Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
25.05.2015 |
20:06 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.05.2015 |
19:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.05.2015 |
18:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.04.2015 |
21:00 |
3. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
19.04.2015 |
18:00 |
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.04.2015 |
22:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
31.03.2015 |
20:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.03.2015 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
15.03.2015 |
18:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
12.03.2015 |
15:30 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
0:3 |
|
27.02.2015 |
10:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
S:3 |
|
24.02.2015 |
21:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.02.2015 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.02.2015 |
18:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.01.2015 |
10:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
25.01.2015 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.01.2015 |
19:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
12.01.2015 |
21:30 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
04.01.2015 |
20:30 |
2. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.12.2014 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.12.2014 |
18:30 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.12.2014 |
17:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
24.11.2014 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.11.2014 |
20:00 |
3. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.11.2014 |
21:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
02.11.2014 |
17:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
22.10.2014 |
23:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
13.10.2014 |
21:30 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
28.10.2013 |
14:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachclub Strahov |
S:3 |
|
20.10.2013 |
20:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.09.2013 |
19:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.09.2013 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
08.09.2013 |
19:30 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.09.2013 |
17:14 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
|
3:1 |
|
28.08.2013 |
22:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
26.08.2013 |
22:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.08.2013 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.07.2013 |
21:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
22.07.2013 |
20:00 |
1. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
21.07.2013 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
18.07.2013 |
20:00 |
1. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Komentáře
|
17.07.2013 |
19:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
1:3 |
|
21.04.2013 |
14:00 |
2. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.04.2013 |
14:00 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
0:3 |
|
21.04.2013 |
14:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
|
3:0 |
|
13.04.2013 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.03.2013 |
21:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
14.03.2013 |
00:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
25.02.2013 |
17:30 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
17.02.2013 |
19:00 |
2. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
17.02.2013 |
18:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
10.02.2013 |
19:00 |
2. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
27.01.2013 |
20:00 |
2. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
20.01.2013 |
20:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
18.01.2013 |
21:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
02.01.2013 |
14:24 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
3:1 |
|
16.12.2012 |
12:00 |
3. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.12.2012 |
11:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.11.2012 |
18:30 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.11.2012 |
21:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
25.11.2012 |
12:00 |
2. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
11.11.2012 |
19:00 |
2. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
28.10.2012 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
28.10.2012 |
19:00 |
1. |
Kouzelníci ze země (F)oz
(A. Honzková,
M. Walla)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
14.10.2012 |
21:30 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.10.2012 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.09.2012 |
16:00 |
2. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
27.09.2012 |
15:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
16.09.2012 |
18:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
16.09.2012 |
18:00 |
2. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
04.09.2012 |
08:06 |
2. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
S:S |
|
27.08.2012 |
16:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
|
1:3 |
|
26.08.2012 |
20:00 |
2. |
Kouzelníci ze země (F)oz
(A. Honzková,
M. Walla)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
26.08.2012 |
18:00 |
2. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
31.07.2012 |
17:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
15.07.2012 |
20:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.07.2012 |
20:00 |
2. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.07.2012 |
16:00 |
2. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.07.2012 |
20:00 |
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.06.2012 |
18:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.06.2012 |
17:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
22.06.2012 |
16:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.06.2012 |
17:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
|
|
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
|
|
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Lepší
(M. Šorejs,
D. Müllerová)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Hroši lenoši
(V. Beneš,
T. Dietzová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Lepší
(M. Šorejs,
D. Müllerová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:3 |
|