Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
16.06.2020 |
00:10 |
7. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
|
S:S |
|
07.06.2020 |
21:00 |
7. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.06.2020 |
20:00 |
7. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.05.2020 |
20:30 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.05.2020 |
09:42 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:S |
Komentáře
|
11.05.2020 |
20:30 |
8. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.05.2020 |
17:16 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.02.2020 |
19:30 |
9. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
3:0 |
|
24.02.2020 |
18:20 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sport Troja |
1:3 |
Komentáře
|
15.02.2020 |
14:00 |
9. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.02.2020 |
08:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.12.2019 |
19:00 |
8. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
19.12.2019 |
18:00 |
8. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.12.2019 |
20:30 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.12.2019 |
19:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.11.2019 |
18:48 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.11.2019 |
18:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
16.11.2019 |
10:00 |
8. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.11.2019 |
09:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.10.2019 |
18:57 |
10. |
Pivo(ňky)
(K. Vondráčková,
K. Podpierova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.10.2019 |
10:51 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.10.2019 |
19:00 |
10. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.10.2019 |
09:00 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
23.08.2019 |
18:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.08.2019 |
08:31 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.08.2019 |
09:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.08.2019 |
18:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
30.07.2019 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.07.2019 |
19:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.07.2019 |
21:53 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.07.2019 |
17:30 |
7. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
23.06.2019 |
20:30 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.06.2019 |
18:30 |
6. |
Huraa team
(A. tjekka,
A. Rai)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.06.2019 |
17:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
0:3 |
|
07.06.2019 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.05.2019 |
13:39 |
7. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2019 |
22:47 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.05.2019 |
19:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
14.05.2019 |
09:11 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.04.2019 |
20:00 |
9. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.04.2019 |
10:00 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:1 |
|
14.04.2019 |
09:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:1 |
|
10.04.2019 |
18:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:2 |
|
10.04.2019 |
16:00 |
9. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
30.03.2019 |
18:00 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.03.2019 |
16:30 |
9. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
15.03.2019 |
19:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.03.2019 |
19:00 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.02.2019 |
22:16 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
S:S |
Komentáře
|
17.02.2019 |
19:00 |
8. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
13.02.2019 |
17:30 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
13.02.2019 |
16:00 |
8. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.01.2019 |
20:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
27.01.2019 |
18:30 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
15.01.2019 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
04.01.2019 |
18:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
06.11.2018 |
12:07 |
8. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.11.2018 |
12:07 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.11.2018 |
12:07 |
8. |
Neonky
(E. Rosenbergová,
V. Růžičková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.11.2018 |
12:07 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.10.2018 |
08:20 |
7. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.10.2018 |
08:19 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.10.2018 |
08:19 |
7. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.10.2018 |
08:19 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.09.2018 |
20:56 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
S:S |
Komentáře
|
24.09.2018 |
19:30 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:1 |
|
20.09.2018 |
20:53 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.09.2018 |
19:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
6. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
22.08.2018 |
17:00 |
6. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
15.08.2018 |
19:00 |
6. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
14.08.2018 |
18:30 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
02.08.2018 |
17:00 |
6. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
01.08.2018 |
18:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.07.2018 |
20:30 |
6. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
05.07.2018 |
18:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:0 |
|
24.06.2018 |
19:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
20.06.2018 |
20:00 |
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.06.2018 |
13:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.05.2018 |
21:00 |
7. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.05.2018 |
19:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.05.2018 |
19:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
08.05.2018 |
20:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
20:00 |
8. |
Jelenskej válec
(M. B,
J. Žďárský)
|
|
3:S |
|
22.04.2018 |
19:30 |
8. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
08.04.2018 |
20:00 |
8. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
26.03.2018 |
19:00 |
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.03.2018 |
07:00 |
8. |
VelHod
(L. Velíšek,
M. Hodíková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.03.2018 |
17:30 |
8. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
04.03.2018 |
15:00 |
8. |
H
(P. Hulík,
V. Hulíková)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
03.03.2018 |
07:30 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
28.02.2018 |
15:30 |
8. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
20.02.2018 |
20:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
16.02.2018 |
21:00 |
8. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.02.2018 |
07:30 |
8. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
3:S |
Komentáře
|