Články

Karel!
Karel!
10. Prosinec 2018

Často se v reportážích z turnajů zabývám počínáním jednotlivců. Dneska bude hlavní postavou Karel. A dojde samozřejmě i na ostatní, nebojte. A čtěte.

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Listopad 2018
30. Listopad 2018
  • 18 komentářů

Na lize se snažíme stále makat dle vašich přání. Co nového jsme zlepšili poslední dobou? Zpřehlednění domlouvání zápasů, platba Paypalem, feed, nové fce v mobilní verzi atd. Na co se chystáme dále? Nejen na webu, ale i v další práci kolem ligy.

Zakončili jsme osmý ročník
25. Listopad 2018

Listopadovým závodem Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY byl ukončen osmý ročník těchto závodů na 5 a 10 km. Kdo byl v tomto závodě nejlepší? Kdo si odnesl poháry za vítězství v celé Tour? A kdo nevynechal ani jednou?

Doublemedajlistka Katka

Sváteční squash přilákal celkem 19 lidí, z nichž čtyry dámy, a tak se dokonce Katce, jedné z nich, povedlo odnést dvě medaile naráz. :-)

Listopadové Déčko

Ve čtvrtek 15.11. se uskutečnilo listopadové Déčko, na které se přihlásilo 20 squashových mazáků. Jak to dopadlo?

Honza Pražan se Prahy dočkal

První mrazy opět zaplnily sportovní haly a na listopadový pingpongový turnaj se zaplnila kapacita 24 hráčů.