Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.09.2021 |
17:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
07.09.2021 |
01:01 |
4. |
Zalivaci B
(L. Polášek,
?. Návratová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.09.2021 |
00:10 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:S |
|
29.08.2021 |
18:00 |
5. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
|
3:0 |
|
25.08.2021 |
19:00 |
5. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
09.08.2021 |
18:00 |
5. |
Gumkáči
(O. Kotek,
D. Rybová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.07.2021 |
09:43 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.07.2021 |
19:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
2:3 |
|
23.07.2021 |
18:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
1:3 |
|
21.07.2021 |
20:00 |
4. |
Tom & Jerry
(T. Maršon,
M. Preibischová)
|
|
1:3 |
|
01.07.2021 |
00:10 |
5. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
3:S |
|
01.07.2021 |
00:10 |
5. |
Gumkáči
(O. Kotek,
D. Rybová)
|
|
3:S |
|
22.06.2021 |
17:00 |
5. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
10.06.2021 |
17:30 |
5. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
30.05.2021 |
17:00 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
3:0 |
|
29.05.2021 |
21:41 |
5. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
S:S |
Komentáře
|
20.05.2021 |
14:00 |
5. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
0:3 |
|
18.05.2021 |
17:00 |
5. |
Evon
(O. Vaculík,
E. Žatecká)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.05.2021 |
18:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
0:3 |
|
02.10.2020 |
09:59 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.10.2020 |
21:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
01.10.2020 |
20:00 |
4. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
17.09.2020 |
18:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
07.09.2020 |
00:10 |
5. |
Vyfúknutá Lopta
(K. Vondráčková,
H. Plesníková)
|
|
S:S |
|
02.09.2020 |
21:00 |
5. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
31.08.2020 |
21:00 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
31.08.2020 |
19:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
08.08.2020 |
19:55 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.07.2020 |
20:00 |
7. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
29.07.2020 |
18:30 |
7. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.07.2020 |
20:00 |
7. |
Jelínci
(R. Jelínek,
S. Jelínková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
20.07.2020 |
19:00 |
7. |
Kapři v kabelce
(A. Souček,
A. Růžičková)
|
|
3:0 |
|
08.07.2020 |
15:47 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
08.07.2020 |
13:22 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
08.07.2020 |
12:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.07.2020 |
21:35 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:S |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Lovci Lo puchů
(K. Hellerová,
J. Formankova)
|
|
S:3 |
|
06.06.2020 |
11:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
20.05.2020 |
20:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.05.2020 |
19:00 |
5. |
Co ste čekali
(M. Horký,
T. Indrová)
|
|
3:2 |
|
19.05.2020 |
18:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.03.2020 |
20:00 |
5. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
29.02.2020 |
14:00 |
4. |
Co ste čekali
(M. Horký,
T. Indrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.02.2020 |
09:56 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.02.2020 |
20:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.02.2020 |
17:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
31.01.2020 |
19:00 |
5. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
31.01.2020 |
08:58 |
5. |
Šutr a ryba
(O. Soroka,
J. Chrudimská)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.01.2020 |
15:28 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.01.2020 |
17:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.12.2019 |
16:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.12.2019 |
21:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.12.2019 |
21:30 |
3. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.12.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.11.2019 |
18:30 |
4. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.11.2019 |
17:30 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.11.2019 |
10:35 |
4. |
Šutr a ryba
(O. Soroka,
J. Chrudimská)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.11.2019 |
11:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
21.10.2019 |
21:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:0 |
|
21.10.2019 |
18:00 |
4. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.10.2019 |
19:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
18.10.2019 |
19:00 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.09.2019 |
21:00 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
23.09.2019 |
19:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
19.09.2019 |
17:30 |
4. |
Divoká Esa
(J. Pitter,
I. Šťastná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.09.2019 |
17:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.09.2019 |
17:00 |
4. |
Vyfúknutá Lopta
(K. Vondráčková,
H. Plesníková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
28.08.2019 |
17:30 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.08.2019 |
17:30 |
4. |
Divoká Esa
(J. Pitter,
I. Šťastná)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.08.2019 |
21:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
3:1 |
|
31.07.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
23.07.2019 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
18.07.2019 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.07.2019 |
19:00 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
|
0:3 |
|
26.06.2019 |
20:00 |
4. |
Guardians of Shots
(G. De Liso,
K. N)
|
|
3:0 |
|
20.06.2019 |
18:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
3:0 |
|
20.06.2019 |
17:30 |
4. |
Pink Elefant
(V. Šiman,
A. Hejdová)
|
|
3:2 |
|
17.06.2019 |
21:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.06.2019 |
09:11 |
4. |
Atmosférická depozice
(M. Hiřman,
M. Lebedová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.06.2019 |
11:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.05.2019 |
19:30 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
16.05.2019 |
19:00 |
4. |
Aloe
(Z. Hlinkova,
O. Bednar)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
24.04.2019 |
11:25 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.04.2019 |
18:00 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
08.04.2019 |
21:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:1 |
|
07.04.2019 |
11:00 |
4. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
1:3 |
|
21.03.2019 |
20:30 |
4. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.03.2019 |
19:30 |
4. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.03.2019 |
20:30 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
1:3 |
|
12.03.2019 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
25.02.2019 |
20:30 |
5. |
Káva s pískem
(J. Bezouška,
J. Kořízková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.02.2019 |
14:00 |
5. |
Jakiro
(V. Zacharčev,
D. Ataniyazova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.02.2019 |
14:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
19.02.2019 |
18:00 |
5. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
03.02.2019 |
17:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
03.02.2019 |
16:00 |
4. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
25.01.2019 |
17:00 |
4. |
Spím, když lítám
(M. Hiřman,
K. Vobořilová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
13.01.2019 |
15:00 |
4. |
Gosling's Black Seal
(M. Dolanský,
K. Kabelíková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.01.2019 |
22:03 |
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.01.2019 |
20:00 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
31.12.2018 |
10:49 |
4. |
Miloušové
(R. Čada,
P. Zdrahalova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.12.2018 |
15:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
25.11.2018 |
11:13 |
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.11.2018 |
11:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.11.2018 |
19:00 |
6. |
K&T
(T. Petříková,
K. Čiháková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
05.11.2018 |
21:00 |
6. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
01.11.2018 |
00:10 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
0:3 |
|
28.10.2018 |
21:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
0:3 |
|
28.10.2018 |
19:30 |
4. |
Miloušové
(R. Čada,
P. Zdrahalova)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
23.10.2018 |
20:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
25.09.2018 |
19:00 |
5. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.09.2018 |
17:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.09.2018 |
20:00 |
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
17.09.2018 |
17:00 |
5. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
17:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
|
30.08.2018 |
17:00 |
5. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
Komentáře
|
29.08.2018 |
17:00 |
5. |
Pískovci
(P. Plašil,
Z. Španihelová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
16.08.2018 |
20:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Komentáře
|
27.07.2018 |
17:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.07.2018 |
18:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
22.07.2018 |
17:30 |
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Bacáni
(E. Dvorská,
P. Bidelnica)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|