Načítám…

Martin Zima (42 let)

ID: 48782

Praha

  • 49 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 42 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 21 / 28 / 0) 0 turnajů
  • 43%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

7 . Úroveň C

347 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
M.N. M.Z. R.R. P.B. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Nečas
2:3
3:1 3:2 4 30 354 8:6
2 .
Image 1
Martin Zima
3:0 2 25 347 3:0
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
3:2
2 12 334 3:2
4 .
Image 1
Pavel Barkáč
1:3 0:3
3:2
2 4 326 4:8
5 .
Image 1
Kateřina Kašparová
2:3
2:3
0 0 320 4:6

7 . Úroveň A

342 bodů
65. místo (64. místo v mužích)
L.S. D.Š. P.H. O.S. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Strejc
3:1 3:2 3:0 3:0 8 30 378 12:3
2 .
Image 1
Dan Štěpánek
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 371 10:3
3 .
Image 1
Petr Holý
2:3 0:3 3:1 2:3 2 12 354 7:10
4 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 0:3 1:3 3:1 2 4 346 4:10
5 .
Image 1
Martin Zima
0:3 0:3 3:2 1:3 2 0 342 4:11

8 . Úroveň B

331 bodů
59. místo (59. místo v mužích)
M.N. M.Z. M.M. J.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Nečas
3:0 3:1 2:3
3:S
6 30 336 11:4
2 .
Image 1
Martin Zima
0:3 3:2 3:1
3:S
6 25 331 9:6
3 .
Image 1
Martin Mastalir
1:3 2:3
3:2
3:S
4 12 316 9:8
4 .
Image 1
Jaroslav Popek
3:2 1:3
2:3
3:S
4 4 308 9:8
5 .
Image 1
Martin Hauptvogl
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 300 0:12

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň C

320 bodů
65. místo (63. místo v mužích)
M.D. L.B. P.B. Z.R. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Draisaitl
3:1 2:3 3:2 3:2 6 30 356 11:8
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3 3:1 3:0 3:0 6 25 351 10:4
3 .
Image 1
Pavel Barkáč
3:2 1:3 3:0 3:0 6 12 338 10:5
4 .
Image 1
Zdeněk Randa
2:3 0:3 0:3 3:0 2 4 326 5:9
5 .
Image 1
Martin Zima
2:3 0:3 0:3 0:3 0 0 320 2:12

8 . Úroveň B

316 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
M.Z. S.L. P.H. O.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Zima
3:0 3:1 0:3
3:S
6 30 316 9:4
2 .
Image 1
Sébastien Lugue
0:3 3:2
3:S
1:3 4 25 309 7:8
3 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 2:3
3:S
3:S
4 12 296 9:6
4 .
Image 1
Ondřej Hoznour
3:0
S:3
S:3
3:S
4 4 288 6:6
5 .
Image 1
Mário Kobida
S:3
3:1
S:3
S:3
2 0 282 3:10

8 . Úroveň A

326 bodů
77. místo (75. místo v mužích)
M.K. P.B. M.T. M.Z. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marcel Kmet
3:0
3:S
3:0 3:0 8 30 358 12:0
2 .
Image 1
Pavel Barkáč
0:3 3:1 3:1 3:0 6 25 351 9:5
3 .
Image 1
Martin Toman
S:3
1:3 3:1 3:S 4 12 336 7:7
4 .
Image 1
Martin Zima
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 326 5:9
5 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 320 0:12

8 . Úroveň C

329 bodů
60. místo (58. místo v mužích)
P.S. M.Z. J.B. M.K. V.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Skřivánek
3:0
S:S
3:2
3:2
6 30 336 9:4
2 .
Image 1
Martin Zima
0:3 3:2 3:0 1:3 4 25 329 7:8
3 .
Image 1
Jiří Buchtela
S:S
2:3 3:0 3:0 4 12 316 8:3
4 .
Image 1
Mihir Kulkarni
2:3 0:3 0:3 3:1 2 4 306 5:10
5 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3
3:1 0:3 1:3 2 0 302 6:10

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň C

295 bodů
64. místo (62. místo v mužích)
J.V. P.H. M.Z. M.J. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Vybíral
S:S
3:0 3:0
3:0
19 14 313 9:0
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
S:S
3:2
3:0 3:S 16 11 307 9:2
3 .
Image 1
Martin Zima
0:3
2:3
3:0 3:S 15 0 295 8:6
4 .
Image 1
Milena Jägerová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 275 3:9
5 .
Image 1
Jan Ježek
0:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 266 0:12

8 . Úroveň A

305 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
J.Z. S.U. P.H. M.Z. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Zíka
3:0 3:2 0:3 3:1 18 14 332 9:6
2 .
Image 1
Siegfried Ulrich
0:3 3:0 3:2 3:1 18 11 329 9:6
3 .
Image 1
Pavel Hrbotický
2:3 0:3 3:0 3:0 16 0 316 8:6
4 .
Image 1
Martin Zima
3:0 2:3 0:3 3:0 16 -11 305 8:6
5 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 1:3 0:3 0:3 2 -14 288 2:12

Jarní sezóna 2023

7 . Úroveň A

339 bodů
64. místo (62. místo v mužích)
M.S. L.D. M.N. M.Z. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Sichrovský
3:1
3:0 3:2 3:0 25 14 379 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Drahník
1:3
3:0 3:0 3:1 21 5 366 10:4
3 .
Image 1
Marek Nečas
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 353 6:7
4 .
Image 1
Martin Zima
2:3 0:3 1:3 3:0 10 -11 339 6:9
5 .
Image 1
Martin Balák
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 327 1:12

8 . Úroveň C

391 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
Z.R. M.Z. P.H. A.M. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Randa
3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 399 12:3
2 .
Image 1
Martin Zima
1:3 3:1 3:1 3:0 20 11 391 10:5
3 .
Image 1
Pavel Halátek
0:3 1:3 3:1 2:3 9 0 369 6:10
4 .
Image 1
Aleš Mašek
2:3 1:3 1:3 3:2 9 -11 358 7:11
5 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -14 353 5:11

7 . Úroveň A

351 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
J.O. M.M. J.S. M.N. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Olejníček
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 399 12:3
2 .
Image 1
Martin Mastalir
2:3
1:3 3:1 3:0 16 5 381 9:7
3 .
Image 1
Jan Snovický
0:3
3:1 3:0 2:3 15 0 375 8:7
4 .
Image 1
Marek Nečas
1:3
1:3 0:3 3:0 9 -11 358 5:9
5 .
Image 1
Martin Zima
0:3
0:3 3:2 0:3 5 -14 351 3:11

6 . Úroveň A

376 bodů
50. místo (49. místo v mužích)
L.S. J.Š. P.K. M.Z. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Slaník
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 418 12:3
2 .
Image 1
Jiří Švejda
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 413 11:4
3 .
Image 1
Petr Kozák
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 396 8:6
4 .
Image 1
Martin Zima
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 376 3:9
5 .
Image 1
Martin Tichý
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 366 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.04.2024 17:00 7. Pavel Barkáč Sportovní centrum Olšanka 3:0
24.03.2024 20:00 7. Ondřej Slówik Badminton Arena Skalka 1:3
22.03.2024 17:00 7. Dan Štěpánek Sportovní centrum Olšanka 0:3
06.03.2024 18:00 7. Lukáš Strejc Hamr Braník 0:3
03.03.2024 16:00 7. Petr Holý Badminton Arena Skalka 3:2
25.02.2024 09:00 8. Jaroslav Popek Badminton Arena Skalka 3:1
21.02.2024 07:16 8. Martin Hauptvogl 3:S Komentáře
16.02.2024 17:00 8. Martin Mastalir Sportovní centrum Olšanka 3:2
15.02.2024 17:30 8. Marek Nečas Hamr Braník 0:3
12.01.2024 17:00 7. Michael Draisaitl Sportovní centrum Olšanka 2:3
09.01.2024 21:00 7. Lukáš Bedecs Badminton Arena Skalka 0:3
05.01.2024 17:00 7. Zdeněk Randa Sportovní centrum Olšanka 0:3
04.01.2024 18:00 7. Pavel Barkáč Sportovní centrum Olšanka 0:3
18.12.2023 17:00 8. Sébastien Lugue Badminton Arena Skalka 3:0
13.12.2023 17:00 8. Ondřej Hoznour Hamr Braník 0:3
09.12.2023 09:00 8. Pavel Hrbotický Hamr Braník 3:1
07.12.2023 01:01 8. Mário Kobida 3:S Komentáře
27.11.2023 17:30 8. Martin Toman SportCentrum JEREMI 1:3
24.11.2023 17:00 8. Marcel Kmet Sportovní centrum Olšanka 0:3
23.11.2023 17:00 8. Martin Mastalir BB Arena Štěrboholy 3:0
10.11.2023 17:00 8. Pavel Barkáč Sportovní centrum Olšanka 1:3
30.10.2023 09:00 8. Jiří Buchtela Hamr Braník 3:2
18.10.2023 10:00 8. Mihir Kulkarni Hamr Braník 3:0
17.10.2023 20:00 8. Vojta Lejsek Hamr Braník 1:3
06.10.2023 17:00 8. Petr Skřivánek Sportovní centrum Olšanka 0:3
02.10.2023 00:10 8. Jan Ježek 3:S
26.09.2023 14:30 8. Milena Jägerová Hamr Braník 3:0
23.09.2023 09:00 8. Jaroslav Vybíral Badminton Arena Skalka 0:3
14.09.2023 17:00 8. Pavel Hrbotický BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
27.06.2023 21:00 8. Jakub Zíka Sportovní centrum Olšanka 3:0
21.06.2023 08:00 8. Siegfried Ulrich Sportovní centrum Olšanka 2:3
19.06.2023 09:00 8. Jakub Kopáček Sportovní centrum Olšanka 3:0
08.06.2023 09:30 8. Pavel Hrbotický Hamr Braník 0:3
22.05.2023 19:00 7. Michal Sichrovský BB Arena Štěrboholy 2:3
21.05.2023 19:00 7. Lukáš Drahník Badminton Arena Skalka 0:3
19.05.2023 17:00 7. Martin Balák Sportovní centrum Olšanka 3:0
15.05.2023 17:30 7. Marek Nečas Hamr Braník 1:3
23.04.2023 20:00 8. Robert Rosenberg Badminton Arena Skalka 3:0
17.04.2023 20:00 8. Pavel Halátek BB Arena Štěrboholy 3:1
16.04.2023 21:00 8. Aleš Mašek Badminton Arena Skalka 3:1
14.04.2023 17:00 8. Zdeněk Randa Sportovní centrum Olšanka 1:3
30.03.2023 17:00 7. Marek Nečas Hamr Braník 0:3
23.03.2023 18:00 7. Jiří Olejníček BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
12.03.2023 09:00 7. Martin Mastalir Badminton Arena Skalka 0:3
11.03.2023 18:00 7. Jan Snovický Badminton Arena Skalka 3:2
19.02.2023 09:00 6. Petr Kozák Hamr Braník 0:3
12.02.2023 21:00 6. Ladislav Slaník Badminton Arena Skalka 0:3
09.02.2023 21:00 6. Martin Tichý Sportovní centrum Olšanka 3:0
04.02.2023 10:00 6. Jiří Švejda BB Arena Štěrboholy 0:3

Platební metody

Platební metody