Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.12.2023 |
00:10 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
|
S:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
4. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
|
S:3 |
|
24.10.2023 |
20:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.10.2023 |
19:00 |
4. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.10.2023 |
20:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
20.10.2023 |
19:30 |
4. |
Family
(U. Amrillaev,
L. Amrillajev)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
02.10.2023 |
00:10 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
|
01.10.2023 |
15:24 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
20.09.2023 |
18:30 |
3. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
12.09.2023 |
19:00 |
3. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.08.2023 |
19:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.08.2023 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
09.08.2023 |
18:00 |
2. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.08.2023 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.07.2023 |
17:00 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.07.2023 |
18:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.07.2023 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
22.07.2023 |
18:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
23.04.2023 |
15:27 |
2. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.04.2023 |
15:27 |
2. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.04.2023 |
15:27 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.04.2023 |
15:27 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.03.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.03.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
26.03.2023 |
18:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.03.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.02.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.02.2023 |
17:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
17.02.2023 |
18:30 |
1. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.02.2023 |
17:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.01.2023 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.01.2023 |
19:00 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.01.2023 |
08:45 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
3:2 |
|
25.01.2023 |
19:30 |
2. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
22.12.2022 |
20:30 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.12.2022 |
19:00 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.12.2022 |
18:30 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.12.2022 |
17:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.11.2022 |
19:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.11.2022 |
19:30 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.11.2022 |
18:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.11.2022 |
18:30 |
3. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
31.10.2022 |
12:13 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
Komentáře
|
26.10.2022 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.10.2022 |
19:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.10.2022 |
19:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.09.2022 |
20:00 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.09.2022 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.09.2022 |
19:30 |
2. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.09.2022 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.08.2022 |
10:40 |
3. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.08.2022 |
17:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.08.2022 |
22:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
08.08.2022 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.07.2022 |
06:00 |
4. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
25.07.2022 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.07.2022 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.07.2022 |
09:53 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.06.2022 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
24.06.2022 |
23:06 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:1 |
|
22.06.2022 |
20:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.06.2022 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
01.06.2022 |
00:10 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
S:S |
|
30.05.2022 |
19:46 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.05.2022 |
20:24 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.05.2022 |
19:00 |
3. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
02.05.2022 |
00:10 |
2. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
|
3:S |
|
27.04.2022 |
20:30 |
2. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.04.2022 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
12.04.2022 |
18:30 |
2. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
01.04.2022 |
00:10 |
2. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:S |
|
01.04.2022 |
00:10 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
S:S |
|
30.03.2022 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
27.03.2022 |
17:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
27.02.2022 |
18:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.02.2022 |
17:00 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.02.2022 |
16:00 |
3. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.02.2022 |
17:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
31.01.2022 |
17:08 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.01.2022 |
18:30 |
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.01.2022 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
23.01.2022 |
17:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
28.12.2021 |
18:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
15.12.2021 |
19:00 |
1. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.12.2021 |
19:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
05.12.2021 |
19:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.11.2021 |
21:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.11.2021 |
19:30 |
2. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.11.2021 |
20:30 |
2. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.10.2021 |
20:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.10.2021 |
20:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.10.2021 |
19:00 |
1. |
SportsGeek
(K. Kašparová,
J. Puškár)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
08.10.2021 |
18:30 |
1. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
26.09.2021 |
18:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.09.2021 |
19:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.09.2021 |
18:00 |
1. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
06.09.2021 |
19:00 |
1. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
3:2 |
|
23.08.2021 |
19:30 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.08.2021 |
20:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.08.2021 |
18:30 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
30.07.2021 |
19:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
20.07.2021 |
19:00 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.07.2021 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
12.07.2021 |
18:30 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.07.2021 |
00:10 |
1. |
3Lteam
(L. Kučerová,
L. Lukáš)
|
|
3:S |
|
24.06.2021 |
19:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.06.2021 |
18:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.06.2021 |
19:00 |
1. |
Ready to Rally
(M. Sai,
N. Katreddi)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.09.2020 |
17:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
20.09.2020 |
18:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.09.2020 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.09.2020 |
18:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
01.09.2020 |
18:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.08.2020 |
17:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.08.2020 |
17:00 |
4. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.08.2020 |
18:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
05.08.2020 |
18:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.07.2020 |
16:54 |
4. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.07.2020 |
18:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.07.2020 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
04.07.2020 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
02.07.2020 |
20:00 |
5. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
28.06.2020 |
18:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.06.2020 |
17:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
07.06.2020 |
18:00 |
5. |
Makida
(D. Loukota,
M. Hanzlickova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.06.2020 |
19:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.05.2020 |
17:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.05.2020 |
19:45 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.05.2020 |
12:56 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.05.2020 |
19:00 |
6. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
03.05.2020 |
18:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
02.05.2020 |
19:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
28.02.2020 |
18:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.02.2020 |
18:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.02.2020 |
18:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
12.02.2020 |
18:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
31.01.2020 |
08:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.01.2020 |
21:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.01.2020 |
18:30 |
5. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
22.01.2020 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.12.2019 |
18:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
18.12.2019 |
19:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
13.12.2019 |
18:00 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.12.2019 |
16:30 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
16.11.2019 |
18:00 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
16.11.2019 |
17:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
02.11.2019 |
18:00 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
01.11.2019 |
08:15 |
8. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
|
20.10.2019 |
11:38 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.10.2019 |
20:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.10.2019 |
17:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
|
|
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
|
3:S |
Komentáře
|