• 0 komentářů

Představujeme nejlepší hráče a hráčky v jarní sezóně 2020 v Brně ve sportech squash, badminton, tenis a badminton čtyřhry.

Největší sportovní akce VAŠÍ LIGY
3. Červenec 2020

Díky, že jste byli součástí největší sportovní akce VAŠÍ LIGY. Celkem 310 běžců se vydalo do sedmého letošního závodu PBT VAŠÍ LIGY na 5 a 10 km.

Červnový squash turnaj VAŠÍ LIGY ve znamení spojených skupin

Jak se povedla utkání kategorie mírně pokročilých s borci s déčka, kdo vyhrál a kdo slavil v den turnaje narozeniny?

Ti nejlepší z Mladé Boleslavi - 2. část
30. Červen 2020

Co by asi na druhý díl naší trilogie napsal recenzent? Autor vymyslel absurdní zápletku, která slibný úvodní díl téměř zabila. Dalo by se říct, že kvalitu drží v podstatě jen hlavní postavy. Snad se třetí díl vrátí do původních kolejí.

Ti nejlepší z Prahy - 2. část

Druhá sezóna ročníku 2020 byla jednoznačně nejdivnější sezónou v historii VAŠÍ LIGY a my doufáme, že jí tento primát žádná další sezóna nepřebere. I nejdivnější sezóna ale může mít celkem normální vítěze! Pojďme si je představit.

Praha přijela do Brna a jak to dopadlo...

Turnaj do Brna přijeli navštívit a zahrát si i hráči z Prahy. A co Brňák určitě nechtěl, aby 2 Pražáci skončili ve finále. :-)

Nudně dobré počasí

Ve středu 24. června panovala v Modřanech ideální běžecká teplota, déšť se nám vyhnul obloukem, slunce zůstalo za mrakem, trať byla v dobré kondici. Prostě nudně dobré počasí!