Načítám…
Spustili jsme přihlašování na badminton, squash a ping-pong!

Spustili jsme přihlašování na badminton, squash a ping-pong!

17. Květen 2021

Dobrých zpráv není nikdy dost, spustili jsme přihlašování i na vnitřní sporty! Přidej se k tenistům a dalším a začni hrát ligu v badmintonu (včetně čtyřher), squashi a ping-pongu!

Nové kolo začne 1. června. Startovné 150 Kč

Od tvého posledního přihlašování do ligy v září a říjnu 2020 se toho hodně změnilo. Nejzásadnější změnou je, že jsme přešli na měsíční platby startovného. Startovné bude jednotné, pro všechny 150 Kč.

Za to získáš:

 • čtyři vyrovnané soupeře v lize každý měsíc
 • neomezeně přáteláků ve svém sportu nad rámec ligy
 • přáteláky si můžeš začít domlouvat ihned po přihlášení do ligy, nemusíš tedy čekat na start kola. Hrát můžeš okamžitě. První ligové kolo začne 1. června

Chci se přihlásit!

Během přihlašování budeš mít možnost odsouhlasit automatickou opakovanou platbu, takže platbu nebudeš muset řešit každý měsíc. Pokud máš naopak radši peníze více pod kontrolou, můžeš každý měsíc zadávat platební příkaz ručně. Samozřejmě také můžeš i nadále využívat svou elektronickou peněženku a dobíjet si kredit podle libosti, měsíční poplatek si i v tomto případě budeme strhávat automaticky.

Více informací k platbám (jestli se dá platit převodem, kdy se budou opakované platby strhávat, co se bude dít, když na účtu nebudeš mít peníze atd.) si můžeš přečíst v samostatném článku.

Měsíční startovné má i jiné výhody

Kromě toho, že tě přestaneme každé 4 měsíce uhánět k přihlášení do nové sezóny, má měsíční platba další výhody:

 • do ligy se budeš moct přihlásit kdykoliv - jestli teď ještě začínat nechceš, nic se neděje. Přihlas se kdykoliv později.
 • ať už budeš mít důvody jakékoliv, budeš moci ligu snadno přerušit. Platit budeš jen za měsíce, kdy budeš skutečně hrát.


Co můžeš hrát?

 • Praha: squash, badminton, tenis, ping-pong, beach volejbal, badminton-čtyřhry, tenis-čtyřhry a nově roundnet (dříve spikeball)
 • Brno: squash, badminton, tenis, badminton-čtyřhry
 • Plzeň: squash, badminton, tenis, ping-pong, badminton-čtyřhry
 • Olomouc: badminton
 • Pardubice: badminton
 • Mladá Boleslav: badminton

Chci se přihlásit!

Roundnet (dříve Spikeball)

V květnu jsme v Praze spustili první kolo roundnet ligy a máme 17 párů.  

Jde o ideální sport do dnešní doby. Nehraje se ve sportovištích, ale v parcích, na loukách nebo kdekoliv, kde se soupeři domluví. Hraje se v párech a my ve VAŠÍ LIZE nebudeme rozlišovat mužské, ženské nebo smíšené dvojice. S velkou oblibou ho hrajeme na našich sportkempech!

Pro hráče ligy jsme navíc domluvili zapůjčení hracích setů zdarma. Více na stránce Praha - Roundnet.

Sezóny nerušíme

Díky přechodu na měsíční startovné se může zdát, že rušíme sezóny. Tak tomu ale není. I nadále budeme sledovat a vyhlašovat nejlepší hráče letní, podzimní a jarní sezóny. Nyní tedy startuje letní sezóna, která bude mít 4 kola a bude končit v září. 

Chceš-li vyhrát sezónu, přihlas se teď a hraj již od června, tedy všechna 4 kola sezóny.

Omezení

Přestože se sportoviště otevírají a my spouštíme ligu, stále platí některá omezení. Prozatím není možné využívat sprchy, šatny můžeš využít jen na odkládání věcí. Měli bychom u sebe také mít čestné prohlášení o negativním testu na COVID-19, potvrzení o prodělání nemoci v posledních 90 dnech nebo certifikát o očkování. Pár sportovišť omezuje vstup na jeden kurt pouze pro dvě osoby, většina ale umožní vstup na jeden kurt až 10 osobám. Je tedy možné hrát i čtyřhry. 

Aktualizace 18. 5.: ode dneška je možné sportovat bez roušky i v halách a tělocvičnách. 

Protože se vládní opatření od soboty 15. 5. už dvakrát upravovala, doporučuji před rezervací a návštěvou sportoviště otevřít a pročíst jeho webové stránky, informace o omezeních nalezneš většinou ihned na první pohled.

Aktuální vládní opatření ke sportu na vnitřních sportovištích nalezneš zde.

Pokud se současně platnými omezeními ligu hrát nechceš, hlásit se samozřejmě nemusíš. Do ligy můžeš díky měsíční platbě startovného naskočit kdykoliv.

My přes všechna opatření ligu spouštíme a už se nemůžeme dočkat, až se zase na kurty dostaneme.

Vládní opatření se mění tak rychle, že se právě teď možná zase něco změnilo. Jestli máš pocit, že namísto aktuálních informací čteš zápis z valné hromady společenství místních zahrádkářů z roku 2008, omlouvám se. Před každou návštěvou sportoviště proto doporučuji aktualizovat web sportoviště a přečíst si novinky.

Další novinky

Během nucené pauzy jsme připravili i další novinky:

 • Spustili jsme Přáteláky. Když se přihlásíš do ligy, můžeš ihned domlouvat a hrát zápasy. Nemusíš čekat na start kola.
 • Tenisti mohou nově hrát i na dva vítězné sety
 • Zpřehlednili jsme vzájemné zápasy! Vyhledej si svého oblíbeného soupeře a změnu uvidíš na první pohled
 • Zrychlili jsme web. Jestli si vzpomeneš, jak rychlý byl před sedmi měsíci, tak jistě uznáš, že teď je rychlejší

Jsme zvědaví, jak se ti změny budou líbit. Hlavně se ale přihlas do ligy, ať si zahraješ co nejdřív. Také tím podpoříš náš projekt a tým, který na lize pracoval i přes COVID. Pojď si to po těch sedmi měsících zase užít! ;-)

Jakub Hojer

Jakub Hojer - Krotitel šelem v Praze a okolí

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím