Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
19.06.2024 |
18:30 |
7. |
Ratess
(Z. Košťál,
Š. Svobodová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
03.06.2024 |
00:10 |
7. |
Zlí jazykové
(D. Schwager,
G. Kisza)
|
|
3:S |
|
20.05.2024 |
19:00 |
7. |
Libor a Honza
(L. Bednář,
U. 53043)
|
Bublina Aréna |
3:0 |
|
09.05.2024 |
17:30 |
7. |
Bábovky
(P. Bujňáková,
H. Cveková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
08.05.2024 |
19:00 |
7. |
DUTY Free
(R. Dutý,
L. Dutá)
|
Bublina Aréna |
1:3 |
|
05.05.2024 |
19:00 |
7. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
01.05.2024 |
21:32 |
6. |
DUTY Free
(R. Dutý,
L. Dutá)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.04.2024 |
20:47 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2024 |
14:22 |
6. |
Prosečtí nájezdníci
(D. Harmáček,
J. Chu)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.04.2024 |
06:04 |
6. |
Freedom
(T. Chumlen,
M. Marková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.04.2024 |
20:00 |
6. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
02.04.2024 |
00:10 |
7. |
Freedom
(T. Chumlen,
M. Marková)
|
|
3:S |
|
26.03.2024 |
18:00 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.03.2024 |
19:00 |
7. |
Bábovky
(P. Bujňáková,
H. Cveková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.03.2024 |
18:00 |
7. |
Dream Team
(D. Hovanec,
G. RAIKWAPARN)
|
Bublina Aréna |
1:3 |
|
28.02.2024 |
18:00 |
7. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2024 |
16:30 |
7. |
VostrýVostružiny
(M. Sychrová,
M. Petrikovičová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
25.02.2024 |
21:48 |
7. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.02.2024 |
20:00 |
7. |
Odhodlaní Šmoulové
(L. Miltová,
D. Kolenčík)
|
Bublina Aréna |
3:0 |
|
08.02.2024 |
17:00 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
01.02.2024 |
00:10 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
S:S |
|
28.01.2024 |
20:00 |
6. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Bublina Aréna |
0:3 |
|
27.01.2024 |
12:30 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.01.2024 |
17:00 |
6. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.12.2023 |
21:04 |
7. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
19.12.2023 |
19:00 |
7. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
12.12.2023 |
20:30 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
29.11.2023 |
20:00 |
8. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
|
2:3 |
|
27.11.2023 |
16:00 |
8. |
VostrýVostružiny
(M. Sychrová,
M. Petrikovičová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
|
24.11.2023 |
07:00 |
8. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.11.2023 |
17:00 |
8. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
20.11.2023 |
20:30 |
8. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.07.2023 |
00:10 |
7. |
Demon Slayers
(V. Bandi,
S. Singh)
|
|
3:S |
|
03.07.2023 |
00:10 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:S |
|
01.07.2023 |
13:18 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
|
S:S |
Komentáře
|
01.07.2023 |
13:15 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.05.2023 |
18:13 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.05.2023 |
18:13 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.05.2023 |
18:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
04.05.2023 |
17:30 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
02.05.2023 |
00:10 |
8. |
Demon Slayers
(V. Bandi,
S. Singh)
|
|
3:S |
|
02.05.2023 |
00:10 |
8. |
Obrigado
(M. Kupcová,
H. Žižka)
|
|
3:S |
|
24.04.2023 |
17:00 |
8. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
12.04.2023 |
18:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.04.2023 |
18:30 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
01.04.2023 |
10:06 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.03.2023 |
17:30 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.03.2023 |
20:00 |
8. |
Obrigado
(M. Kupcová,
H. Žižka)
|
|
0:3 |
|
07.03.2023 |
01:01 |
8. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.02.2023 |
07:00 |
9. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
2:3 |
|
23.02.2023 |
21:18 |
9. |
Adventure-Time
(R. Šup,
B. Hajasová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.02.2023 |
20:00 |
9. |
TiKo
(T. Landová,
U. 48831)
|
|
3:0 |
|
24.01.2023 |
17:00 |
7. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
17.01.2023 |
17:30 |
7. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
15.01.2023 |
17:00 |
7. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
04.01.2023 |
14:55 |
7. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
|
3:S |
Komentáře
|
02.01.2023 |
00:10 |
7. |
Duo
(F. Koubek,
N. Zhang)
|
|
3:S |
|
31.12.2022 |
10:48 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:S |
Komentáře
|
31.12.2022 |
10:48 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.12.2022 |
13:00 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
04.12.2022 |
19:00 |
7. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
30.11.2022 |
17:00 |
6. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
27.11.2022 |
17:00 |
6. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Sportovní centrum Olšanka |
1:3 |
Komentáře
|
21.11.2022 |
19:00 |
6. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
20.11.2022 |
18:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
31.10.2022 |
19:00 |
6. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.10.2022 |
20:30 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.10.2022 |
18:00 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.10.2022 |
14:20 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.09.2022 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.09.2022 |
18:36 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.09.2022 |
19:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.09.2022 |
19:00 |
6. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.09.2022 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.08.2022 |
16:00 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
15.08.2022 |
18:00 |
7. |
Megazord
(M. Horský,
M. Horská)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.08.2022 |
07:00 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
|
01.08.2022 |
00:10 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
|
26.07.2022 |
19:00 |
6. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.07.2022 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
13.07.2022 |
20:00 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.06.2022 |
20:00 |
8. |
Stodoteam
(K. Stodolovská,
U. 39531)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
18.06.2022 |
10:33 |
8. |
Včelky
(B. Buchtová,
V. H)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.06.2022 |
20:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
|
07.06.2022 |
18:00 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:2 |
|
27.05.2022 |
17:20 |
8. |
Šmejdíci
(H. Šmejda,
L. Burešová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.05.2022 |
17:18 |
8. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
Komentáře
|
11.05.2022 |
20:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
25.04.2022 |
20:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
14.04.2022 |
20:30 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.04.2022 |
20:30 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
05.04.2022 |
17:00 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
04.04.2022 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
31.03.2022 |
22:49 |
8. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.03.2022 |
20:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.03.2022 |
18:00 |
8. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
28.03.2022 |
18:00 |
8. |
Tak sme tu!
(T. Indrová,
J. Dvorník)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
22.03.2022 |
17:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:2 |
|
24.02.2022 |
21:00 |
8. |
20TRKN22
(T. Chlum,
K. Šajnerová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
24.02.2022 |
20:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
23.02.2022 |
20:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.02.2022 |
19:30 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
16.02.2022 |
21:00 |
8. |
Řežem to United
(P. Paszyc,
T. Paszyc)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
01.02.2022 |
00:10 |
8. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
|
31.01.2022 |
11:04 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
31.01.2022 |
08:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
08.01.2022 |
15:00 |
8. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.12.2021 |
17:00 |
6. |
Juniorbazar
(S. Bruder,
K. Karlová)
|
Sport Troja |
0:3 |
Komentáře
|
19.12.2021 |
17:00 |
6. |
Kočičáci
(K. Kočí,
H. Kočí)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.12.2021 |
16:00 |
6. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
14.12.2021 |
18:00 |
6. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
1:3 |
|
12.12.2021 |
19:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
16.11.2021 |
19:00 |
8. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
15.11.2021 |
19:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.10.2021 |
19:00 |
7. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.10.2021 |
21:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
20.10.2021 |
20:30 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
11.10.2021 |
17:30 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
|
22.09.2021 |
21:00 |
7. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.09.2021 |
19:00 |
7. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.09.2021 |
19:00 |
7. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
|
22.08.2021 |
17:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
17.08.2021 |
19:00 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
11.08.2021 |
18:00 |
6. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
27.07.2021 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
22.07.2021 |
18:00 |
5. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.07.2021 |
18:00 |
5. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.07.2021 |
14:00 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
|
|
8. |
Děravý výplet
(D. Stejskal,
P. Vopařilová)
|
|
3:S |
Komentáře
|