Načítám…

Marcel Kmet (37 let)

ID: 48792

Praha

Webová stránka

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (77/261)

  • 39 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 90 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 26 / 12 / 1) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň A

306 bodů
77. místo (76. místo v mužích)
T.K. T.P. Z.R. M.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomas Kolar
3:0 3:0 3:0 6 30 336 9:0
2 .
Image 1
Tomáš Pils
0:3 3:1 3:1 3:0 6 25 331 9:5
3 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3 1:3 3:0 3:1 4 12 316 7:7
4 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3 0:3 3:1 2 4 306 4:7
5 .
Image 1
Petr Šlaich
0:3 0:3 1:3 1:3 0 0 300 2:12

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň C

316 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
R.R. M.N. M.K. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Rosenberg
3:2
3:2
3:2 2:3 6 30 336 11:9
2 .
Image 1
Marek Nečas
2:3 3:1
3:S
3:S 6 25 331 11:4
3 .
Image 1
Marcel Kmet
2:3
1:3 3:2 3:S 4 12 316 9:8
4 .
Image 1
Pavel Halátek
2:3
S:3
2:3 3:S 2 4 306 7:9
5 .
Image 1
Martin Kučera
3:2 S:3 S:3 S:3 2 0 302 3:11

8 . Úroveň A

358 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
M.K. P.B. M.T. M.Z. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marcel Kmet
3:0
3:S
3:0 3:0 8 30 358 12:0
2 .
Image 1
Pavel Barkáč
0:3 3:1 3:1 3:0 6 25 351 9:5
3 .
Image 1
Martin Toman
S:3
1:3 3:1 3:S 4 12 336 7:7
4 .
Image 1
Martin Zima
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 326 5:9
5 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 320 0:12

9 . Úroveň B

309 bodů
74. místo (72. místo v mužích)
T.K. M.K. A.U. P.Š. I.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:1 2:3 3:1 3:1 6 30 316 11:6
2 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3 2:3 3:1 3:0 4 25 309 9:7
3 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:2 3:2 2:3
2:3
4 12 296 10:10
4 .
Image 1
Petr Šlaich
1:3 1:3 3:2 3:2 4 4 288 8:10
5 .
Image 1
Iva Benešová
1:3 0:3
3:2
2:3 2 0 282 6:11

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň A

294 bodů
68. místo (66. místo v mužích)
D.Š. V.L. M.K. H.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dan Štěpánek
3:0
3:1 3:0 3:0 27 14 321 12:1
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 311 9:3
3 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3 0:3
3:1
3:0
14 0 294 7:7
4 .
Image 1
Honza Tržil
0:3 0:3
1:3
3:1 7 -11 276 4:10
5 .
Image 1
Mário Kobida
0:3
S:3
0:3
1:3 1 -14 267 1:12

9 . Úroveň A

212 bodů
69. místo (65. místo v mužích)
J.J. M.K. P.H. J.V. O.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Ježek
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 221 12:1
2 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 212 10:4
3 .
Image 1
Petr Holman
0:3 1:3 3:0
3:0
15 0 195 7:6
4 .
Image 1
Jiri Vanek
0:3
0:3 0:3 3:2 5 -11 174 3:11
5 .
Image 1
Ondřej Bureš
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 168 2:12

11 . Úroveň B

281 bodů
91. místo (86. místo v mužích)
M.K. T.H. M.M. M.M. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marcel Kmet
3:0
3:0
3:0 3:1 27 14 281 12:1
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 268 9:5
3 .
Image 1
Martin Mana
0:3
2:3
3:S
1:3
9 0 249 6:9
4 .
Image 1
Martin Mendl
0:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 236 3:9
5 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3
S:3
3:1
0:3 7 -14 233 4:10

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň A

259 bodů
122. místo (116. místo v mužích)
P.Š. D.N. M.K. A.K. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Štětkář
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 275 10:4
2 .
Image 1
David Nepožitek
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 272 10:4
3 .
Image 1
Marcel Kmet
3:1 0:3 3:0 3:1 19 0 259 9:5
4 .
Image 1
Adam Král
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -11 236 4:10
5 .
Image 1
Petr Holman
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 228 2:12

14 . Úroveň A

281 bodů
136. místo (129. místo v mužích)
M.K. M.G. Z.O. D.M. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marcel Kmet
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 281 12:1
2 .
Image 1
Michal Geyer
0:3
2:3
3:2
3:1
13 11 264 8:9
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
3:2
0:3
3:1
11 0 251 6:9
4 .
Image 1
Daniel Mikulka
1:3 2:3
3:0
S:S 8 -11 237 6:6
5 .
Image 1
Martina Štecherová
0:3
1:3
1:3
S:S 0 -14 226 2:9

12 . Úroveň A

257 bodů
139. místo (131. místo v mužích)
K.D. P.Č. Z.S. M.K. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kamil Dunička
2:3
3:0
3:1
3:1
21 14 295 11:5
2 .
Image 1
Pavel Čech
3:2 1:3 3:1 3:0 19 11 290 10:6
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
0:3
3:1
3:S
3:1 18 0 278 9:5
4 .
Image 1
Marcel Kmet
1:3
1:3
S:3
3:1 8 -11 257 5:10
5 .
Image 1
Tereza Matoušková
1:3
0:3 1:3 1:3 3 -14 249 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.02.2024 18:30 8. Tomáš Pils Hamr Braník 1:3
12.02.2024 19:30 8. Zdeněk Randa BB Arena Štěrboholy 0:3
06.02.2024 19:30 8. Petr Šlaich BB Arena Štěrboholy 3:1
02.01.2024 00:10 7. Martin Kučera 3:S
12.12.2023 20:00 7. Pavel Halátek BB Arena Štěrboholy 3:2
07.12.2023 17:30 7. Marek Nečas Hamr Braník 1:3
04.12.2023 21:00 7. Robert Rosenberg Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.11.2023 17:00 8. Martin Zima Sportovní centrum Olšanka 3:0
22.11.2023 23:26 8. Martin Toman 3:S Komentáře
21.11.2023 08:00 8. Martin Mastalir Sportovní centrum Olšanka 3:0
04.11.2023 11:30 8. Pavel Barkáč Hamr Braník 3:0
24.10.2023 20:00 9. Petr Šlaich Badminton Arena Skalka 3:1
16.10.2023 19:00 9. Iva Benešová BB Arena Štěrboholy 3:0
10.10.2023 19:00 9. Tomáš Kopsa BB Arena Štěrboholy 1:3
05.10.2023 18:00 9. Aleš Ulmajer BB Arena Štěrboholy 2:3
01.10.2023 22:00 8. Honza Tržil Hamr Braník 3:1 Komentáře
25.09.2023 20:00 8. Dan Štěpánek Sportovní centrum Olšanka 1:3
24.09.2023 20:00 8. Mário Kobida Sportovní centrum Olšanka 3:0 Komentáře
05.09.2023 18:30 8. Vojta Lejsek Hamr Braník 0:3
29.08.2023 20:00 9. Jan Ježek Sportovní centrum Olšanka 1:3 Komentáře
22.08.2023 19:00 9. Petr Holman Hamr Braník 3:1
15.08.2023 20:30 9. Jiri Vanek Hamr Braník 3:0
10.08.2023 19:00 9. Ondřej Bureš BB Arena Štěrboholy 3:0
27.06.2023 18:30 11. Martin Mana Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.06.2023 20:00 11. Kamil Dunička Sportovní centrum Olšanka 3:1
22.06.2023 08:00 11. Martin Mendl Hamr Braník 3:0
13.06.2023 20:00 11. Tomas Hulle SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
30.05.2023 08:00 12. Petr Holman SportCentrum JEREMI 3:1
23.05.2023 21:00 12. Adam Král Badminton Arena Skalka 3:0
09.05.2023 19:30 12. David Nepožitek Badminton Arena Skalka 0:3
03.05.2023 19:00 12. Pavel Štětkář Hamr Braník 3:1
29.04.2023 11:00 14. Michal Geyer BB Arena Štěrboholy 3:0
24.04.2023 20:00 14. Martina Štecherová BB Arena Letňany 3:0
20.04.2023 20:30 14. Zdeněk Opravil Hamr Braník 3:0
06.04.2023 19:00 14. Daniel Mikulka BB Arena Štěrboholy 3:1
24.02.2023 22:00 12. Zdeněk Sychra S:3 Komentáře
16.02.2023 19:30 12. Tereza Matoušková Sportcentrum Step 3:1
13.02.2023 19:00 12. Pavel Čech BB Arena Štěrboholy 1:3
06.02.2023 19:00 12. Kamil Dunička Sportovní centrum Olšanka 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody