Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.06.2015 |
11:43 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:S |
|
18.05.2015 |
18:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
13.05.2015 |
19:30 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.04.2015 |
21:00 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.04.2015 |
21:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
27.04.2015 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.03.2015 |
20:00 |
3. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.03.2015 |
18:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.03.2015 |
21:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
09.03.2015 |
20:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.02.2015 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
25.02.2015 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
16.02.2015 |
21:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
08.02.2015 |
16:00 |
3. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
29.09.2014 |
21:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.09.2014 |
20:30 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.08.2014 |
21:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
21.08.2014 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
20.08.2014 |
19:30 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
29.07.2014 |
19:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
14.07.2014 |
21:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
14.07.2014 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
10.07.2014 |
20:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
24.06.2014 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
24.06.2014 |
20:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
23.06.2014 |
20:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.06.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.05.2014 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.05.2014 |
20:00 |
1. |
Rybrcoul a Rampepurda
(M. Sedlatá,
P. Sedlatý)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.05.2014 |
20:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
19.05.2014 |
19:30 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
28.04.2014 |
18:30 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
27.04.2014 |
15:00 |
1. |
Rybrcoul a Rampepurda
(M. Sedlatá,
P. Sedlatý)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
10.04.2014 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.04.2014 |
18:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
31.03.2014 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
30.03.2014 |
20:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
17.03.2014 |
22:00 |
1. |
Rybrcoul a Rampepurda
(M. Sedlatá,
P. Sedlatý)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
14.03.2014 |
18:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.02.2014 |
21:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
16.02.2014 |
14:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
13.02.2014 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
10.02.2014 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
30.01.2014 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.01.2014 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
19.01.2014 |
21:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
19.01.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
04.01.2014 |
16:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
16.12.2013 |
20:30 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.12.2013 |
21:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.12.2013 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.11.2013 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
27.11.2013 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
27.11.2013 |
20:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
11.11.2013 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
31.10.2013 |
19:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.10.2013 |
20:30 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.10.2013 |
20:30 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.10.2013 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.09.2013 |
19:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
29.09.2013 |
18:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.09.2013 |
17:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.09.2013 |
20:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.08.2013 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
26.08.2013 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
20.08.2013 |
20:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
19.08.2013 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
13.08.2013 |
20:00 |
1. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
01.08.2013 |
03:04 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:S |
|
25.07.2013 |
20:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.07.2013 |
20:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
15.07.2013 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
28.06.2013 |
19:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.06.2013 |
20:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.06.2013 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
10.06.2013 |
19:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
31.05.2013 |
18:30 |
1. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:2 |
|
27.05.2013 |
20:00 |
1. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
21.05.2013 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
16.05.2013 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
07.05.2013 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
|
|
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
|
S:S |
|
|
|
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
S:3 |
|