Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
15.06.2020 |
23:41 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.06.2020 |
17:00 |
7. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
15.06.2020 |
15:38 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
08.06.2020 |
18:00 |
7. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
02.06.2020 |
17:00 |
7. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
GodsArrows
(L. Šarapatková,
T. Hengerič)
|
|
S:S |
|
06.05.2020 |
09:10 |
7. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2020 |
18:00 |
7. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
02.03.2020 |
20:00 |
8. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.02.2020 |
16:21 |
8. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
24.02.2020 |
20:00 |
8. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
27.01.2020 |
20:30 |
6. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.01.2020 |
21:00 |
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.01.2020 |
21:00 |
6. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
1:3 |
|
16.01.2020 |
20:00 |
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
8. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
|
3:S |
|
20.12.2019 |
19:00 |
8. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.12.2019 |
20:30 |
8. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.12.2019 |
19:00 |
8. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.12.2019 |
20:00 |
8. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.11.2019 |
21:28 |
7. |
Grandepiccolo
(S. Bursová,
P. Kašpárek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.11.2019 |
19:00 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
13.11.2019 |
19:00 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.11.2019 |
20:00 |
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.10.2019 |
11:11 |
6. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.10.2019 |
18:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.10.2019 |
21:00 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
15.10.2019 |
21:00 |
6. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
14.10.2019 |
21:00 |
6. |
Vlaštovky
(U. Amrillaev,
Z. Kovarova)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
26.09.2019 |
20:00 |
6. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
24.09.2019 |
21:00 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.09.2019 |
23:54 |
6. |
Swimsuit optional
(T. Řezníčková,
R. Lacok)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.09.2019 |
18:00 |
6. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
12.09.2019 |
19:00 |
6. |
GoodTeam
(J. Tkáčová,
M. Čech)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
25.06.2019 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
19.06.2019 |
20:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.06.2019 |
21:00 |
5. |
Swimsuit optional
(T. Řezníčková,
R. Lacok)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Komentáře
|
15.06.2019 |
17:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
22.05.2019 |
18:02 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
21.05.2019 |
17:00 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
16.05.2019 |
20:00 |
7. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.05.2019 |
19:30 |
7. |
Grandepiccolo
(S. Bursová,
P. Kašpárek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.05.2019 |
20:30 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
08:39 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.04.2019 |
21:00 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
23.04.2019 |
17:30 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
15.04.2019 |
21:00 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.04.2019 |
21:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
1:3 |
|
28.03.2019 |
21:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.03.2019 |
20:00 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
26.03.2019 |
21:00 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
26.03.2019 |
20:00 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.03.2019 |
20:30 |
7. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
27.02.2019 |
21:00 |
8. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.02.2019 |
21:00 |
8. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
20.02.2019 |
20:00 |
8. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.01.2019 |
20:00 |
7. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
|
0:3 |
|
09.01.2019 |
21:00 |
7. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
20.12.2018 |
20:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.12.2018 |
19:00 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.12.2018 |
21:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
10.12.2018 |
20:30 |
6. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.12.2018 |
17:00 |
7. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
29.11.2018 |
19:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.11.2018 |
19:00 |
7. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.11.2018 |
21:00 |
7. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
31.10.2018 |
21:00 |
5. |
Spím, když lítám
(M. Hiřman,
K. Vobořilová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
30.10.2018 |
21:00 |
5. |
Pučouni
(J. Vlach,
L. Peterová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.10.2018 |
20:00 |
5. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.10.2018 |
20:30 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
22.09.2018 |
16:29 |
6. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.09.2018 |
19:00 |
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
1:3 |
|
14.06.2018 |
19:00 |
5. |
Penguins
(K. Martínková,
J. Janhuba)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
13.06.2018 |
19:30 |
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
04.06.2018 |
09:45 |
6. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
|
S:S |
|
18.05.2018 |
19:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
09.05.2018 |
20:30 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
18.04.2018 |
18:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
16.04.2018 |
20:30 |
5. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.04.2018 |
20:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
06.04.2018 |
20:00 |
5. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.03.2018 |
20:00 |
6. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.03.2018 |
20:00 |
6. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.03.2018 |
18:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.02.2018 |
19:30 |
6. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.02.2018 |
12:00 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
11.02.2018 |
12:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
28.01.2018 |
15:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
11.12.2017 |
20:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
08.12.2017 |
18:00 |
5. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
17.11.2017 |
20:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
11.11.2017 |
20:30 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
09.11.2017 |
21:00 |
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
29.10.2017 |
18:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
22.10.2017 |
19:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
19.10.2017 |
09:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
08.10.2017 |
19:30 |
5. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
0:3 |
|
|
|
6. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
No Way
(P. Froňková,
L. Kruchňa)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
Komentáře
|