Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.02.2024 |
00:10 |
7. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
|
S:S |
|
29.01.2024 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
22.01.2024 |
19:00 |
7. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.12.2023 |
19:00 |
7. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.12.2023 |
20:00 |
7. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
12.12.2023 |
20:30 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
30.11.2023 |
10:03 |
8. |
VostrýVostružiny
(M. Sychrová,
M. Petrikovičová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.11.2023 |
20:00 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
3:2 |
|
23.11.2023 |
20:00 |
8. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.11.2023 |
20:00 |
8. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
13.11.2023 |
20:30 |
8. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
31.10.2023 |
19:00 |
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.10.2023 |
21:00 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
30.10.2023 |
19:00 |
8. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.07.2023 |
18:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.07.2023 |
17:30 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.07.2023 |
18:00 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
16.07.2023 |
18:00 |
6. |
Děravé rakety
(J. Beneš,
M. Pohlová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
03.07.2023 |
00:10 |
7. |
Demon Slayers
(V. Bandi,
S. Singh)
|
|
3:S |
|
01.07.2023 |
13:18 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.06.2023 |
18:00 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
23.06.2023 |
19:00 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.05.2023 |
17:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
25.05.2023 |
18:00 |
6. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.05.2023 |
18:45 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.05.2023 |
19:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
01.05.2023 |
15:23 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.04.2023 |
18:45 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
24.04.2023 |
18:00 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.04.2023 |
20:30 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
18.04.2023 |
19:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.03.2023 |
10:53 |
7. |
Demon Slayers
(V. Bandi,
S. Singh)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.03.2023 |
18:30 |
7. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
26.03.2023 |
21:00 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
07.03.2023 |
01:01 |
7. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.02.2023 |
21:19 |
8. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.02.2023 |
19:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
14.02.2023 |
19:00 |
8. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.02.2023 |
20:30 |
8. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.01.2023 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
25.01.2023 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
23.01.2023 |
10:55 |
6. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.01.2023 |
18:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
31.12.2022 |
06:05 |
7. |
Duo
(F. Koubek,
N. Zhang)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.12.2022 |
21:13 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.12.2022 |
13:00 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
29.12.2022 |
18:59 |
7. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.12.2022 |
18:30 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
29.11.2022 |
22:31 |
7. |
Duo
(F. Koubek,
N. Zhang)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.11.2022 |
18:00 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
28.11.2022 |
21:00 |
7. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
23.11.2022 |
20:00 |
7. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.11.2022 |
20:00 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.10.2022 |
21:00 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.10.2022 |
18:00 |
6. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
Komentáře
|
13.10.2022 |
20:30 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
06.10.2022 |
17:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|