Načítám…

Články

Lednový závod jak má být

Po novoročním závodě s jarním počasím to tentokrát byl ten správný zimní závod s mínusovými teplotami. Silnice byla suchá ale mrazivé počasí dodalo tu správnou zimní atmosféru. Závod přilákal 179 běžců.

Squash turnaj VAŠÍ LIGY Praha - leden

První může být jen jeden, v každém roce je to leden! :D

Óda na Lyžák
23. Leden 2023

Celkem 61 účastníků se zúčastnilo historicky pátého Lyžáku VAŠÍ LIGY. Poprvé jsme se společně vypravili do Vysokého nad Jizerou. Jaké to bylo? Dozvíš se formou básničky :)

Pingpongový turnaj v Praze - Leden 1/2

První turnaj v novém roce měl grády.

První turnaj roku 2023 se nesl v pohodové atmosféře

24 singlistů a 12 týmů se potkalo na lednovém turnaji v badmintonu na Sprintu. Udělali jsme si to pěkný, výkony byly parádní. Pojďme si říct víc..