Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
03.09.2018 |
00:10 |
5. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
|
S:S |
|
31.08.2018 |
17:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Záběhlice |
S:3 |
|
30.08.2018 |
17:00 |
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
S:3 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
S:3 |
Komentáře
|
06.08.2018 |
07:19 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
30.07.2018 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
0:3 |
|
25.07.2018 |
21:30 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
09.07.2018 |
20:30 |
3. |
Pískovci
(P. Plašil,
Z. Španihelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
25.06.2018 |
19:30 |
4. |
Cibuľové krúžky
(D. Hrianka,
Ľ. Sadovenková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
09.06.2018 |
11:00 |
4. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
06.06.2018 |
20:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
01.06.2018 |
23:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
|
22.05.2018 |
21:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
02.05.2018 |
10:30 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:S |
|
07.04.2018 |
20:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
04.04.2018 |
22:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
25.03.2018 |
20:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
20.03.2018 |
20:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
07.03.2018 |
20:00 |
4. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
|
1:3 |
|
25.02.2018 |
17:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
21.02.2018 |
20:30 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
21.02.2018 |
20:00 |
5. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
29.01.2018 |
20:30 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
23.01.2018 |
20:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
22.01.2018 |
21:00 |
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
29.11.2017 |
16:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:3 |
|
17.11.2017 |
14:00 |
4. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
15.11.2017 |
21:00 |
4. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
01.11.2017 |
11:24 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:S |
|
30.10.2017 |
07:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.10.2017 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.10.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.05.2017 |
20:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
25.05.2017 |
21:00 |
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
11.05.2017 |
12:30 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
22.04.2017 |
19:00 |
5. |
Pivo!
(T. Dupal,
K. Malá)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
17.04.2017 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
12.04.2017 |
20:30 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
30.03.2017 |
22:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
30.03.2017 |
21:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
05.03.2017 |
17:00 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
27.02.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.02.2017 |
16:00 |
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
21.02.2017 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
09.02.2017 |
20:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
30.01.2017 |
21:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
22.01.2017 |
15:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
10.01.2017 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
02.01.2017 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
18.12.2016 |
18:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
13.12.2016 |
20:00 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
26.11.2016 |
12:30 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
24.11.2016 |
19:00 |
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
19.11.2016 |
16:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
06.11.2016 |
16:00 |
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.10.2016 |
20:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
28.10.2016 |
20:00 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
18.10.2016 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
|
24.09.2016 |
18:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.09.2016 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.08.2016 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
31.08.2016 |
20:00 |
5. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
23.08.2016 |
20:00 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
06.08.2016 |
15:00 |
5. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.07.2016 |
20:30 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
27.07.2016 |
19:30 |
4. |
Omega
(V. Miškuv,
J. Pavlíková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.07.2016 |
19:00 |
4. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
08.07.2016 |
20:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
25.06.2016 |
10:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
21.06.2016 |
20:00 |
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
19.06.2016 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
12.05.2016 |
19:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
11.05.2016 |
20:00 |
6. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
25.04.2016 |
21:00 |
6. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
17.04.2016 |
20:00 |
6. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
07.04.2016 |
21:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
21:00 |
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
20:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
09.03.2016 |
21:00 |
7. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
27.02.2016 |
16:00 |
7. |
Dopeys
(M. Fouknerová,
R. Dušek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
23.02.2016 |
19:00 |
7. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
05.02.2016 |
19:30 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.01.2016 |
21:00 |
7. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.01.2016 |
21:00 |
7. |
Never give up!
(M. Kupka,
H. Brothánková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
10.01.2016 |
10:00 |
7. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
16.12.2015 |
20:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
15.12.2015 |
20:00 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.12.2015 |
21:00 |
7. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
08.12.2015 |
21:30 |
7. |
vestex válí
(T. Primus,
J. Havlovicová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
30.11.2015 |
20:00 |
7. |
Blijící Lišky 2
(J. Vozák,
K. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.11.2015 |
20:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
22.11.2015 |
15:00 |
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
21.11.2015 |
19:00 |
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
29.10.2015 |
08:00 |
6. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
28.10.2015 |
13:00 |
6. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.10.2015 |
20:00 |
6. |
Bambi
(M. Humlová,
J. Kohout)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
12.10.2015 |
21:00 |
6. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
02.10.2015 |
09:52 |
6. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
|
3:S |
|
23.09.2015 |
20:30 |
6. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
22.09.2015 |
21:00 |
6. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Komentáře
|
14.09.2015 |
19:00 |
6. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
04.09.2015 |
18:00 |
6. |
Natural born players
(M. Vaďura,
L. Mrázková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
31.08.2015 |
20:00 |
5. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Komentáře
|
23.08.2015 |
15:00 |
5. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
10.08.2015 |
20:00 |
5. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
30.07.2015 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
09.07.2015 |
20:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
06.07.2015 |
20:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
24.06.2015 |
20:00 |
5. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
17.06.2015 |
20:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
15.06.2015 |
20:00 |
5. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
11.06.2015 |
20:00 |
5. |
Natural born players
(M. Vaďura,
L. Mrázková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
25.05.2015 |
19:00 |
7. |
SMET(eem)!
(T. Molek,
E. Steklíková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
23.05.2015 |
18:00 |
7. |
Liščí mačata
(J. Kareš,
N. Kubišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
18.05.2015 |
19:00 |
7. |
Čajový dýchánek
(M. Michalko,
R. Michalcová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
14.05.2015 |
19:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
01.05.2015 |
14:17 |
7. |
RC Osnice
(M. Hartman,
L. Hartman)
|
|
S:S |
|
17.04.2015 |
20:00 |
7. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
11.04.2015 |
18:00 |
7. |
vopice
(F. Samanek,
P. Míková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
31.03.2015 |
22:00 |
7. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
20.03.2015 |
21:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
15.03.2015 |
21:00 |
7. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.03.2015 |
20:00 |
7. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
15.02.2015 |
20:00 |
6. |
SMET(eem)!
(T. Molek,
E. Steklíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.02.2015 |
20:00 |
6. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.01.2015 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
08.01.2015 |
21:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
27.12.2014 |
14:00 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
15.12.2014 |
21:00 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
04.12.2014 |
21:00 |
7. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
24.11.2014 |
21:30 |
7. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
23.11.2014 |
13:00 |
7. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
23.11.2014 |
12:00 |
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
17.11.2014 |
12:00 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.10.2014 |
11:30 |
6. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
28.10.2014 |
11:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
28.10.2014 |
10:00 |
6. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
23.10.2014 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
25.09.2014 |
21:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
20.09.2014 |
21:00 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
20.09.2014 |
20:30 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
30.08.2014 |
19:00 |
6. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
|
3:S |
|
28.08.2014 |
21:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
04.08.2014 |
21:00 |
6. |
GREnouilles
(P. Volek,
Z. Knotková)
|
|
3:S |
|
31.07.2014 |
20:00 |
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
20.07.2014 |
14:00 |
6. |
Vanillas
(M. Karvaiová,
M. Pevný)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.07.2014 |
12:00 |
6. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
06.07.2014 |
11:00 |
6. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
24.06.2014 |
20:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
20.06.2014 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
18.06.2014 |
20:00 |
5. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
17.06.2014 |
20:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
31.05.2014 |
09:00 |
5. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
|
26.05.2014 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
07.05.2014 |
20:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
06.05.2014 |
19:00 |
5. |
Alča a Lumča
(A. Pazderková,
L. Hovančík)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
03.05.2014 |
16:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Komentáře
|
28.04.2014 |
20:00 |
6. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
28.04.2014 |
20:00 |
6. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
|
3:S |
|
17.04.2014 |
20:00 |
6. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
04.04.2014 |
20:00 |
6. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.03.2014 |
20:00 |
7. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
21.03.2014 |
10:00 |
7. |
Nanosekunda
(M. Vacínová,
J. Chochol)
|
|
3:S |
|
20.03.2014 |
21:00 |
7. |
Šamani
(M. Stenclova,
F. Samanek)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
17.03.2014 |
21:00 |
7. |
holky z Budějc
(M. Krupauerová,
A. Milotová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
15.03.2014 |
20:30 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
02.03.2014 |
00:00 |
7. |
Kapustňáci
(M. Janová,
O. Kadeřábek)
|
|
2:3 |
|
24.02.2014 |
21:00 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.02.2014 |
21:00 |
7. |
Blondies
(K. SQ,
L. Andrýsková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
04.02.2014 |
21:00 |
7. |
Stromeček hoří
(K. Štěpánová,
M. Čepelík)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
M&M
(M. Přibyl,
M. Maixnerová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Nanosekunda
(M. Vacínová,
J. Chochol)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
TomTom
(M. Tomešová,
T. Kachlík)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
pod vlivem
(V. Černý,
M. Müllerová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:3 |
|