Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Májího team!
(M. Švejda,
K. Piskáčková)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
7. |
Jája a Móňa
(M. Adámková,
J. Humpolíková)
|
|
S:S |
|
11.12.2016 |
16:00 |
6. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
07.12.2016 |
20:00 |
6. |
Májího team!
(M. Švejda,
K. Piskáčková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
06.11.2016 |
16:00 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.10.2016 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
14.10.2016 |
18:00 |
5. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
09.10.2016 |
16:00 |
5. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:S |
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:S |
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
05.09.2016 |
20:00 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
19.08.2016 |
19:30 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
10.08.2016 |
20:30 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
01.08.2016 |
11:08 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
5. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
|
S:S |
|
31.07.2016 |
13:00 |
5. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.06.2016 |
20:00 |
6. |
Duto
(J. Strohs,
T. Talacková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
16.06.2016 |
18:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
10.06.2016 |
20:00 |
6. |
Omega
(V. Miškuv,
J. Pavlíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
14.05.2016 |
16:30 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.05.2016 |
15:30 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
11.05.2016 |
20:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
09.05.2016 |
18:30 |
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
7. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
S:S |
|
30.09.2014 |
22:24 |
7. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
S:S |
|
07.09.2014 |
11:00 |
7. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2014 |
19:00 |
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
13.08.2014 |
20:00 |
6. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
18.07.2014 |
19:00 |
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
6. |
Kokrheláci
(Š. Mecová,
V. Kohout)
|
|
S:S |
|
01.07.2014 |
12:43 |
6. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
DenTe
(D. Kroulíková,
T. Sedláková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
VaLu
(V. Halbich,
L. Andrýsková)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
|
S:3 |
|