Načítám…

Marek Montag (28 let)

ID: 29011

Brno

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Brno - Badminton (55/161)

  • 248 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 32
    Zápasů v lize ( 15 / 8 / 9) 0 turnajů
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

14 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
MM… Mag… Wer… The… pec… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
1:3
3:1
3:S
3:S
3:S
21 14 55 13:4
2 .
3:1
S:S
3:S
3:S
3:S
18 11 49 12:1
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
1:3
S:S
3:S
3:S
3:S
14 0 34 10:3
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
S:3
S:3
S:3
3:S
3:S
10 0 30 6:9
5 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
S:3 S:3 S:3 S:3
3:S
5 -11 14 3:12
6 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:15

6 . Úroveň A

22 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
MM… Wer… pec… Mag… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . S:S S:S 3:S 5 14 39 3:0
2 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
S:S S:S 3:S 5 11 36 3:0
3 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
S:S S:S 3:S 2 0 22 3:0
4 . S:3 S:3 S:3 0 -11 9 0:9

5 . Úroveň A

29 bodů
29. místo (22. místo v mužích)
Poh… Koš… The… Mag… pec… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 82 12:0
2 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3 3:1
3:S
2:3 14 11 65 8:7
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 1:3
S:3
3:0
8 0 48 4:9
4 .
0:3
S:3
3:S
S:S 4 -11 33 3:6
5 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
0:3 3:2
0:3
S:S 3 -14 29 3:8

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

60 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
pec… Kne… Moj… Ber… NoW… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
3:1
3:1
3:0
3:S
3:S 26 14 60 15:2
2 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
1:3
1:3
3:0
3:0
3:S 19 11 50 11:6
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
3:1
1:3
3:S
3:S
17 0 37 11:7
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
0:3 0:3 3:1
3:S
3:S
15 0 35 9:7
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
3:S 5 -11 14 3:12
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6 0:15

6 . Úroveň A

37 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
Wer… Ber… pec… Hop… DAN… Man… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
3:2
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 60 15:2
2 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
2:3
3:1
3:0
3:S
3:S
23 11 54 14:4
3 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
0:3
1:3
3:0
3:S
3:S
17 0 37 10:6
4 .
Hopkaví (K. Hopkavá + Z. Hopkavý)
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 30 6:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14 3:12
6 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:15

6 . Úroveň A

31 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
Koš… Mag… Kom… pec… DAN… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 60 15:2
2 .
0:3
3:1
3:S 3:S
3:0
20 11 51 12:4
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
1:3
3:S 3:S 3:0 16 0 36 10:6
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
1:3 S:3 S:3 3:0 3:1 11 0 31 7:10
5 . 1:3 S:3 S:3 0:3
3:2
5 -11 14 4:14
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3 1:3
2:3
2 -14 8 3:15

6 . Úroveň A

35 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Čun… Kne… Wer… pec… Man… DAN… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63 15:1
2 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
1:3
3:1
3:2
3:2
3:S
19 11 50 13:8
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:1
3:1 3:0 17 0 37 10:8
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
0:3
2:3
1:3
3:0 3:0 15 0 35 9:9
5 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:1 8 -11 17 6:13
6 . 0:3
S:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 7 1:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) S:3
16.06.2020 00:10 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) S:3
16.06.2020 00:10 5. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) S:3
16.06.2020 00:10 5. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) S:3
27.05.2020 01:01 5. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) 3:S
21.05.2020 00:10 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) S:S
21.05.2020 00:10 6. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) S:S
04.03.2020 00:10 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) S:S
24.02.2020 20:00 5. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
21.02.2020 17:00 5. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.02.2020 18:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) fit4all centrum 0:3 Komentáře
03.02.2020 00:10 6. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S
29.01.2020 17:00 6. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
28.01.2020 22:14 6. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) 3:S Komentáře
28.01.2020 20:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Centrum Viktoria 3:1
08.01.2020 21:00 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) Centrum Viktoria 3:0
10.12.2019 11:00 6. Hopkaví (K. Hopkavá, Z. Hopkavý) Centrum Viktoria 3:0
09.12.2019 20:30 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
06.12.2019 17:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
02.12.2019 00:10 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) S:3
02.12.2019 00:10 6. Komety (J. Čupr, U. 37701) S:3
25.11.2019 20:00 6. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.11.2019 17:00 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) Club Classic 3:0
10.11.2019 15:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:1
28.10.2019 18:00 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) Sprint 3:0
28.10.2019 17:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Sprint 2:3 Komentáře
24.10.2019 20:30 6. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Club Classic 3:0
13.10.2019 15:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
12.10.2019 18:00 6. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) fit4all centrum 0:3
6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) 3:S Komentáře
6. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody