Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.10.2017 |
09:05 |
6. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:S |
|
02.10.2017 |
09:05 |
6. |
Horší průměr
(V. Novotný,
V. Šrotová)
|
|
S:S |
|
02.10.2017 |
09:05 |
6. |
SmartTeam Classic
(F. Řezníček,
S. Nebesky)
|
|
S:S |
|
29.09.2017 |
18:00 |
6. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
Pašáci
(V. Zeman,
K. Šuláková)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:36 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:S |
|
22.08.2017 |
21:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
01.08.2017 |
14:51 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:S |
|
01.08.2017 |
14:51 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
01.08.2017 |
14:51 |
5. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
|
S:S |
|
18.07.2017 |
20:00 |
5. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
26.06.2017 |
20:00 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.06.2017 |
20:00 |
6. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.06.2017 |
20:00 |
6. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
21.05.2017 |
20:00 |
7. |
Malá a Velký
(P. Veselý,
E. Bartyzalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.05.2017 |
10:57 |
6. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:S |
|
02.05.2017 |
10:57 |
6. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
|
S:S |
|
21.04.2017 |
21:30 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.04.2017 |
21:00 |
6. |
Malý Odvar
(D. Odvarko,
Š. Malá)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
02.04.2017 |
12:30 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.03.2017 |
19:00 |
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.03.2017 |
20:00 |
6. |
Pivo!
(T. Dupal,
K. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
06.03.2017 |
20:00 |
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.02.2017 |
20:30 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
4. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
13.01.2017 |
18:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
03.01.2017 |
13:14 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
11.12.2016 |
18:00 |
4. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
01.12.2016 |
13:32 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
01.12.2016 |
13:32 |
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
13.11.2016 |
15:00 |
5. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.11.2016 |
16:00 |
5. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.11.2016 |
09:22 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:S |
|
23.10.2016 |
18:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.10.2016 |
17:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.10.2016 |
20:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:S |
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
14.09.2016 |
18:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
05.09.2016 |
20:00 |
5. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
30.08.2016 |
22:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
30.08.2016 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
22.08.2016 |
21:00 |
4. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
17.08.2016 |
18:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
28.07.2016 |
17:30 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
01.07.2016 |
10:50 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
21.06.2016 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.06.2016 |
20:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
15.06.2016 |
19:00 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
14.05.2016 |
16:30 |
6. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.05.2016 |
19:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.05.2016 |
19:00 |
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
3:0 |
|
08.05.2016 |
10:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.04.2016 |
21:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
27.04.2016 |
20:00 |
5. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
13.04.2016 |
21:00 |
5. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
10.04.2016 |
18:00 |
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
23.03.2016 |
21:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
13.03.2016 |
19:00 |
6. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.03.2016 |
18:00 |
6. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
10.03.2016 |
19:00 |
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.02.2016 |
21:30 |
6. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
28.02.2016 |
18:30 |
6. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
18.02.2016 |
20:00 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.02.2016 |
20:30 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
28.01.2016 |
20:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.01.2016 |
20:30 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
10.01.2016 |
18:00 |
6. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.12.2015 |
10:00 |
7. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
14.12.2015 |
20:00 |
7. |
Šárka a Štěnda
(P. Štěnička,
Š. Malíková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
21:00 |
7. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
30.11.2015 |
21:00 |
7. |
Bambi
(M. Humlová,
J. Kohout)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.11.2015 |
20:00 |
7. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
14.11.2015 |
19:00 |
7. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.11.2015 |
18:30 |
7. |
Duckling&Fox
(P. Smilek,
K. Dvořáková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.10.2015 |
19:00 |
6. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
21.10.2015 |
21:00 |
6. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
19.10.2015 |
20:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.09.2015 |
10:00 |
5. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.09.2015 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
30.08.2015 |
20:00 |
6. |
Bíbí team
(J. Strohs,
B. Ottová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
16.08.2015 |
20:30 |
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.08.2015 |
21:00 |
6. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
01.08.2015 |
12:49 |
5. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
S:S |
|
30.07.2015 |
20:30 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.07.2015 |
20:00 |
5. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
19.07.2015 |
20:00 |
5. |
Pupíkovci
(T. Pilchova,
J. Fiedler)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.06.2015 |
18:00 |
4. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.06.2015 |
19:00 |
4. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
1:3 |
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
31.05.2015 |
20:00 |
5. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
15.05.2015 |
20:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
10.05.2015 |
19:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
29.04.2015 |
21:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
19.04.2015 |
20:00 |
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.04.2015 |
18:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
13.04.2015 |
19:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.04.2015 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
30.03.2015 |
21:30 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.03.2015 |
20:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
15.03.2015 |
20:00 |
6. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
09.03.2015 |
21:30 |
6. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
08.03.2015 |
20:00 |
6. |
SMET(eem)!
(T. Molek,
E. Steklíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.02.2015 |
21:30 |
6. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
18.02.2015 |
20:30 |
6. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.02.2015 |
15:30 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.02.2015 |
19:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.01.2015 |
20:30 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
15.01.2015 |
21:30 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
09.01.2015 |
20:00 |
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.12.2014 |
20:00 |
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.12.2014 |
21:30 |
6. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
23.11.2014 |
13:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
10.11.2014 |
21:00 |
7. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.11.2014 |
18:30 |
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.11.2014 |
21:30 |
7. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
19.10.2014 |
15:00 |
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.10.2014 |
13:30 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.10.2014 |
17:00 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
|
|
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
M&M
(M. Přibyl,
M. Maixnerová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Pupíkovci
(T. Pilchova,
J. Fiedler)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
MiKa
(M. Těžký,
K. Těžká)
|
|
3:S |
|