Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
07.03.2023 |
01:01 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.03.2023 |
01:01 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.03.2023 |
01:01 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.03.2023 |
01:01 |
8. |
Obrigado
(M. Kupcová,
H. Žižka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
S:3 |
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
|
S:3 |
|
01.03.2023 |
00:10 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
|
S:3 |
|
26.01.2023 |
19:30 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.01.2023 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
13.01.2023 |
18:00 |
5. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
06.01.2023 |
16:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
28.12.2022 |
18:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
27.12.2022 |
10:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
22.12.2022 |
19:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
16.12.2022 |
19:05 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.11.2022 |
17:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
Komentáře
|
27.11.2022 |
16:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:2 |
Komentáře
|
22.11.2022 |
19:30 |
6. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
16.11.2022 |
19:30 |
6. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
30.08.2022 |
10:40 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.08.2022 |
09:37 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.08.2022 |
20:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
02.08.2022 |
20:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.07.2022 |
06:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
19.07.2022 |
19:30 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.07.2022 |
10:36 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.07.2022 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
24.02.2022 |
10:43 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.02.2022 |
10:42 |
4. |
Vlčáci
(P. Sýkora,
O. Vomela)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.02.2022 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
16.02.2022 |
16:00 |
4. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
28.01.2022 |
16:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
23.01.2022 |
22:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
20.01.2022 |
17:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.01.2022 |
20:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.12.2021 |
09:20 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.12.2021 |
11:00 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
19.12.2021 |
18:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.12.2021 |
16:30 |
5. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
29.11.2021 |
09:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
28.11.2021 |
20:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.11.2021 |
16:00 |
5. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.11.2021 |
17:00 |
5. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
27.10.2021 |
16:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.10.2021 |
17:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2021 |
18:30 |
5. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.10.2021 |
17:00 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.09.2021 |
17:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
15.09.2021 |
19:00 |
6. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
14.09.2021 |
19:30 |
6. |
Hejbejse
(A. Paclová,
M. Čech)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.09.2021 |
20:00 |
6. |
Dělej Běhej
(J. Provazník,
L. Krejčí)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|