Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
25.09.2017 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
17.09.2017 |
18:30 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
13.09.2017 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
12.09.2017 |
18:30 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.08.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.08.2017 |
17:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.08.2017 |
18:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
04.08.2017 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.07.2017 |
20:00 |
2. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
26.07.2017 |
07:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.07.2017 |
16:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
02.07.2017 |
20:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.06.2017 |
20:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
20.06.2017 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.06.2017 |
21:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
11.06.2017 |
19:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.05.2017 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.05.2017 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
10.05.2017 |
20:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
04.05.2017 |
20:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
25.04.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
25.04.2017 |
21:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
24.04.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.04.2017 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
28.03.2017 |
18:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.03.2017 |
20:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.03.2017 |
21:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.03.2017 |
20:00 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
23.03.2017 |
17:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
27.02.2017 |
22:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.02.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
20.02.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.01.2017 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.01.2017 |
20:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
12.01.2017 |
20:30 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.12.2016 |
17:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
20.12.2016 |
18:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
14.12.2016 |
21:00 |
2. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
08.12.2016 |
19:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.11.2016 |
20:30 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.11.2016 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.11.2016 |
17:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.11.2016 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
20.10.2016 |
20:00 |
2. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
17.10.2016 |
20:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
12.10.2016 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
09.10.2016 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.09.2016 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
29.09.2016 |
18:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Komentáře
|
20.09.2016 |
22:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
20.09.2016 |
20:30 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
18.08.2016 |
19:30 |
2. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
Komentáře
|
18.08.2016 |
18:30 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
16.08.2016 |
18:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
BEACHPARK |
0:3 |
|
11.08.2016 |
20:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
04.08.2016 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
26.07.2016 |
20:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
20.07.2016 |
20:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
19.07.2016 |
20:00 |
2. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
14.07.2016 |
18:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
27.06.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.06.2016 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
BEACHPARK |
1:3 |
|
16.06.2016 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
13.06.2016 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.05.2016 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
25.05.2016 |
20:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
23.05.2016 |
20:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:0 |
|
16.05.2016 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
25.04.2016 |
19:00 |
1. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
19.04.2016 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
18.04.2016 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
11.04.2016 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
21.03.2016 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
14.03.2016 |
20:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.03.2016 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
07.03.2016 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
29.02.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.02.2016 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
23.02.2016 |
21:00 |
1. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
22.02.2016 |
21:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.01.2016 |
19:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.01.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
12.01.2016 |
22:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
|
2:3 |
|
12.01.2016 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
14.12.2015 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
10.12.2015 |
20:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
08.12.2015 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.12.2015 |
17:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.11.2015 |
20:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.11.2015 |
20:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.11.2015 |
20:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
09.11.2015 |
20:00 |
2. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.10.2015 |
21:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.10.2015 |
18:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
13.10.2015 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.10.2015 |
19:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
28.05.2015 |
19:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
25.05.2015 |
19:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
21.05.2015 |
19:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
|
3:2 |
|
18.05.2015 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
3:1 |
|
16.04.2015 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
13.04.2015 |
21:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
08.04.2015 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
08.04.2015 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
31.03.2015 |
19:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
25.03.2015 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.03.2015 |
21:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
16.03.2015 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
01.03.2015 |
10:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.02.2015 |
21:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.02.2015 |
21:30 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.02.2015 |
19:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Komentáře
|
29.01.2015 |
20:30 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.01.2015 |
22:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.01.2015 |
21:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.01.2015 |
16:30 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.01.2015 |
22:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
09.12.2014 |
22:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
08.12.2014 |
21:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.12.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
04.12.2014 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
30.11.2014 |
21:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.11.2014 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.11.2014 |
22:00 |
2. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.11.2014 |
20:30 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
02.11.2014 |
21:00 |
3. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
27.10.2014 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.10.2014 |
21:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2014 |
21:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|