Premiérový skupinový trénink v Brně s Milanem a Kate je úspěšně za námi

Máme za sebou první skupinový badmintonový trénink s Milanem a Kate pro začátečníky. 4 hráčky a 1 hráč se potkali na kurtech a po dvou hodinách odešli jako lepší hráči. Pojďme si tuto vydařenou akci přiblížit.

Zase rekord
Zase rekord

V ročníku 2022 padají rekordy jak na běžícím páse. Ve čtvrtém závodě z pěti padl rekord trati. Tentokrát svůj vlastní zápis v tabulkách na 10 km posunula Gabriela Veigertová.

První Wellkend úspěšně otestován na 41 králících
22. Březen 2022

Wellnessko, sluníčko, pinec, jóga, vínečko, tanec, meditace a skvělá parta 41 lidí. To byl první ročník Wellkendu. Myslím, že se splnil cíl: wellness + wellbeing = wellkend. Děkujeme všem účastníkům a pokochejte se fotkami, které o průběhu řeknou vše.

Finále v Karlových Varech hned první zápas!!

Do Karlových Varů se po delší době vrátili badmintonové turnaje a hned první z nich stál opravdu za to. Mezi zúčastněnými byl i mistr České republiky veteránů.

Plná kapacita na zimním beach turnaji

Na konci února se uskutečnil beach volejbalový turnaj MIXŮ, který navázal na podzimní obnovu tradice turnajů v tomto týmovém sportu pod hlavičkou VAŠÍ LIGY. Jak to vše dopadlo si přečti níže.

Turnaj s hvězdami

Kdo přišel v březnu na turnaj singlů v Praze, rozhodně nelitoval. Nejenže byla pro hráče připravená pravidelná dávka zápasů, ale navíc exkluzivně jen pro ně badmintonová esa z Involve projektu. A tak se hrálo, trénovalo, hrálo, trénovalo, hrálo, trénov...

Třetí rekord trati v řadě

V lednovém závodě padl mužský rekord na 10 km, v únorovém na 10 km mezi ženami a na Zimním půlmaraton ten půlmaratonský. Postaral se o něj Milan Janoušek.