Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
29.11.2021 |
20:00 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
28.11.2021 |
18:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
Komentáře
|
25.11.2021 |
19:00 |
3. |
Děravý výplet
(D. Stejskal,
P. Vopařilová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
15.11.2021 |
16:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.10.2021 |
23:24 |
3. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.10.2021 |
19:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
04.10.2021 |
00:10 |
2. |
Líšňáci
(J. Juřicová,
M. Zavadil)
|
|
3:S |
|
30.09.2021 |
17:54 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
15.09.2021 |
19:30 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
30.08.2021 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
23.08.2021 |
21:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
17.08.2021 |
18:00 |
1. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
02.08.2021 |
00:10 |
1. |
Vietnamci
(D. Trần,
T. nguyễn khắc)
|
|
S:S |
|
21.07.2021 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Komentáře
|
14.07.2021 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
14.07.2021 |
18:00 |
1. |
TePa
(P. Habrda,
T. Gállová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
02.10.2020 |
16:00 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sprint |
3:1 |
|
01.10.2020 |
20:00 |
4. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
30.09.2020 |
20:00 |
4. |
RODA Excellent
(D. Horsák,
R. Mitrič)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
21.09.2020 |
15:00 |
4. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
14.09.2020 |
16:30 |
4. |
Smíšci
(J. Dušek,
M. Valenta)
|
Centrum Viktoria |
2:3 |
|
04.09.2020 |
19:00 |
4. |
RODA Excellent
(D. Horsák,
R. Mitrič)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
01.09.2020 |
18:00 |
4. |
Smíšci
(J. Dušek,
M. Valenta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
18.08.2020 |
19:00 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
18:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
15:00 |
3. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.07.2020 |
20:00 |
3. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
27.07.2020 |
18:49 |
3. |
Smíšci
(J. Dušek,
M. Valenta)
|
|
3:S |
Komentáře
|
08.07.2020 |
19:00 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
29.06.2020 |
18:00 |
4. |
RODA Excellent
(D. Horsák,
R. Mitrič)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
28.06.2020 |
10:00 |
4. |
Vypůjčené rakety
(T. Šťastná,
P. Bílek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
|
12.06.2020 |
19:00 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.06.2020 |
07:15 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
|
3:S |
Komentáře
|
03.06.2020 |
17:00 |
4. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
21.05.2020 |
00:15 |
5. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
5. |
Beránci
(A. Trllo,
J. Kolář)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
5. |
Matamata
(I. Uhlíř,
H. Šormová)
|
|
S:S |
|
15.03.2020 |
17:00 |
5. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
|
|
3. |
Líšňáci
(J. Juřicová,
M. Zavadil)
|
|
3:S |
Komentáře
|