Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
27.09.2017 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
27.09.2017 |
19:30 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.09.2017 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:1 |
|
21.09.2017 |
20:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
17.09.2017 |
19:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
31.08.2017 |
20:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
31.08.2017 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
28.08.2017 |
19:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
09.08.2017 |
20:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
09.08.2017 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.07.2017 |
08:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.07.2017 |
19:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.07.2017 |
19:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
09.07.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
14.06.2017 |
19:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
12.06.2017 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
12.06.2017 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
25.05.2017 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
25.05.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
18.05.2017 |
19:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
01.05.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
23.04.2017 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
20.04.2017 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
20.04.2017 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.03.2017 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
30.03.2017 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
28.03.2017 |
20:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
19.03.2017 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
23.02.2017 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
19.02.2017 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
12.02.2017 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
28.01.2017 |
09:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:2 |
|
28.01.2017 |
08:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.01.2017 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
19.01.2017 |
19:30 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
19.12.2016 |
17:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.12.2016 |
21:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
18.12.2016 |
20:30 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.12.2016 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
28.11.2016 |
08:30 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:0 |
|
22.11.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
19.11.2016 |
15:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
16.11.2016 |
21:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
27.10.2016 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
27.10.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.10.2016 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
16.10.2016 |
09:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.09.2016 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.09.2016 |
09:00 |
1. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:0 |
|
15.09.2016 |
20:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
08.09.2016 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
31.08.2016 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.08.2016 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
22.08.2016 |
19:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
10.08.2016 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
25.07.2016 |
19:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
24.07.2016 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
17.07.2016 |
19:30 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
17.07.2016 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
26.06.2016 |
19:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
15.06.2016 |
21:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
2:3 |
|
15.06.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
12.06.2016 |
19:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
24.05.2016 |
15:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
|
3:S |
|
19.05.2016 |
20:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
15.05.2016 |
19:30 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
12.05.2016 |
21:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
12.05.2016 |
19:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
27.04.2016 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
22.04.2016 |
16:00 |
1. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
17.04.2016 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
17.04.2016 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
07.04.2016 |
19:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
27.03.2016 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
23.03.2016 |
20:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
13.03.2016 |
17:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
06.03.2016 |
20:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
06.03.2016 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.02.2016 |
20:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
|
2:3 |
|
14.02.2016 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
14.02.2016 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
07.02.2016 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
07.02.2016 |
18:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
29.01.2016 |
16:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
24.01.2016 |
18:00 |
1. |
Smečaři
(A. Čerbák,
D. Paseka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
21.01.2016 |
19:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
|
2:3 |
|
17.01.2016 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
16.01.2016 |
18:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
29.12.2015 |
09:00 |
1. |
Smečaři
(A. Čerbák,
D. Paseka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
20.12.2015 |
22:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
20.12.2015 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
17.12.2015 |
20:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
16.12.2015 |
11:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
22.11.2015 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.11.2015 |
09:30 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
10.11.2015 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.11.2015 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
29.10.2015 |
20:00 |
1. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.10.2015 |
20:00 |
1. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
25.10.2015 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.10.2015 |
11:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.09.2015 |
17:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.09.2015 |
08:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
06.09.2015 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
06.09.2015 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.08.2015 |
16:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
24.08.2015 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
16.08.2015 |
20:00 |
1. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.08.2015 |
19:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
23.07.2015 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
22.07.2015 |
08:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
16.07.2015 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
13.07.2015 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
24.06.2015 |
08:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
18.06.2015 |
21:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
15.06.2015 |
19:00 |
1. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
11.06.2015 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
29.05.2015 |
16:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
12.05.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
10.05.2015 |
20:00 |
2. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
10.05.2015 |
19:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
03.05.2015 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
|
|
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
|
3:S |
|