Načítám…
Novinka: startovné 150 Kč měsíčně

Novinka: startovné 150 Kč měsíčně

16. Duben 2021

V průběhu vynucené pauzy jsme představili řadu novinek. Tou, která se nejvíce dotkne hráčů, je změna v platbě za ligu. Přečti si, co se všechno mění a proč.

Jak to bylo: 300, 400, 500, 550, 600 nebo 650 Kč

Když se hráči hlásili do ligy naposledy, platili buď 550, 600 nebo 650 Kč za celou sezónu (za 4 měsíce). Výše startovného byla závislá na tom, jak brzy se do ligy hlásili - čím dříve, tím méně platili.

Když nestihli začátek sezóny, mohli se přihlásit v jejím průběhu. A to buď za 500, 400 nebo 300 Kč podle počtu zbývajících měsíců. Nic přehledného.

Když se navíc někdo v průběhu sezóny zranil a musel měsíc vynechat, musel psát správci a žádat o vrácení části startovného. Nic příjemného.

Obě výhrady jsme probrali horem a dolem a vyšla nám novinka, kterou představujeme.

Jak to bude: 150 Kč

Nově se bude za měsíc v jedné lize platit vždy 150 Kč. Jednotná cena 150 Kč odpovídá průměrné platbě za celou poslední sezónu, kdy z cca 1500 uhrazených startovných různé výše vyšel průměr 598 Kč za sezónu, necelých 150 Kč za měsíc.

Uvědomujeme si, že těm, kteří se doteď hlásili včas a platili 550 Kč, ligu zdražíme o 12,50 za měsíc. Chtěli jsme ale stanovit jednotnou a zaokrouhlenou sumu. Hráči navíc ke čtyřem ligovým zápasům získávají díky další novince neomezený počet přáteláků v daném městě a sportu a jeden přátelák kdekoliv.

Musím zadávat platbu každý měsíc? Ne.

Velkou novinkou je, že bude stačit platbu zadat jednou. Poprvé. A v průběhu platebního procesu povolit automatické strhávání startovného i v budoucnu.

  • startovné 150 Kč pak budeme automaticky strhávat sami 7 dní před začátkem nového kola
  • když hráč nebude mít na účtu peníze, upozorníme ho několika e-maily tak, aby mu další kolo neuteklo
  • ligu bude moci jednoduše přerušit nebo odhlásit
  • platit tedy bude jen za měsíce, kdy bude chtít hrát

Co když se mi automatické strhávání plateb nelíbí?

Přestože se většina nových služeb snad ani nedá zaplatit jinak (např. Spotify, Netflix), mysleli jsme i na ty, kteří automatické platby povolovat nechtějí nebo nemohou. I nadále hráčům ponecháme možnost "nabít peněženku" zde na webu, a z té pak budeme automaticky po prvním přihlášení do ligy strhávat 150 Kč měsíčně stejně, jako kdybychom je strhávali z platební karty.

Existují nějaké další důvody ke změně?

Tyto novinky mají i další výhody, a to jak pro hráče, tak i pro organizátory.

  • hráče už nebudeme muset každé 4 měsíce nahánět a upomínat, aby se přihlásili do nové sezóny - i přes všechny e-maily a SMS zprávy se nám občas stalo, že hráč musel jeden měsíc sezóny vynechat, protože na přihlášení do ligy zapomněl.
  • tenisté, kteří z různých důvodů nechtějí hrát v hale, nebudou muset čekat až do června na začátek letní sezóny, ale budou moci jednoduše přihlásit a hrát už od dubna a v říjnu ligu snadno přerušit.
  • hráči budou moci vynechat měsíc, kdy ligu nebudou stíhat odehrát nebo budou zranění. Za tyto odhlášené měsíce nic nezaplatí a zároveň tak nezpůsobí skrečované zápasy svým soupeřům.

Uvědomujeme si, že změny, které se týkají startovného, jsou všeobecně přijímány s velkou ostražitostí. Věříme ale, že tato změna většinu hráčů potěší. Máte-li k novým platbám dotazy, ozvěte se nám!

Jakub Hojer

Jakub Hojer - Krotitel šelem v Praze a okolí

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím