Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
16.06.2020 |
00:10 |
8. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
|
S:S |
|
16.06.2020 |
00:10 |
8. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
|
15.06.2020 |
07:24 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
15.06.2020 |
07:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:15 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
9. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
9. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
03.03.2020 |
08:26 |
7. |
Amatéři
(K. Dinh,
C. Ngo)
|
|
S:S |
Komentáře
|
02.03.2020 |
12:00 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.02.2020 |
19:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
12.02.2020 |
21:30 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
01.02.2020 |
14:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
30.01.2020 |
17:00 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
19.01.2020 |
13:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.01.2020 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
|
S:3 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
|
02.12.2019 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
S:3 |
|
01.12.2019 |
19:58 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.11.2019 |
20:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.10.2019 |
20:30 |
4. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
26.10.2019 |
17:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.10.2019 |
20:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.10.2019 |
19:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
26.09.2019 |
19:00 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.09.2019 |
19:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.09.2019 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.09.2019 |
20:00 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
S:S |
|
01.09.2019 |
22:12 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.08.2019 |
18:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.08.2019 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.07.2019 |
10:28 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.07.2019 |
15:54 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.07.2019 |
12:05 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
09.07.2019 |
14:35 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.06.2019 |
10:52 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.06.2019 |
20:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.06.2019 |
20:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.06.2019 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.05.2019 |
20:00 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.05.2019 |
09:58 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.05.2019 |
21:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.05.2019 |
20:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
25.04.2019 |
20:00 |
5. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.04.2019 |
16:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.04.2019 |
20:08 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
S:S |
Komentáře
|
11.04.2019 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
31.03.2019 |
19:32 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
S:S |
Komentáře
|
21.03.2019 |
20:30 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
14.03.2019 |
20:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
07.03.2019 |
20:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
04.03.2019 |
00:10 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
3:1 |
|
02.03.2019 |
17:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
21.02.2019 |
20:00 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.02.2019 |
20:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.01.2019 |
17:00 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
30.01.2019 |
13:04 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.01.2019 |
17:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
10.01.2019 |
20:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
02.01.2019 |
00:10 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:S |
|
20.12.2018 |
20:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.12.2018 |
20:30 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.12.2018 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
02.12.2018 |
20:09 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:S |
Komentáře
|
02.12.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
02.12.2018 |
18:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
22.11.2018 |
20:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2018 |
20:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.10.2018 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.10.2018 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
11.10.2018 |
19:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
01.10.2018 |
00:10 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
S:S |
|
30.09.2018 |
20:00 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.09.2018 |
17:00 |
3. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.09.2018 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
29.08.2018 |
20:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
29.08.2018 |
18:30 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
22.08.2018 |
20:00 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
15.08.2018 |
20:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
11.07.2018 |
20:00 |
4. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
20.06.2018 |
20:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
14.06.2018 |
21:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
13.06.2018 |
19:45 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.05.2018 |
19:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.05.2018 |
19:00 |
4. |
Křupky
(P. Červenka,
A. Koubková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.05.2018 |
21:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.05.2018 |
20:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.03.2018 |
21:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
08.03.2018 |
21:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
28.02.2018 |
18:00 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.02.2018 |
19:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.02.2018 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
15.02.2018 |
21:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.01.2018 |
20:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
18.01.2018 |
21:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.01.2018 |
21:00 |
3. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.01.2018 |
21:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.12.2017 |
21:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.12.2017 |
21:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.12.2017 |
19:30 |
4. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.12.2017 |
21:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.11.2017 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.11.2017 |
21:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.11.2017 |
21:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.11.2017 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.10.2017 |
22:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.10.2017 |
21:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
19.10.2017 |
20:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
05.10.2017 |
21:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
02.10.2017 |
09:02 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
S:S |
|
27.09.2017 |
20:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.09.2017 |
21:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.09.2017 |
21:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
31.08.2017 |
21:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.08.2017 |
20:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.08.2017 |
21:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.08.2017 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
27.07.2017 |
21:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.07.2017 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
13.07.2017 |
19:30 |
4. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.07.2017 |
19:00 |
4. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.06.2017 |
20:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.06.2017 |
20:30 |
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.06.2017 |
20:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
20.06.2017 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
01.06.2017 |
12:22 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
|
S:S |
|
15.05.2017 |
21:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
04.05.2017 |
20:30 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.04.2017 |
21:00 |
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
20.04.2017 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
13.04.2017 |
20:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
12.04.2017 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
03.04.2017 |
09:18 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
S:S |
|
09.03.2017 |
20:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
06.03.2017 |
20:00 |
4. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.02.2017 |
19:30 |
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
5. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.02.2017 |
20:30 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.02.2017 |
20:30 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.01.2017 |
21:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.01.2017 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
25.01.2017 |
19:30 |
4. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.01.2017 |
17:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
02.01.2017 |
12:03 |
5. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
|
1:3 |
|
07.12.2016 |
21:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
07.12.2016 |
20:30 |
5. |
Arsenal
(J. Konečný,
R. Dudešek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
29.11.2016 |
20:30 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
22.11.2016 |
19:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
13.11.2016 |
19:00 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
08.11.2016 |
18:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
01.11.2016 |
09:21 |
6. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
|
3:0 |
|
24.10.2016 |
17:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
20.10.2016 |
20:30 |
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
12.10.2016 |
20:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
29.09.2016 |
12:05 |
6. |
Libeňská jelita
(J. Hofbauer,
V. Horackova)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.09.2016 |
20:00 |
6. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
21.09.2016 |
19:30 |
6. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
01.09.2016 |
17:09 |
5. |
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton.
(T. Staňková,
S. Bílková)
|
|
S:S |
|
01.09.2016 |
17:09 |
5. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:06 |
4. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:06 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
S:S |
|
18.07.2016 |
20:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
16.06.2016 |
20:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
13.06.2016 |
20:00 |
4. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
28.05.2016 |
08:30 |
5. |
PF Michelin
(M. Šporcl,
P. Faix)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.05.2016 |
19:00 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
23.05.2016 |
18:30 |
5. |
MAX
(M. Vodičková,
X. Kulovaná)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
16.05.2016 |
18:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
10.05.2016 |
19:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
28.04.2016 |
19:30 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
27.04.2016 |
18:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
24.04.2016 |
20:00 |
4. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.04.2016 |
18:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.03.2016 |
20:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
13.03.2016 |
18:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
06.03.2016 |
21:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.01.2016 |
19:00 |
3. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.01.2016 |
18:30 |
3. |
Schenck
(P. Lukáš,
L. Pavelek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
23.01.2016 |
20:30 |
3. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.01.2016 |
20:00 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Centrum Třešňovka |
0:3 |
|
07.01.2016 |
21:00 |
3. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
23.12.2015 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
21:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
03.12.2015 |
20:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.11.2015 |
09:30 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
1:3 |
|
22.11.2015 |
21:30 |
4. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
18.11.2015 |
22:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
17.11.2015 |
21:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.10.2015 |
15:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.10.2015 |
16:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.09.2015 |
22:00 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.09.2015 |
20:00 |
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.09.2015 |
21:00 |
4. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.09.2015 |
22:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
27.08.2015 |
21:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
27.08.2015 |
20:30 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.08.2015 |
19:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
17.08.2015 |
19:00 |
3. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
23.07.2015 |
18:30 |
2. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
22.07.2015 |
18:00 |
2. |
Zápaďáci
(R. Moravec,
B. Holá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
20.07.2015 |
18:30 |
2. |
Piraňas
(J. Tatýrková,
L. Tenglerová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.07.2015 |
19:00 |
2. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
15.06.2015 |
21:30 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.06.2015 |
21:00 |
3. |
OTeam
(O. Kupča,
O. Diviš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.06.2015 |
20:00 |
3. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
08.06.2015 |
21:30 |
3. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
01.06.2015 |
14:30 |
5. |
Horní Dolní
(P. Olšanský,
M. Olšanská)
|
|
S:S |
|
25.05.2015 |
22:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.05.2015 |
21:30 |
5. |
Malý Velký Tým
(V. Burian,
L. Dimitrov)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
11.05.2015 |
22:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
11.05.2015 |
21:30 |
5. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.04.2015 |
21:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
S:3 |
|
13.04.2015 |
21:00 |
4. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.04.2015 |
18:30 |
4. |
Zápaďáci
(R. Moravec,
B. Holá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.03.2015 |
21:30 |
5. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
23.03.2015 |
21:30 |
5. |
Invalidovna Vršovice
(I. Zůbková,
P. D)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.03.2015 |
09:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
16.03.2015 |
21:30 |
5. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
28.02.2015 |
19:00 |
4. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
18.02.2015 |
20:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.02.2015 |
23:30 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
09.02.2015 |
21:00 |
4. |
zuzana a roman
(Z. Novotná,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.01.2015 |
22:00 |
5. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.01.2015 |
21:00 |
5. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.01.2015 |
21:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
22.01.2015 |
16:00 |
5. |
Toxinky
(H. Kratochvílová,
I. Dvořáková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
10.12.2014 |
19:30 |
6. |
Klíšťáci
(L. Wdowyczynová,
M. Němec)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.12.2014 |
18:00 |
6. |
Prospekti
(R. Téglássy,
L. Marková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
07.12.2014 |
17:30 |
6. |
Dvojitej nášup
(Z. Davidová,
R. Němeček)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
03.12.2014 |
07:30 |
6. |
Houbaři z Prahy 6
(J. Chytil,
M. Krňák)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
24.11.2014 |
21:00 |
5. |
Puschkiboys
(J. Puškár,
J. Puškár)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
18.11.2014 |
17:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
12.11.2014 |
18:00 |
5. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
10.11.2014 |
19:00 |
5. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
26.10.2014 |
18:30 |
4. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.10.2014 |
20:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
14.10.2014 |
18:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.10.2014 |
21:00 |
4. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
9. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Vlna z Brna
(L. Pivovarník,
A. Šmerdová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Parodie mixu
(T. Klepal,
L. Svobodová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
JirkaLenka
(J. Pavlů,
L. Pavlů)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Hatahafi
(V. Lejsek,
R. Lejsková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
|
S:3 |
|