Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
31.10.2021 |
18:51 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.10.2021 |
17:42 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.10.2021 |
21:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Sprint |
0:3 |
|
25.10.2021 |
20:00 |
1. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:0 |
|
03.10.2021 |
23:21 |
2. |
Líšňáci
(J. Juřicová,
M. Zavadil)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2021 |
17:54 |
2. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.09.2021 |
20:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
30.08.2021 |
19:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.08.2021 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
17.08.2021 |
18:00 |
1. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
02.10.2020 |
19:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
01.10.2020 |
19:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
22.09.2020 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
15.09.2020 |
20:00 |
2. |
Kiwi
(Z. Mandelíková,
P. Polak)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
15.09.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
24.08.2020 |
19:00 |
3. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
19.08.2020 |
19:00 |
3. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
17.08.2020 |
18:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
13.08.2020 |
18:00 |
3. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
30.07.2020 |
20:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
29.07.2020 |
18:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
27.07.2020 |
18:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
21.07.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
08.07.2020 |
19:00 |
3. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.07.2020 |
18:00 |
3. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
02.07.2020 |
18:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
01.07.2020 |
18:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2020 |
18:47 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.06.2020 |
20:30 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
03.06.2020 |
17:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
27.05.2020 |
20:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.05.2020 |
23:17 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2020 |
23:16 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
3:S |
Komentáře
|
07.05.2020 |
23:58 |
4. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.03.2020 |
20:00 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.02.2020 |
19:00 |
6. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
23.02.2020 |
17:00 |
6. |
Beránci
(A. Trllo,
J. Kolář)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
22.02.2020 |
19:00 |
6. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
20.02.2020 |
20:00 |
6. |
Wercajk
(J. Halfar,
V. Valentová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
09.02.2020 |
16:00 |
6. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.01.2020 |
18:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Komentáře
|
16.01.2020 |
07:00 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
11.01.2020 |
15:49 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.01.2020 |
18:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
1:3 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
12.12.2019 |
19:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
09.12.2019 |
20:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
08.12.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.11.2019 |
20:00 |
4. |
Drakobijci
(J. Růžička,
I. Kolčavová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
25.11.2019 |
20:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Komentáře
|
24.11.2019 |
20:00 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
10.11.2019 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
30.10.2019 |
17:00 |
4. |
Mladý a strhaný
(K. Otáhalová,
R. Kopecká)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
28.10.2019 |
18:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
20.10.2019 |
10:00 |
4. |
Drakobijci
(J. Růžička,
I. Kolčavová)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
15.10.2019 |
18:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
03.10.2019 |
20:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
25.09.2019 |
19:00 |
3. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
23.09.2019 |
18:00 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sprint |
1:3 |
|
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.09.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
11.09.2019 |
17:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
21.08.2019 |
18:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
20.08.2019 |
18:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
14.08.2019 |
19:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.08.2019 |
20:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
24.07.2019 |
19:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
22.07.2019 |
19:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
12.07.2019 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
09.07.2019 |
20:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.06.2019 |
20:45 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
25.06.2019 |
19:00 |
4. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
18.06.2019 |
19:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
12.06.2019 |
17:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
10.06.2019 |
18:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
29.05.2019 |
17:00 |
5. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.05.2019 |
09:25 |
5. |
Lucky team
(P. Langer,
V. Škrabal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.05.2019 |
17:00 |
5. |
Do počtu
(V. Kalenský,
R. Tichý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
07.05.2019 |
19:00 |
5. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
30.04.2019 |
20:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
25.04.2019 |
14:23 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.04.2019 |
12:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
11.04.2019 |
17:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
27.03.2019 |
17:00 |
5. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
24.03.2019 |
21:43 |
5. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.03.2019 |
20:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
13.03.2019 |
17:00 |
5. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
27.02.2019 |
17:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
1:3 |
|
26.02.2019 |
18:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
24.02.2019 |
20:30 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.02.2019 |
20:00 |
4. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
23.01.2019 |
17:00 |
6. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Club Classic |
3:1 |
|
17.01.2019 |
17:00 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
09.01.2019 |
20:00 |
6. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
3:0 |
|
08.01.2019 |
20:00 |
6. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
13.12.2018 |
20:00 |
6. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
Komentáře
|
13.12.2018 |
16:00 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
12.12.2018 |
20:00 |
6. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Club Classic |
1:3 |
|
05.12.2018 |
17:00 |
6. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
29.11.2018 |
16:00 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
23.11.2018 |
09:08 |
6. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.11.2018 |
18:00 |
6. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
18.11.2018 |
20:00 |
6. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2018 |
20:00 |
6. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
2:3 |
|
23.10.2018 |
19:30 |
6. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
22.10.2018 |
20:30 |
6. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.10.2018 |
20:30 |
6. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.09.2018 |
17:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
27.09.2018 |
15:11 |
4. |
Metro team
(M. Adamec,
M. Malý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.09.2018 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
0:3 |
|
26.09.2018 |
17:00 |
4. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Club Classic |
3:1 |
|
13.09.2018 |
17:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
02.09.2018 |
20:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
31.08.2018 |
16:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
21.08.2018 |
17:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
31.07.2018 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.07.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
18.07.2018 |
17:00 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
10.07.2018 |
18:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Club Classic |
0:3 |
|
29.06.2018 |
07:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.06.2018 |
18:00 |
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
Club Classic |
3:0 |
|
13.06.2018 |
07:30 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2018 |
16:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
31.05.2018 |
07:00 |
4. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
22.05.2018 |
18:00 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
13.05.2018 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
11.05.2018 |
19:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
1:3 |
|
26.04.2018 |
18:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
19:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
24.04.2018 |
18:30 |
5. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Club Classic |
3:0 |
|
19.04.2018 |
18:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
06.04.2018 |
17:00 |
5. |
Mamba
(A. Nagy,
M. Žvátorová)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
29.03.2018 |
16:30 |
4. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Club Classic |
0:3 |
|
27.03.2018 |
19:30 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
20.03.2018 |
16:30 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
18:30 |
4. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
28.02.2018 |
21:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
27.02.2018 |
19:30 |
5. |
Čuprózní prďáci
(M. Černochová,
T. Halamíček)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
13.02.2018 |
16:30 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
04.02.2018 |
14:00 |
5. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
31.01.2018 |
07:00 |
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
Sprint |
2:3 |
|
30.01.2018 |
19:30 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Club Classic |
0:3 |
|
28.01.2018 |
17:00 |
4. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
07.01.2018 |
17:00 |
4. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
14.12.2017 |
21:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
14.12.2017 |
21:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
1:3 |
|
12.12.2017 |
20:30 |
4. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
12.12.2017 |
20:00 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
30.11.2017 |
20:30 |
4. |
PaK
(K. Lučanská,
P. Nedorostek)
|
Club Classic |
3:0 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Club Classic |
S:3 |
Komentáře
|
07.11.2017 |
20:00 |
4. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Club Classic |
1:3 |
|
31.10.2017 |
20:30 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
2:3 |
|
31.10.2017 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Club Classic |
1:3 |
|
19.10.2017 |
16:30 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Club Classic |
0:3 |
|
27.09.2017 |
20:00 |
3. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Club Classic |
0:3 |
|
27.09.2017 |
08:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
12.09.2017 |
16:30 |
3. |
Pandy
(J. Kodeš,
P. Liška)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
11.09.2017 |
17:30 |
3. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.08.2017 |
20:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Club Classic |
2:3 |
|
23.08.2017 |
20:00 |
3. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
3:0 |
|
26.07.2017 |
19:30 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Club Classic |
0:3 |
|
24.07.2017 |
15:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Club Classic |
0:3 |
|
10.07.2017 |
18:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Club Classic |
0:3 |
|
04.07.2017 |
18:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
21.06.2017 |
19:00 |
3. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
15.06.2017 |
19:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
01.06.2017 |
13:05 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
S:S |
|
16.05.2017 |
16:30 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
01.05.2017 |
18:30 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
0:3 |
|
25.04.2017 |
21:00 |
4. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.04.2017 |
17:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Club Classic |
0:3 |
|
18.04.2017 |
20:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
30.03.2017 |
19:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:0 |
|
22.03.2017 |
17:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
20.03.2017 |
07:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
|
14.03.2017 |
16:30 |
5. |
Horákovi
(A. Horák,
M. Duchoslavová)
|
Club Classic |
3:2 |
Komentáře
|
26.02.2017 |
19:00 |
4. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
22.02.2017 |
20:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
21.02.2017 |
19:00 |
4. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
|
14.02.2017 |
19:00 |
4. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Club Classic |
1:3 |
|
27.01.2017 |
18:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
25.01.2017 |
20:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
0:3 |
|
20.01.2017 |
18:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
10.01.2017 |
16:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Club Classic |
3:2 |
|
21.12.2016 |
18:00 |
5. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Club Classic |
1:3 |
|
16.12.2016 |
18:00 |
5. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Club Classic |
3:0 |
|
16.12.2016 |
16:30 |
5. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
07.12.2016 |
21:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
3:1 |
|
25.11.2016 |
16:00 |
4. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Club Classic |
0:3 |
|
15.11.2016 |
18:00 |
4. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
3:1 |
|
14.11.2016 |
18:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
0:3 |
|
06.11.2016 |
18:30 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
31.10.2016 |
16:30 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2016 |
17:30 |
4. |
Minions
(M. Sádovský,
M. Krátký)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
23.10.2016 |
19:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
3:1 |
Komentáře
|
12.10.2016 |
17:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Club Classic |
3:0 |
|
11.10.2016 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
27.09.2016 |
07:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Club Classic |
3:2 |
|
22.09.2016 |
18:30 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
22.09.2016 |
18:00 |
4. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
0:3 |
|
22.08.2016 |
18:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Club Classic |
1:3 |
|
18.08.2016 |
19:00 |
4. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Club Classic |
1:3 |
|
26.07.2016 |
18:00 |
4. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
21.07.2016 |
19:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
18.07.2016 |
19:00 |
4. |
Fósové ofsajd
(J. Pavlík,
J. Tymel)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
22.06.2016 |
19:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Club Classic |
0:3 |
|
21.06.2016 |
19:00 |
4. |
Fósové ofsajd
(J. Pavlík,
J. Tymel)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
14.06.2016 |
19:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
13.06.2016 |
19:30 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Club Classic |
0:3 |
|
26.05.2016 |
19:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
16.05.2016 |
19:30 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
09.05.2016 |
19:30 |
4. |
DuKo ;-)
(Z. Kopáčková,
I. Dusík)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.04.2016 |
20:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
25.04.2016 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
19.04.2016 |
20:00 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Club Classic |
1:3 |
|
12.04.2016 |
18:00 |
4. |
Body zdarma
(R. Stískalová,
T. Světnický)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
24.03.2016 |
19:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
22.03.2016 |
20:00 |
5. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
17.03.2016 |
19:00 |
5. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
08.03.2016 |
20:00 |
5. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
25.02.2016 |
20:00 |
4. |
DuKo ;-)
(Z. Kopáčková,
I. Dusík)
|
Sprint |
0:3 |
|
16.02.2016 |
19:00 |
4. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
11.02.2016 |
17:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
10.02.2016 |
19:00 |
4. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
27.01.2016 |
18:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Club Classic |
0:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
09.12.2015 |
20:00 |
4. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
06.12.2015 |
19:00 |
4. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
|
30.11.2015 |
19:00 |
3. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Club Classic |
0:3 |
|
24.11.2015 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Club Classic |
0:3 |
|
22.11.2015 |
18:00 |
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Club Classic |
0:3 |
|
12.11.2015 |
19:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
22.10.2015 |
19:00 |
4. |
Body zdarma
(R. Stískalová,
T. Světnický)
|
Club Classic |
3:0 |
|
15.10.2015 |
19:00 |
4. |
Fósové ofsajd
(J. Pavlík,
J. Tymel)
|
Club Classic |
2:3 |
|
08.10.2015 |
19:00 |
4. |
DuKo ;-)
(Z. Kopáčková,
I. Dusík)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
23.09.2015 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
09.09.2015 |
18:30 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
06.09.2015 |
19:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
24.08.2015 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Club Classic |
0:3 |
|
19.08.2015 |
19:00 |
3. |
VoKo :-)
(Z. Kopáčková,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.08.2015 |
19:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
31.07.2015 |
19:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
20.07.2015 |
19:30 |
3. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
0:3 |
|
13.07.2015 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
27.06.2015 |
11:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
|
23.06.2015 |
20:00 |
4. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
10.06.2015 |
17:30 |
4. |
WILD 4
(Š. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
28.05.2015 |
20:00 |
5. |
BB
(F. Víšek,
J. Kuchař)
|
Club Classic |
0:3 |
|
18.05.2015 |
19:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
15.05.2015 |
18:00 |
5. |
čoro moro
(J. Robotka,
M. Robotková)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
01.05.2015 |
09:38 |
5. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
S:S |
|
20.04.2015 |
17:00 |
5. |
čoro moro
(J. Robotka,
M. Robotková)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
16.04.2015 |
17:00 |
5. |
WILD 4
(Š. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Club Classic |
0:3 |
|
14.04.2015 |
19:30 |
5. |
Martin a Domča
(M. Adamec,
D. Adamcová)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
30.03.2015 |
20:30 |
5. |
Malej & Velká
(M. Slováková,
J. Dolina)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
30.03.2015 |
20:00 |
5. |
Loky
(F. Jedlička,
V. Mráčková)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
30.03.2015 |
19:30 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2015 |
17:00 |
5. |
Martin a Domča
(M. Adamec,
D. Adamcová)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
09.03.2015 |
19:00 |
5. |
Eva a Vašek
(V. Robotka,
E. Leixnerová)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
28.02.2015 |
11:00 |
5. |
Duck team
(P. Kupčík,
K. Moudrá)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
27.02.2015 |
19:00 |
5. |
Ferda & Ferda
(D. Plachy,
Z. Mindlová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.02.2015 |
18:00 |
5. |
ZULU
(Z. Kopáčková,
L. Šebík)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
17.02.2015 |
19:00 |
5. |
PetuMik
(P. Matějíčková,
M. Uhlíř)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
31.01.2015 |
11:00 |
5. |
Loky
(F. Jedlička,
V. Mráčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
28.01.2015 |
19:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
27.01.2015 |
18:00 |
5. |
Martin a Domča
(M. Adamec,
D. Adamcová)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
26.01.2015 |
20:00 |
5. |
WILD 4
(Š. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
19.01.2015 |
21:00 |
5. |
Reciproký kelvin
(M. M,
J. Trunkát)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
18.12.2014 |
18:00 |
5. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Club Classic |
0:3 |
|
18.12.2014 |
17:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
17.12.2014 |
18:00 |
5. |
S^2
(a. efghi,
T. Skrášek)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
15.12.2014 |
21:00 |
5. |
Meteor L&M
(L. Závodná,
M. Závodný)
|
Club Classic |
1:3 |
Komentáře
|
15.12.2014 |
21:00 |
5. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Club Classic |
0:3 |
Komentáře
|
25.11.2014 |
20:30 |
5. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Club Classic |
0:3 |
|
24.11.2014 |
19:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Centrum Viktoria |
2:3 |
|
13.11.2014 |
16:30 |
5. |
Kudrnka
(H. Šášková,
P. Šášek)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
|
|
4. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Surikatky
(I. Polišenská,
R. Halamíčkova)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Horákovi
(A. Horák,
M. Duchoslavová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
PetuMik
(P. Matějíčková,
M. Uhlíř)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Kudrnka
(H. Šášková,
P. Šášek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Loky
(F. Jedlička,
V. Mráčková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Grupa
(V. Zmeková,
B. Zmek)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
|
3:S |
|