Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.10.2020 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.09.2020 |
18:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
28.09.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
0:3 |
|
23.09.2020 |
20:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
01.09.2020 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
3:1 |
|
26.08.2020 |
21:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.08.2020 |
17:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
17.08.2020 |
19:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
3:1 |
|
09.08.2020 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
06.08.2020 |
20:30 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
03.08.2020 |
17:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
22.07.2020 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
12.07.2020 |
20:00 |
1. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
|
3:1 |
|
09.07.2020 |
18:30 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
07.07.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
01.07.2020 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
3:1 |
|
29.06.2020 |
19:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:2 |
|
15.06.2020 |
19:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
3:0 |
|
15.06.2020 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:0 |
|
09.06.2020 |
20:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.06.2020 |
20:30 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
19.05.2020 |
17:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
3:0 |
|
12.05.2020 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
06.05.2020 |
20:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
21.04.2020 |
19:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
0:3 |
|
26.02.2020 |
19:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.02.2020 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
19.02.2020 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
11.02.2020 |
18:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
0:3 |
|
23.01.2020 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
22.01.2020 |
20:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
19.01.2020 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.12.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
06.12.2019 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
04.12.2019 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
04.12.2019 |
19:30 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
28.11.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
26.11.2019 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
19.11.2019 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
07.11.2019 |
21:00 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
3:2 |
|
18.10.2019 |
18:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
3:0 |
|
18.10.2019 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
3:2 |
|
17.10.2019 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
28.09.2019 |
09:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
26.09.2019 |
10:24 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.09.2019 |
18:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
3:2 |
|
11.09.2019 |
18:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
3:1 |
|
19.08.2019 |
21:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
3:0 |
|
15.08.2019 |
18:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
14.08.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
05.08.2019 |
21:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
01.08.2019 |
00:10 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
2:3 |
|
26.07.2019 |
18:00 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
08.07.2019 |
20:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
24.06.2019 |
17:30 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.06.2019 |
19:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.06.2019 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
12.06.2019 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.05.2019 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
28.05.2019 |
21:22 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
28.05.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
22.05.2019 |
20:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
26.04.2019 |
18:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.04.2019 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
16.04.2019 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
04.04.2019 |
18:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.03.2019 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.03.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
13.03.2019 |
21:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
12.03.2019 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
04.03.2019 |
00:10 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
2:3 |
|
26.02.2019 |
20:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
11.02.2019 |
20:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
07.02.2019 |
18:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.01.2019 |
20:00 |
1. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
|
3:2 |
|
21.01.2019 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.01.2019 |
20:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.01.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.12.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
17.12.2018 |
21:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
17.12.2018 |
20:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
06.12.2018 |
20:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
25.11.2018 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
25.11.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.11.2018 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
13.11.2018 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.10.2018 |
23:34 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.10.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
24.10.2018 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
16.10.2018 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.09.2018 |
22:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
25.09.2018 |
18:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
23.09.2018 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
28.08.2018 |
19:00 |
1. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
21.08.2018 |
21:30 |
1. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.08.2018 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
09.08.2018 |
18:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
25.07.2018 |
21:00 |
1. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
2:3 |
|
23.07.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.07.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.07.2018 |
20:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
28.06.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
28.06.2018 |
18:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
26.06.2018 |
21:00 |
1. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
15.06.2018 |
18:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.05.2018 |
20:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
27.05.2018 |
20:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
27.05.2018 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
22.05.2018 |
16:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
21.04.2018 |
20:00 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.04.2018 |
18:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
04.04.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
03.04.2018 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.03.2018 |
19:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.03.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.03.2018 |
16:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
27.02.2018 |
18:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
21.02.2018 |
19:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.02.2018 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:0 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.01.2018 |
20:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.01.2018 |
17:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.01.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.01.2018 |
18:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
18.12.2017 |
20:30 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.12.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
03.12.2017 |
13:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
03.12.2017 |
12:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
1. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.11.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
21.11.2017 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
19.11.2017 |
21:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.10.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
29.10.2017 |
19:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
25.10.2017 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.10.2017 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
27.09.2017 |
07:30 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
24.09.2017 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
24.09.2017 |
18:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
20.09.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.08.2017 |
17:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
23.08.2017 |
19:30 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
23.08.2017 |
18:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
15.08.2017 |
17:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
01.08.2017 |
12:10 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
3:2 |
|
31.07.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
25.07.2017 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
18.07.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
28.06.2017 |
20:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
21.06.2017 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.06.2017 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
11.06.2017 |
18:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.05.2017 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.05.2017 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.05.2017 |
19:30 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
10.05.2017 |
20:30 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
01.05.2017 |
20:00 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
27.04.2017 |
20:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
26.04.2017 |
18:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
25.04.2017 |
18:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
19.04.2017 |
21:00 |
2. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
29.03.2017 |
22:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
21.03.2017 |
17:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
12.03.2017 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.03.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
21.02.2017 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.02.2017 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
17.02.2017 |
17:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:S |
|
25.01.2017 |
20:30 |
1. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.01.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.01.2017 |
20:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.12.2016 |
17:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.12.2016 |
20:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.12.2016 |
19:30 |
2. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.11.2016 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.11.2016 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.11.2016 |
16:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.10.2016 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.10.2016 |
21:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.10.2016 |
18:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.10.2016 |
20:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
16.09.2016 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
13.09.2016 |
21:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
07.09.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
2:3 |
|
06.09.2016 |
18:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
30.08.2016 |
21:00 |
2. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
29.08.2016 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.08.2016 |
18:30 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
11.08.2016 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
10.08.2016 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
BEACHPARK |
3:1 |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
26.07.2016 |
21:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.07.2016 |
20:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
28.06.2016 |
20:00 |
2. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
|
3:1 |
|
28.06.2016 |
19:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
1:3 |
|
21.06.2016 |
20:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
21.06.2016 |
19:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:2 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
|
3:1 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
3. |
2Koaly
(K. Štěch,
B. Layerová)
|
|
3:S |
|
24.05.2016 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.05.2016 |
19:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
28.04.2016 |
20:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
2:3 |
|
24.04.2016 |
18:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.04.2016 |
17:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Komentáře
|
12.04.2016 |
18:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
29.03.2016 |
21:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
23.03.2016 |
21:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.03.2016 |
20:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.03.2016 |
20:30 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.02.2016 |
20:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.02.2016 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
17.02.2016 |
20:00 |
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
28.01.2016 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
19.01.2016 |
20:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
12.01.2016 |
20:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Komentáře
|
22.12.2015 |
20:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
16.12.2015 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
06.12.2015 |
21:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.12.2015 |
12:45 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
S:S |
|
26.11.2015 |
18:00 |
4. |
Ptačí kles
(A. Ptáček,
K. Kleslová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
25.11.2015 |
20:30 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
12.11.2015 |
18:00 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
02.11.2015 |
13:26 |
5. |
ToJeFuk
(D. Hrianka,
J. Ullrichová)
|
|
S:S |
|
29.10.2015 |
20:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
22.10.2015 |
19:00 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
16.10.2015 |
19:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
22.09.2015 |
20:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
22.09.2015 |
19:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Komentáře
|
20.09.2015 |
19:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
08.09.2015 |
20:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
31.08.2015 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
25.08.2015 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
24.08.2015 |
20:00 |
3. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.08.2015 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
|
|
3. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|