Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
09.06.2020 |
11:15 |
3. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
08.06.2020 |
13:04 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.06.2020 |
17:00 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
3:1 |
|
04.06.2020 |
20:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
0:3 |
|
06.05.2020 |
19:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
12.04.2020 |
12:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
19.03.2020 |
13:30 |
2. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
16.03.2020 |
19:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
1:3 |
|
01.03.2020 |
20:00 |
3. |
Double Trouble
(O. Çeçen,
S. Motta)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
23.02.2020 |
20:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
12.02.2020 |
20:30 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
09.02.2020 |
20:00 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
3:0 |
|
29.01.2020 |
17:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
28.01.2020 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.01.2020 |
21:00 |
3. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
|
3:0 |
|
11.01.2020 |
21:30 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.12.2019 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
15.12.2019 |
19:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
0:3 |
|
13.12.2019 |
16:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.12.2019 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:0 |
|
27.11.2019 |
17:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.11.2019 |
18:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.11.2019 |
21:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
0:3 |
|
04.11.2019 |
21:00 |
3. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
|
3:0 |
|
23.10.2019 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
17.10.2019 |
19:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
|
2:3 |
|
14.10.2019 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
2:3 |
|
06.10.2019 |
20:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
30.09.2019 |
23:42 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2019 |
21:00 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
23.09.2019 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.09.2019 |
21:30 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
29.08.2019 |
17:00 |
2. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
|
3:1 |
|
27.08.2019 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.08.2019 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.08.2019 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.07.2019 |
17:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.07.2019 |
21:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
10.07.2019 |
20:30 |
4. |
Pink Elefant
(V. Šiman,
A. Hejdová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.06.2019 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.06.2019 |
21:00 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.06.2019 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.05.2019 |
00:48 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
20.05.2019 |
19:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
2:3 |
|
17.05.2019 |
13:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.05.2019 |
19:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
15.04.2019 |
20:30 |
2. |
Gosling's Black Seal
(M. Dolanský,
K. Kabelíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.04.2019 |
12:45 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
14.04.2019 |
11:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
10.04.2019 |
21:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
15.03.2019 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.03.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
11.03.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
1:3 |
|
10.03.2019 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
03.03.2019 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
24.02.2019 |
19:30 |
2. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
|
3:1 |
|
20.02.2019 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:1 |
|
19.02.2019 |
21:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
31.01.2019 |
20:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
0:3 |
|
23.01.2019 |
09:43 |
2. |
Času dost
(?. Hadrbolcová,
R. Schafer)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.01.2019 |
21:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
22.01.2019 |
10:14 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.12.2018 |
18:24 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.12.2018 |
19:00 |
2. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
16.12.2018 |
20:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
16.12.2018 |
19:00 |
2. |
Času dost
(?. Hadrbolcová,
R. Schafer)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.12.2018 |
21:00 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
28.11.2018 |
19:00 |
4. |
Spím, když lítám
(M. Hiřman,
K. Vobořilová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
27.11.2018 |
19:00 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
|
3:1 |
|
18.11.2018 |
18:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:0 |
|
28.10.2018 |
15:00 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.10.2018 |
16:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2018 |
19:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Komentáře
|
07.10.2018 |
10:00 |
3. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
25.09.2018 |
18:09 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.09.2018 |
17:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
17.09.2018 |
20:00 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.09.2018 |
17:30 |
4. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.08.2018 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
1:3 |
|
27.08.2018 |
20:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.08.2018 |
20:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
1:3 |
|
01.08.2018 |
20:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
30.07.2018 |
20:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:0 |
|
25.07.2018 |
19:00 |
3. |
Pískovci
(P. Plašil,
Z. Španihelová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
16.07.2018 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
3:1 |
|
25.06.2018 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.06.2018 |
16:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
20.06.2018 |
18:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
02.06.2018 |
09:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
1:3 |
|
29.05.2018 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.05.2018 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.05.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
22.04.2018 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:2 |
|
18.04.2018 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
0:3 |
|
14.04.2018 |
17:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Komentáře
|
11.04.2018 |
17:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
27.03.2018 |
17:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.03.2018 |
08:00 |
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
3:S |
|
25.03.2018 |
20:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.03.2018 |
17:00 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
19:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
20.02.2018 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.01.2018 |
21:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.01.2018 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
10.01.2018 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
08.01.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.12.2017 |
19:30 |
2. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
18.12.2017 |
20:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.12.2017 |
18:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
10.12.2017 |
10:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.12.2017 |
10:21 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
12.11.2017 |
21:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
12.11.2017 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
08.11.2017 |
21:00 |
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.10.2017 |
20:00 |
2. |
Rychlej bagr & zmatená kobra
(D. Smrž,
K. Levá)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
23.10.2017 |
21:00 |
2. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.10.2017 |
21:00 |
2. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
08.10.2017 |
20:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
25.09.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
24.09.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
17.09.2017 |
17:00 |
3. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
|
3:0 |
|
13.09.2017 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.08.2017 |
12:43 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.08.2017 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.08.2017 |
21:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
07.08.2017 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.07.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.07.2017 |
19:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:1 |
|
17.07.2017 |
17:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
11.07.2017 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
29.06.2017 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
21.06.2017 |
20:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.06.2017 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.05.2017 |
20:00 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.05.2017 |
20:30 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.05.2017 |
20:30 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Komentáře
|
01.05.2017 |
21:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
01.05.2017 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
27.04.2017 |
11:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
26.04.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
13.04.2017 |
20:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.03.2017 |
20:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.03.2017 |
14:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
18.03.2017 |
12:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.03.2017 |
08:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
27.02.2017 |
20:30 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
26.02.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
26.02.2017 |
20:00 |
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
21.02.2017 |
21:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
16.11.2016 |
21:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
14.11.2016 |
20:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
11.11.2016 |
08:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
31.10.2016 |
21:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
12.10.2016 |
21:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
|
S:S |
|
29.05.2016 |
18:00 |
2. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
26.05.2016 |
18:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.05.2016 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
16.05.2016 |
20:00 |
2. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
01.05.2016 |
03:11 |
3. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
3:S |
|
16.04.2016 |
20:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.04.2016 |
20:00 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
10.04.2016 |
20:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
30.03.2016 |
22:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.03.2016 |
18:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.03.2016 |
21:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.03.2016 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.02.2016 |
21:00 |
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
15.02.2016 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
20.01.2016 |
21:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
10.01.2016 |
20:00 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
08.01.2016 |
20:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
06.01.2016 |
21:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
21.12.2015 |
09:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.12.2015 |
21:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.12.2015 |
21:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.11.2015 |
17:00 |
6. |
Stádo Jelenů
(P. Jelínek,
T. Zlochová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.11.2015 |
22:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
06.11.2015 |
08:00 |
6. |
ToJeFuk
(D. Hrianka,
J. Ullrichová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.10.2015 |
19:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
25.10.2015 |
18:00 |
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Komentáře
|
29.05.2015 |
07:30 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
15.05.2015 |
13:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
13.05.2015 |
21:00 |
4. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
12.05.2015 |
08:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
28.04.2015 |
21:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.04.2015 |
22:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
27.04.2015 |
21:00 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
20.04.2015 |
19:30 |
4. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
07.04.2015 |
19:30 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.03.2015 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.03.2015 |
20:30 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.03.2015 |
21:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.03.2015 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
01.03.2015 |
20:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.03.2015 |
20:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
25.02.2015 |
21:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
18.02.2015 |
21:00 |
4. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
19.01.2015 |
21:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.01.2015 |
21:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.01.2015 |
20:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
14.01.2015 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
05.01.2015 |
12:31 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
15.12.2014 |
21:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
06.12.2014 |
20:00 |
4. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
05.12.2014 |
19:30 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.11.2014 |
10:00 |
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
24.11.2014 |
21:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.11.2014 |
16:00 |
4. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
16.11.2014 |
20:00 |
4. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
14.11.2014 |
20:00 |
4. |
High hops
(M. Vala,
K. Levíčková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
02.11.2014 |
17:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
28.10.2014 |
21:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
21.10.2014 |
21:00 |
3. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.10.2014 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
03.09.2014 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
|
1:3 |
|
19.08.2014 |
16:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.08.2014 |
20:00 |
3. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
07.08.2014 |
17:00 |
3. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
07.08.2014 |
16:00 |
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.07.2014 |
20:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
16.07.2014 |
20:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.07.2014 |
20:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
06.07.2014 |
20:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.06.2014 |
22:36 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:0 |
|
30.06.2014 |
20:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Komentáře
|
10.06.2014 |
20:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
02.06.2014 |
10:33 |
3. |
AllinOne
(K. Hladká,
M. Budík)
|
|
S:S |
|
27.05.2014 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.05.2014 |
10:00 |
3. |
B&M
(M. Kupka,
B. Krchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.05.2014 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.04.2014 |
19:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
26.04.2014 |
17:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Komentáře
|
25.04.2014 |
20:00 |
4. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.04.2014 |
21:00 |
4. |
Eagles
(T. Řimnáčová,
J. Havle)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
23.03.2014 |
19:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
23.03.2014 |
15:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.03.2014 |
18:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
16.03.2014 |
13:00 |
3. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.03.2014 |
18:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:S |
|
20.02.2014 |
21:00 |
4. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
19.02.2014 |
11:30 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.02.2014 |
21:00 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
31.01.2014 |
18:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.01.2014 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
06.01.2014 |
17:24 |
4. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
|
S:S |
|
04.01.2014 |
19:00 |
4. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
3:S |
|
04.01.2014 |
19:00 |
4. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
20.12.2013 |
20:00 |
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.12.2013 |
16:52 |
3. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
|
S:S |
|
30.11.2013 |
17:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.11.2013 |
19:30 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
17.11.2013 |
17:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
03.11.2013 |
21:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
30.10.2013 |
21:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
23.10.2013 |
14:00 |
4. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
03.10.2013 |
16:00 |
3. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
03.10.2013 |
15:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
12.09.2013 |
16:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
09.09.2013 |
19:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
28.08.2013 |
22:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
26.08.2013 |
21:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.08.2013 |
20:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.08.2013 |
18:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
31.07.2013 |
08:00 |
3. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.07.2013 |
19:00 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.07.2013 |
18:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
21.07.2013 |
21:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.06.2013 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.06.2013 |
15:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
17.06.2013 |
21:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
13.06.2013 |
17:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
20.05.2013 |
20:00 |
2. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
08.05.2013 |
16:00 |
2. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
05.05.2013 |
17:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
01.05.2013 |
12:13 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
S:S |
|
21.04.2013 |
19:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
21.04.2013 |
18:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
13.04.2013 |
17:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
07.04.2013 |
20:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
24.03.2013 |
11:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.03.2013 |
10:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.03.2013 |
19:00 |
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
03.03.2013 |
12:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
01.03.2013 |
19:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
27.02.2013 |
21:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
24.02.2013 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.02.2013 |
18:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
31.01.2013 |
18:30 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.01.2013 |
15:30 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.01.2013 |
14:30 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
13.01.2013 |
19:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
26.12.2012 |
20:00 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
19.12.2012 |
20:00 |
4. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
16.12.2012 |
14:00 |
4. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.12.2012 |
16:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
25.11.2012 |
15:30 |
4. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.11.2012 |
20:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.11.2012 |
13:00 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.11.2012 |
21:00 |
4. |
Perly Slovácka
(V. Beran,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
31.10.2012 |
20:30 |
5. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
28.10.2012 |
13:30 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
25.10.2012 |
19:00 |
5. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
14.10.2012 |
20:00 |
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
21.09.2012 |
08:00 |
3. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.09.2012 |
18:00 |
3. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
17.09.2012 |
20:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
05.09.2012 |
19:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2012 |
18:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
22.08.2012 |
10:00 |
4. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
17.08.2012 |
10:00 |
4. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
15.08.2012 |
20:00 |
4. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
26.07.2012 |
20:00 |
4. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
26.07.2012 |
19:30 |
4. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
26.07.2012 |
19:00 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.06.2012 |
18:00 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.06.2012 |
20:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2012 |
20:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
11.06.2012 |
20:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:2 |
Komentáře
|
27.05.2012 |
19:00 |
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
20.05.2012 |
18:00 |
5. |
Lamylema
(M. Radová,
L. Kushnir)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.04.2012 |
20:00 |
5. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
24.04.2012 |
21:00 |
5. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
24.04.2012 |
20:00 |
5. |
Kuře na Paprice
(L. Hochmann,
P. Šauerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.04.2012 |
18:00 |
5. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
|
1:3 |
|
30.03.2012 |
21:00 |
4. |
Becher Po
(D. Müllerová,
P. Krejsa)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.03.2012 |
20:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
26.03.2012 |
19:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
29.02.2012 |
10:43 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
3:0 |
|
26.02.2012 |
19:00 |
3. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
19.02.2012 |
20:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.02.2012 |
20:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
|
|
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
4FIT
(T. de Vas,
S. de Mi)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Prdelky
(V. Pešková,
L. Naglmüller)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Pětifázové Smaženky
(L. SMAŽÍKOVÁ,
J. Humpolec)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Ptačí kles
(A. Ptáček,
K. Kleslová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
No stress!
(T. Adamec,
Z. Kocourková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Victorious secret
(M. Bůnová,
V. Tomčányi)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Vemeno a Temeno
(J. Hojer,
V. Reinbergrová)
|
|
3:S |
|