 |
21:30 |
6. |
Duto
(J. Strohs,
T. Talacková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Komentáře
|
20.07.2016 |
20:00 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
01.07.2016 |
10:50 |
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
|
S:S |
|
30.06.2016 |
20:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.06.2016 |
18:00 |
7. |
DenTe
(D. Kroulíková,
T. Sedláková)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
15.06.2016 |
19:00 |
7. |
Crazy-Lazy
(T. Klabouch,
T. Hartmannová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
01.06.2016 |
09:39 |
7. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
7. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
S:S |
|
30.05.2016 |
20:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
08.05.2016 |
18:00 |
7. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
23.04.2016 |
17:00 |
6. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
17.04.2016 |
21:00 |
6. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
07.04.2016 |
21:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
|
S:S |
|
22.03.2016 |
20:00 |
7. |
Rainbow6
(S. Lopicic,
L. Kellerová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Komentáře
|
10.03.2016 |
20:00 |
7. |
Dopeys
(M. Fouknerová,
R. Dušek)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
01.03.2016 |
15:55 |
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
|
3:1 |
|
22.02.2016 |
21:00 |
7. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
12.02.2016 |
09:13 |
7. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
07.02.2016 |
17:00 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
07.02.2016 |
17:00 |
7. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
28.01.2016 |
21:00 |
8. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
11.01.2016 |
20:00 |
8. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
04.01.2016 |
11:31 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
21.12.2015 |
20:00 |
7. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
16.12.2015 |
21:00 |
7. |
vestex válí
(T. Primus,
J. Havlovicová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
16.12.2015 |
20:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
24.11.2015 |
21:00 |
7. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
22.11.2015 |
20:00 |
7. |
Zuzka a Petra
(P. Marková,
Z. Malkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
22.11.2015 |
20:00 |
7. |
Šárka a Štěnda
(P. Štěnička,
Š. Malíková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
18.11.2015 |
21:00 |
7. |
Never give up!
(M. Kupka,
H. Brothánková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
29.10.2015 |
19:00 |
7. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
13.10.2015 |
20:00 |
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
22.09.2015 |
19:00 |
6. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
21.09.2015 |
19:00 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
13.09.2015 |
18:00 |
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
31.08.2015 |
20:00 |
7. |
MK Tvrďáci
(M. Brandýs,
K. Karásková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.08.2015 |
19:00 |
7. |
Jana Cigániková
|
|
3:1 |
Komentáře
|
07.08.2015 |
19:00 |
7. |
Natural born players
(M. Vaďura,
L. Mrázková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
23.07.2015 |
20:00 |
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
15.07.2015 |
09:00 |
6. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
24.06.2015 |
20:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
23.06.2015 |
19:00 |
6. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
08.06.2015 |
19:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
28.05.2015 |
21:30 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.05.2015 |
21:00 |
7. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.05.2015 |
18:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
12.05.2015 |
07:30 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
27.04.2015 |
17:00 |
7. |
Eroze
(V. Vlčková,
J. Duben)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
23.04.2015 |
19:00 |
7. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
09.04.2015 |
21:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
09.04.2015 |
20:00 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
30.03.2015 |
22:00 |
7. |
vopice
(F. Samanek,
P. Míková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.03.2015 |
21:00 |
7. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
12.03.2015 |
21:00 |
7. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
02.03.2015 |
14:44 |
7. |
RC Osnice
(M. Hartman,
L. Hartman)
|
|
S:S |
|
22.02.2015 |
20:00 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
|
2:3 |
|
15.02.2015 |
20:00 |
7. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
11.01.2015 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
08.01.2015 |
21:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
05.01.2015 |
12:31 |
7. |
M&M
(M. Přibyl,
M. Maixnerová)
|
|
S:S |
|
05.01.2015 |
12:31 |
7. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
|
S:S |
|
18.12.2014 |
20:00 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.12.2014 |
21:00 |
7. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
30.11.2014 |
15:00 |
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.11.2014 |
21:30 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.11.2014 |
21:00 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.11.2014 |
17:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Komentáře
|
30.10.2014 |
21:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
29.10.2014 |
21:00 |
7. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
29.10.2014 |
20:00 |
7. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
23.10.2014 |
21:00 |
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:S |
|
30.09.2014 |
22:24 |
6. |
Superpár
(H. Klofáčová,
P. Schwank)
|
|
S:S |
|
18.09.2014 |
21:00 |
6. |
Vanillas
(M. Karvaiová,
M. Pevný)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
01.09.2014 |
13:54 |
7. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
S:S |
|
13.08.2014 |
21:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
01.08.2014 |
13:21 |
6. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
S:S |
|
31.07.2014 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
31.07.2014 |
21:00 |
6. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
14.07.2014 |
21:00 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
01.07.2014 |
12:43 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
01.07.2014 |
12:43 |
7. |
Tukani
(I. Katzerova,
J. Kokoška)
|
|
S:S |
|
22.06.2014 |
19:00 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
18.06.2014 |
21:00 |
7. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
|
|
7. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
DenTe
(D. Kroulíková,
T. Sedláková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
pod vlivem
(V. Černý,
M. Müllerová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Vanillas
(M. Karvaiová,
M. Pevný)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Veselá Kolečka
(V. Bartoš,
P. Liptáková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
TomTom
(M. Tomešová,
T. Kachlík)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
HM
(M. Pokorná,
J. Rajdl)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Bíbí team
(J. Strohs,
B. Ottová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
8. |
TýmJéček
(J. Brožová,
J. Jelínek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Vemeno a Temeno
(J. Hojer,
V. Reinbergrová)
|
|
3:S |
|