Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
10.09.2017 |
13:00 |
4. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
06.09.2017 |
19:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
29.08.2017 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
2:3 |
|
29.08.2017 |
12:43 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.08.2017 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
13.08.2017 |
09:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.07.2017 |
13:57 |
4. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.07.2017 |
21:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.07.2017 |
21:00 |
4. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
12.07.2017 |
17:00 |
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
25.06.2017 |
20:30 |
3. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
19.06.2017 |
20:00 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.06.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
11.06.2017 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
22.05.2017 |
19:00 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.05.2017 |
19:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
14.05.2017 |
20:30 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.04.2017 |
19:30 |
4. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
28.04.2017 |
12:14 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
29.03.2017 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
16.03.2017 |
21:00 |
4. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.03.2017 |
21:00 |
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.02.2017 |
20:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
16.02.2017 |
19:30 |
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
09.02.2017 |
19:00 |
4. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
S:S |
|
23.01.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.01.2017 |
17:00 |
3. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.01.2017 |
18:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.12.2016 |
19:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
03.12.2016 |
19:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.12.2016 |
14:51 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
17.11.2016 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
08.11.2016 |
21:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
06.11.2016 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.10.2016 |
18:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.10.2016 |
07:30 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
23.10.2016 |
17:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.09.2016 |
19:00 |
4. |
Buldočci
(K. Pánková,
L. Weiter)
|
|
3:0 |
|
06.09.2016 |
21:00 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
04.09.2016 |
19:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
30.08.2016 |
22:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
10.08.2016 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
10.08.2016 |
07:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
03.08.2016 |
21:00 |
4. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.07.2016 |
19:30 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
12.07.2016 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
11.07.2016 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
01.07.2016 |
10:50 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
21.06.2016 |
20:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
15.06.2016 |
21:00 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
26.05.2016 |
20:00 |
5. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
25.05.2016 |
20:30 |
5. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
19.05.2016 |
19:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
28.04.2016 |
21:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.04.2016 |
21:00 |
5. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
20.04.2016 |
21:30 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
13.04.2016 |
21:30 |
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.04.2016 |
12:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
24.03.2016 |
21:00 |
6. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
20.03.2016 |
09:30 |
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.02.2016 |
21:30 |
7. |
Rainbow6
(S. Lopicic,
L. Kellerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
23.02.2016 |
20:00 |
7. |
Never give up!
(M. Kupka,
H. Brothánková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
18.02.2016 |
21:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.02.2016 |
21:30 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
25.01.2016 |
09:00 |
7. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.01.2016 |
21:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.01.2016 |
17:00 |
7. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
21.12.2015 |
20:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
10.12.2015 |
21:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
09.12.2015 |
22:00 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
07.12.2015 |
21:00 |
7. |
vestex válí
(T. Primus,
J. Havlovicová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:3 |
|