Načítám…

Články

V neděli se nedělá, ale hraje!

Výjimečný nedělní termín na turnaj přilákal 11 hráčů a hráček. Pojďme si představit ty nejlepší. :-)

Pěkná tečka před letní pauzou

Poslední turnaj před letní pauzou proběhl bez problému. Pojďme si říct, kdo vyhrál. :-)

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Červen 2019: Vylepšení domlouvání zápasů
19. Červen 2019
  • 9 komentářů

Na lize se snažíme stále makat dle vašich přání. Co nového jsme zlepšili poslední dobou? Domlouvání zápasů, plánovač termínů, antispamové opatření atd. Na co se chystáme dále? Nejen na webu, ale i v další práci kolem ligy.

Představujeme nejlepší Brňáky Jarní sezóny
  • 0 komentářů

Pojďme si představit nejlepší hráče a hráčky Jarní sezóny. Ano, další sezóna je za námi, šíleně to letí. :-)

Matěj s Martinem byli favorité. A nezklamali! Druhá kategorie byla zrušena :(

Nedělní večer přilákal na kurty 12 hráčů. Bylo to rychlé a výživné! :) Na finále se koukali snad všichni. Protože to byla krásná ukázka squashe v podání Matěje a Martina. Díky za účast, příště se uvidíme už v 18.00! :)