Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
23.09.2022 |
15:40 |
4. |
Optika Policar
(O. Policar,
T. Drachovská)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.09.2022 |
15:40 |
4. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.09.2022 |
18:00 |
4. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
1:3 |
|
08.09.2022 |
19:30 |
4. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
05.09.2022 |
18:00 |
4. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
0:3 |
|
25.08.2022 |
17:12 |
6. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.08.2022 |
19:30 |
6. |
Tulení tulení
(K. Veselá,
L. Machek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
18.08.2022 |
19:30 |
6. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.08.2022 |
19:00 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
07.08.2022 |
01:01 |
6. |
TIMbitch
(N. Karpíšková,
T. Gavura)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.08.2022 |
00:10 |
6. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
S:3 |
|
01.08.2022 |
00:10 |
6. |
PRDI
(P. Fišerová,
R. Fišer)
|
|
S:3 |
|
31.07.2022 |
18:00 |
6. |
K&P
(K. Bandžak,
P. Dadková)
|
|
3:1 |
|
22.07.2022 |
19:30 |
6. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
|
1:3 |
|
29.06.2022 |
19:42 |
5. |
K&P
(K. Bandžak,
P. Dadková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
16.06.2022 |
19:30 |
5. |
Kopretinky
(M. Soták,
E. Palátová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
30.05.2022 |
23:48 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2022 |
10:00 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
0:3 |
|
15.05.2022 |
18:00 |
6. |
Hranolky s kechupem
(F. Heinik,
U. 46105)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
04.05.2022 |
19:30 |
6. |
Chardonnky
(A. Tůmová,
E. Myslivečková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.04.2022 |
13:00 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
25.04.2022 |
19:27 |
6. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.04.2022 |
14:00 |
6. |
Kopretinky
(M. Soták,
E. Palátová)
|
|
2:3 |
|
12.04.2022 |
18:00 |
6. |
Mašiny
(M. Balák,
A. Hojovec)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
09.04.2022 |
11:00 |
6. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Beachklub Praha Pankrác |
3:1 |
|
01.04.2022 |
00:10 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
3:S |
|
29.03.2022 |
09:14 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.03.2022 |
09:12 |
6. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.03.2022 |
00:10 |
5. |
Kobry
(T. Dršatová,
A. Bušková)
|
|
3:S |
|
20.02.2022 |
21:46 |
5. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.02.2022 |
21:46 |
5. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.02.2022 |
21:46 |
5. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.02.2022 |
21:46 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.01.2022 |
09:03 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.01.2022 |
17:00 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
16.01.2022 |
16:00 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
06.01.2022 |
18:00 |
6. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
5. |
Dvojka ze školky!
(O. Květoň,
T. Hartmannová)
|
|
3:S |
|
16.12.2021 |
19:00 |
5. |
Karlíci
(J. Kropáček,
K. Horáková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
12.12.2021 |
18:30 |
5. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
08.12.2021 |
18:00 |
5. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
2:3 |
|
30.11.2021 |
19:00 |
5. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
0:3 |
|
28.11.2021 |
10:00 |
5. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
14.11.2021 |
11:00 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
07.11.2021 |
12:00 |
5. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
26.10.2021 |
17:20 |
6. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.10.2021 |
20:00 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
17.10.2021 |
17:30 |
6. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
16.10.2021 |
17:00 |
6. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
DeAnn
(A. Lejsalová,
D. Těšínský)
|
|
3:S |
|
22.09.2021 |
20:00 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
11.09.2021 |
18:00 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
27.08.2021 |
18:00 |
6. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
26.08.2021 |
18:00 |
6. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
0:3 |
|
18.08.2021 |
17:00 |
6. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
20.06.2021 |
09:00 |
6. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
3:2 |
|
19.06.2021 |
09:00 |
6. |
Vostrí mazlíci
(J. Pařízek,
L. Ledvinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.06.2021 |
17:00 |
6. |
Evon
(O. Vaculík,
E. Žatecká)
|
|
0:3 |
|
04.06.2021 |
18:00 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
22.01.2020 |
07:35 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
18.01.2020 |
10:00 |
7. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.01.2020 |
13:00 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.01.2020 |
12:00 |
7. |
Jednorozci
(P. Balcar,
T. Charova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
02.01.2020 |
00:10 |
8. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
|
3:S |
|
22.12.2019 |
12:16 |
8. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.12.2019 |
09:35 |
8. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.12.2019 |
17:30 |
8. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.12.2019 |
20:00 |
8. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.11.2019 |
11:57 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.11.2019 |
11:56 |
7. |
Grandepiccolo
(S. Bursová,
P. Kašpárek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.11.2019 |
11:56 |
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.11.2019 |
19:00 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.10.2019 |
08:58 |
8. |
Swimsuit optional
(T. Řezníčková,
R. Lacok)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.10.2019 |
19:30 |
8. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.10.2019 |
18:00 |
8. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
15.10.2019 |
17:00 |
8. |
My2
(K. Polame,
L. Polame)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
05.10.2019 |
10:00 |
8. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
27.09.2019 |
11:34 |
6. |
EL HABASO
(A. Habětínek,
B. Habětínková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.09.2019 |
11:33 |
6. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.09.2019 |
21:00 |
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.09.2019 |
18:54 |
6. |
Swimsuit optional
(T. Řezníčková,
R. Lacok)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.09.2019 |
19:00 |
6. |
GoodTeam
(J. Tkáčová,
M. Čech)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
02.09.2019 |
00:10 |
7. |
Aloe
(Z. Hlinkova,
O. Bednar)
|
|
3:S |
|
27.08.2019 |
20:00 |
7. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
16.08.2019 |
19:30 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.08.2019 |
20:30 |
7. |
GoodTeam
(J. Tkáčová,
M. Čech)
|
DOMYNO |
3:2 |
Komentáře
|
28.07.2019 |
22:39 |
7. |
SupTamSnim
(R. Hončariv,
O. Nazarkevych)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.07.2019 |
18:59 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.07.2019 |
19:30 |
7. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
18.07.2019 |
20:00 |
7. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
05.07.2019 |
19:00 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.06.2019 |
20:22 |
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.06.2019 |
20:21 |
6. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.06.2019 |
08:57 |
6. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.06.2019 |
20:00 |
6. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
03.06.2019 |
00:10 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
|
S:S |
|
03.06.2019 |
00:10 |
7. |
Grandepiccolo
(S. Bursová,
P. Kašpárek)
|
|
3:0 |
|
02.06.2019 |
23:31 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.05.2019 |
20:00 |
7. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.05.2019 |
18:02 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.04.2019 |
08:39 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
08:39 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
08:39 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.04.2019 |
09:30 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
06.04.2019 |
19:00 |
7. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.03.2019 |
17:42 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
Komentáře
|
30.03.2019 |
17:34 |
7. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.03.2019 |
20:00 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.03.2019 |
21:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
27.02.2019 |
21:00 |
8. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.02.2019 |
12:00 |
8. |
Kočku mám doma
(M. Veverková,
J. Kohoutek)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
17.02.2019 |
11:00 |
8. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.01.2019 |
21:00 |
7. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
05.01.2019 |
19:00 |
7. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
01.01.2019 |
21:44 |
7. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.01.2019 |
21:43 |
7. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
|
S:S |
Komentáře
|
19.12.2018 |
21:45 |
7. |
K&T
(T. Petříková,
K. Čiháková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.12.2018 |
21:30 |
7. |
Humří smršť
(S. H,
B. Humr)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
09.12.2018 |
17:00 |
7. |
R2K2
(K. Vondráčková,
R. Brzobohatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
03.12.2018 |
00:10 |
8. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
|
3:S |
|
28.11.2018 |
21:30 |
8. |
R2K2
(K. Vondráčková,
R. Brzobohatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
09.11.2018 |
20:00 |
8. |
Modré Oči
(D. Švidraň,
M. Schreier)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
31.10.2018 |
20:00 |
7. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
20.10.2018 |
20:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.10.2018 |
20:00 |
7. |
Modré Oči
(D. Švidraň,
M. Schreier)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.09.2018 |
20:00 |
5. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
19.09.2018 |
17:00 |
5. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
18.09.2018 |
20:00 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
12.09.2018 |
20:30 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
17:00 |
5. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
|
30.08.2018 |
17:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
|
29.08.2018 |
20:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
09.08.2018 |
20:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.07.2018 |
19:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
22.07.2018 |
17:30 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
12.07.2018 |
20:30 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.06.2018 |
11:00 |
5. |
Labužníci
(M. Bartoň,
Z. Fedorova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
13.06.2018 |
19:30 |
5. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2018 |
20:00 |
5. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.04.2018 |
19:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
07.04.2018 |
11:00 |
6. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
02.04.2018 |
08:00 |
5. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.03.2018 |
20:30 |
5. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
14.03.2018 |
21:00 |
5. |
Papíroví tygři
(D. Premus,
B. Tesařová)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
14.03.2018 |
20:30 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
01.03.2018 |
10:57 |
6. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
3:S |
|
13.02.2018 |
21:00 |
6. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
11.02.2018 |
12:00 |
6. |
Pár a půl
(B. Samk,
M. Marks)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
11.02.2018 |
11:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
10.02.2018 |
11:00 |
6. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
|
|
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
SupTamSnim
(R. Hončariv,
O. Nazarkevych)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Vysloužili atleti
(J. Králík,
P. Červenková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
8. |
Čumáci
(M. Černý,
M. Vítková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Penguins
(K. Martínková,
J. Janhuba)
|
|
S:S |
|