Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
10.06.2024 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
04.06.2024 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
30.05.2024 |
19:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.05.2024 |
19:30 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
26.05.2024 |
16:30 |
5. |
Freedom
(T. Chumlen,
M. Marková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
19.05.2024 |
12:00 |
5. |
Rakety v sukni
(I. Pechová,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.05.2024 |
19:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
30.04.2024 |
19:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
28.04.2024 |
14:00 |
4. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
17.04.2024 |
17:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.04.2024 |
18:30 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
28.03.2024 |
16:00 |
5. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.03.2024 |
18:00 |
5. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.03.2024 |
17:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.03.2024 |
10:00 |
5. |
ATOM
(T. Kratochvíl,
A. Jiranová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.02.2024 |
18:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.02.2024 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
17.02.2024 |
16:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
13.02.2024 |
18:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
11.02.2024 |
18:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.01.2024 |
09:25 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.01.2024 |
19:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.01.2024 |
16:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
07.01.2024 |
13:00 |
5. |
Prosečtí nájezdníci
(D. Harmáček,
J. Chu)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
29.12.2023 |
14:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.12.2023 |
19:00 |
5. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
18.12.2023 |
19:30 |
5. |
Mechanical Movement
(T. Le Minh,
T. Vo)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.12.2023 |
14:00 |
5. |
No to nevim
(D. Menclová,
B. Čermochová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.11.2023 |
19:00 |
7. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.11.2023 |
18:30 |
7. |
Desi Boys
(M. Kulkarni,
V. Luthra)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
19.11.2023 |
18:00 |
7. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
Bublina Aréna |
3:1 |
|
12.11.2023 |
18:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
08.11.2023 |
18:00 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportovní centrum Olšanka |
2:3 |
|
25.10.2023 |
19:00 |
7. |
Desi Boys
(M. Kulkarni,
V. Luthra)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
22.10.2023 |
19:00 |
7. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.10.2023 |
17:00 |
7. |
VostrýVostružiny
(M. Sychrová,
M. Petrikovičová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
09.10.2023 |
17:00 |
7. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
01.10.2023 |
15:30 |
8. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.09.2023 |
19:30 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.09.2023 |
19:00 |
8. |
Děravé rakety
(J. Beneš,
M. Pohlová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
21.08.2023 |
19:18 |
7. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
|
S:S |
Komentáře
|
14.08.2023 |
18:00 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
07.08.2023 |
18:00 |
7. |
Family
(U. Amrillaev,
L. Amrillajev)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
01.08.2023 |
00:10 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:3 |
|
01.08.2023 |
00:10 |
7. |
Černí fleci
(N. Vypior,
V. Flek)
|
|
S:3 |
|
18.07.2023 |
17:00 |
7. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
13.07.2023 |
17:00 |
7. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.06.2023 |
18:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
26.06.2023 |
19:00 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.06.2023 |
16:30 |
6. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
11.06.2023 |
14:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
28.05.2023 |
20:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
25.05.2023 |
14:06 |
5. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.05.2023 |
18:00 |
5. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.05.2023 |
18:30 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.04.2023 |
23:22 |
6. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.04.2023 |
18:00 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
16.04.2023 |
17:00 |
6. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
13.04.2023 |
11:34 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.03.2023 |
19:30 |
6. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.03.2023 |
17:00 |
6. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
13.03.2023 |
16:30 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
12.03.2023 |
14:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
|
3:S |
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
0:3 |
|
24.02.2023 |
17:00 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.01.2023 |
16:00 |
7. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:2 |
Komentáře
|
15.01.2023 |
17:00 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
12.01.2023 |
17:00 |
7. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
04.01.2023 |
14:55 |
7. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.12.2022 |
18:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
18.12.2022 |
17:00 |
6. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
Sportovní centrum Olšanka |
0:3 |
|
14.12.2022 |
16:00 |
6. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
12.12.2022 |
17:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
30.11.2022 |
17:00 |
6. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
27.11.2022 |
16:00 |
6. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Sportovní centrum Olšanka |
2:3 |
Komentáře
|
20.11.2022 |
18:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
17.11.2022 |
17:00 |
6. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
26.10.2022 |
00:30 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
25.10.2022 |
17:00 |
6. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
17.10.2022 |
18:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
06.10.2022 |
17:00 |
6. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
19.09.2022 |
17:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.09.2022 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
13.09.2022 |
18:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
06.09.2022 |
18:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|