Načítám…
Stovka hráčů vyhrála losované ceny za více než 90 000 Kč

Stovka hráčů vyhrála losované ceny za více než 90 000 Kč

7. Říjen 2021

Mimo vyhlášení nejlepších hráčů v žebříčku losujeme ve VAŠÍ LIZE výhry pro hráče, kteří hráli celý ročník. Letos to byla jen letní sezóna. Celkem jsme jich vylosovali 100 a mohou se těšit na ceny v součtu za více než 90 000 Kč.

Kdo mohl vyhrát? Co proto bylo potřeba udělat?

Losování cen je založené na počtu tombolenek. Šance na výhru stoupá zároveň s počtem tombolenek v osudí. Stejně jako to znáš třeba z plesů. Tombolenky získáváš podle toho, jak vysoko skončíš v sezónním žebříčku. Prvních 10 % v žebříčku získá 10 tombolenek, dalších 10 % o jednu méně a tak dále. Pokud hraješ více lig, tombolenky se sčítají.

Kdo se dostal do slosování?

Do osudí jsou letos zařazeni všichni hráči, kteří se zúčastnili letní sezóny, která byla jako jediná v ročníku 2021 odehraná. Jde nám o motivaci k pravidelnému pohybu všech hráčů ligy, nejen těch nejlepších. Nejlepší hráče pak ve všech městech odměníme na vyhlašovačce v průběhu října/listopadu.

Všem hráčům, kteří letos hráli VAŠI LIGU moc děkujeme za přízeň i v této COVIDové době! A té stovce z vás, na které se usmálo štěstí, gratulujeme. Doufáme, že se vám ceny budou líbit a užijete si je. Velké poděkování patří také všem našim partnerům, kteří do slosování věnovali ceny za více než 90 000 Kč.

Výherci 2021, aneb na koho se usmálo štěstí?

Mrkni na vylosování výherců hlavních cen ve videu

Ohledně předání ceny se všem výhercům ozveme emailem nejpozději do konce října.

Raket Sport

3× poukaz od RaketSport v hodnotě 3.000 Kč

Hlavním partnerem Výher pro hráče VAŠÍ LIGY je RaketSport s.r.o. – specialista na raketové sporty, oficiální distributor špičkových značek Tecnifibre, Pro Kennex, Victor a švýcarských kompresních doplňků Compressport Racket. Na badmintonových, squashových a tenisových turnajích VAŠÍ LIGY budete moci navíc po celý rok testovat kompletní řadu produktů!

Výherci: Marek Pavelek, Martin Štrambach, Pavel Chroustovský

2× SET: 4 – 4,5 kg Paleta de Bodega (šunka z plece) + Gourmet stojan na šunku + nůž a ocilka v hodnotě 1.799 Kč

1× SET: 4 – 4,5 kg Paleta de Bodega (šunka z plece) + Gourmet stojan na šunku + nůž a ocilka v hodnotě 1.899 Kč

Sušená šunka z plece Bodega je výsledkem tradiční kultury výroby šunky, která je prověřena staletími a jejíž tajemství se přenáší z generace na generaci. Jedná se o lahůdku, kterou ocení i ty nejmlsnější jazýčky, jak dokládají ohlasy od našich zákazníků. Více na www.iberskasun­ka.cz , po zadání promo kódu VASELIGA sleva 7 %.

Výherci: Matěj Kovařík

10× poukaz na venkovní únikovou hru v hodnotě 1.490 Kč

10× poukaz na venkovní únikovou hru v hodnotě 1.490 Kč

Poukaz je na jednu z unikátních venkovních únikových her od  Get Out Fun , konkrétně na hru " Tour de beer " v Praze. Je pro 1-6 účastníků a zabere cca 4 hodiny. Zvládnete na své cestě posbírat všechny indície, abyste věděli kudy dál? Jste všímaví a baví Vás namáhat si hlavu při vašich netradičních výletech  nebo s přáteli na pivku ? Venkovní únikové hry v aplikaci  Get Out Fun  vás provedou těmi nejkrásnějšími místy významných měst.

Výherci: Jiří Schnider, Pavel Medlín, František Kunský, Maurizio Pucci, Aleš Mostecký, Matěj Štancl, Michal Hanzlik, Jakub Vilhelm, Zdeněk Randa, Oldřich Kundera

1×4 – 4,5 kg Paleta de Bodega – Serrano (šunka z plece) v hodnotě 1.299 Kč

1×4 – 4,5 kg Paleta de Bodega – Serrano (šunka z plece) v hodnotě 1.299 Kč

Sušená šunka Paleta de Bodega je výsledkem tradiční kultury výroby šunky, která je prověřena staletími a jejíž tajemství se přenáší z generace na generaci. Jedná se o produkt mezinárodního věhlasu, na celém světě ho vyhledávají gurmáni a milovníci vybraných delikates. Více na www.iberskasun­ka.cz , po zadání promo kódu VASELIGA sleva 7 %.

Výherci: Dušan Kajan

2× poukaz 1.200 Kč na členství v Klubu pánů z Ponožkovic

2× poukaz 1.200 Kč na půlroční členství v Klubu pánů z Ponožkovic

Klub Pánů z Ponožkovic oslavuje barevnost a pestrost světa tím, že každý měsíc svým členům zasílá jeden pár pestrobarevných ponožek české výroby přímo do poštovní schránky.

Výherci: Pavel Halamka, Eduard Hais

Lifefood

10 × poukaz 1.000 Kč na nákup Lifefood

Lifefood je českým průkopníkem a leadrem v oblasti rawfood. Je to slušná firma s bio produkty a chová se velmi ekologicky. Tím vším nám je blízká. Doporučujeme obzvlášť jejich raw tyčinky.

Výherci: Tomáš Hlavička, Jakub Pail, Roman Havlík, Jiří Šimandl, Rostislav Čech, Jiří Čejka, Kamil Dunička, Petr Gnan, Jana Adámková, Luděk Černý

3 x poukaz od JOY SPORTS v hodnotě 1.000 Kč

3 x poukaz od JOY SPORTS v hodnotě 1.000 Kč  

                     

Elegantní a stylové sportovní oblečení španělské značky JOMA z eshopu JOY SPORTS. Kromě poukazů pro výherce platí pro všechny hráče ligy sleva 15 % na oblečení pro všechny druhy sportů a 10 % na obuv, stačí zadat kód VL20 na stránce www.joy-sports.cz.  

VýherciZdeněk Pytlíček, Michal Tahal, Jan Wijacki

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Fitkoučink s Tomášem Reinbergrem

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Fitkoučink s Tomášem Reinbergrem

Jak se cítit a vypadat fit s minimem změn v životě? Chceš zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout tvou fyzickou výkonnost? Tento kurz ti s tím pomůže. Více informací o kurzu.

Výherci: Josef Pilka, Petr Šedina, Miroslav Huszák

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. Objevíte souhru těla a mysli a plně využijte svých možností s menším úsilím. Více informací o kurzu.

Výherci: Vera Pecenkova, Daniel Holátko, Miroslav Kvasnica

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Dýcháním ke zdraví s Tomášem Reinbergrem

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Dýcháním ke zdraví s Tomášem Reinbergrem

Celý náš život, zdraví a psychická i fyzická pohoda jsou na dýchání závislé. Vědomé dýchání je prostředkem kvalitního cvičení jógy, dále prostředkem proti stresu, napětí a únavě. Naučte se nejužitečnější dovednost ve svém životě, naučte se správně dýchat. Více informací o kurzu.

Výherci: Miloš Langr, Cyril Blandin, Jan Orel

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Léčebný půst s Tomášem Reinbergrem

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Léčebný půst s Tomášem Reinbergrem

Jak být zdravější, mladší a štíhlejší díky půstu. Logika půstu spočívá v tom, že ulevíme tělu od nepřetržitého zpracovávání potravy. Zbavte se díky půstu zdravotních problémů, vyčistěte kůži, rozjasněte své oči a ciťte se ve svém těle jednoduše lépe. Více informací o kurzu.

Výherci: Andras Kaliszky, Maroš Kucbel, Stefan Djokic

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Očista střev s Tomášem Reinbergrem

3× poukaz 1.400 Kč na videokurz Očista střev s Tomášem Reinbergrem

Zlepšete své trávení, imunitu i náladu. Střeva jsou váš druhý mozek. Ovlivňují v těle vše – od imunity přes správnou váhu až po vaši náladu. Očista střev je bezbolestná a přirozená cesta bez léků k lepšímu zdraví. Více informací o kurzu.

Výherci: Stanislav Riger, Ondřej Hošák, Michal Kučírka

2× poukaz na kompresní podkolenky SLS3 v hodnotě 990 Kč

2× poukaz na kompresní podkolenky SLS3 v hodnotě 990 Kč

Kompresní podkolenky, lýtkové a stehenní návleky a dresy od specializovaného amerického výrobce SLS3 – absolutní špičky na poli kompresních ponožek a návleků. Vhodné i pro kolektivní sporty. Na českém a slovenském trhu zastupuje špičkový Ironman a ultramaratonec Petr Vabroušek , kterého můžete sledovat také na jeho Facebooku.

Výherci: Karel Jiroušek, Kristýna Vitoušová

5× poukaz na 790 Kč od Psaní hravě

5× poukaz na 790 Kč od Psaní hravě

Kurz od Psaní hravě je první kurz psaní všemi deseti, který vás to opravdu naučí a ještě vás bude bavit! Ušetříte moře času, eliminujete překlepy a správné psaní navíc uleví i krční páteři. Stačí 15 minut denně a za měsíc to umíte.

Výherci: Ladislav Mrázek, David Krejčí, Adam Petr, Filip Zeman, Martin Tichý

1× poukaz 650 Kč na členství v Klubu pánů z Ponožkovic

1× poukaz 650 Kč na 3měsíční členství v Klubu pánů z Ponožkovic

Klub Pánů z Ponožkovic oslavuje barevnost a pestrost světa tím, že každý měsíc svým členům zasílá jeden pár pestrobarevných ponožek české výroby přímo do poštovní schránky.

Výherci: Petr Silhanek

3× produktový box EMCO v hodnotě 590 Kč

3× produktový box EMCO v hodnotě 595 Kč

Zdravé mysli, kaše, sušenky či tyčinky od české firmy Emco v praktickém boxu dle vašeho výběru, až k vám domů!

Výherci: Pavel Ryska, Petra Chvatíková, Jan Vavřík

8× poukaz na nákup zboží na SportObchod.cz v hodnotě 500 Kč

8× poukaz na nákup zboží na SportObchod.cz v hodnotě 500 Kč

Jsme odborníci na sportovní potřeby , prodáváme od roku 2002. Jsme sportovci, našim sportům rozumíme a rádi vám pomůžeme s výběrem. Zboží sami používáme, pravidelně testujeme a na přípravě produktů si dáváme záležet. Hráčům VAŠÍ LIGY věnujeme 8× poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč.

Výherci: Robert Taussig, Veronika Dvořáková, Jan Doležal, Jan Provazník, Satnam Singh, Martin Vondrák, Vojta Navratil, Lukáš Voborník

7× poukaz 500 Kč na zboží CRUMPLER v e-shopu CRUMPL.cz

7× poukaz 500 Kč na zboží CRUMPLER v e-shopu CRUMPL.cz

E-shop CRUMPL.cz nabízí nejširší nabídku produktů Crumpler v ČR – brašny, batohy, pouzdra na tablety i mobily, cestovní tašky, peněženky, foto brašny atd. Crumpler je světoznámá Australská značka založená v Melbourne v roce 1995 kurýrem Stuartem Crumplerem.

Výherci: Robert Falbr, Dušan Kvaska, Miroslav Kotaška, Ruchit Shah, Lukáš Lamberský, Petr Holý, Petr Houdek


3× poukaz 500 Kč do e-shopu MojeEQUA.cz

3× poukaz 500 Kč do e-shopu MojeEQUA.cz

MojeEQUA.cz nabízí široký sortiment skleněných, ekologických plastových a nerezových lahví pro děti i dospělé. Lahvičky jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů, lze je recyklovat a neobsahují BPA ani jiné škodliviny. Chrání tak nejenom nás, ale také životní prostředí, protože pomáhají snižovat spotřebu plastů. Díky vlastní designové lahvičce Tě při sportu nikdy nepřekvapí žízeň.

Výherci: Anton Frank, Karel Noháč, Lucie Kučerová

3× poukaz 500 Kč do e-shopu CHIASHAKE.CZ

3× poukaz 500 Kč do e-shopu CHIASHAKE.cz

CHIASHAKE.CZ - Zdravé, chutné, plné živin a k tomu rychle připravené – to jsou produkty Chia Shake.Že jste přesně takovou potravinu ve svém jídelníčku postrádali? Neváhejte a navštivte naše stránky, vybírat můžete z nejrůznějších druhů produktů od koktejlů až po proteinové palačinky. Výrobky jsou vhodné jak do dietního programu, tak jako nevšední doplnění energie po náročném dnu či cvičení.

Výherci: Jiří Mareš, Karel Lábr, Martin Kakaščík

3× poukaz 500 Kč do e-shopu CVICINKA.CZ

5× poukaz 200 Kč do e-shopu CVICINKA.cz

CVICINKA.CZ - Partner, který nabízí ručně vyrobené veganské tyčinky a eko produkty. Jejich tyčinky vám doplní energii nejen po ligovém zápase. Hodí se skvěle jako svačinka na procházku nebo pro vaše děti. V mnoha příchutích. Nečekejte až na losování v říjnu a vyzkoušejte už teď.

Výherci: Michael Horký, Denisa Dohnalová, Pavel Barkáč, Jakub Culek, Lukáš Sova

3× poukaz od Lee & Wrangler v hodnotě 500 Kč

3× poukaz od Lee & Wrangler v hodnotě 500 Kč

Lee & Wrangler - Brněnské prodejny legendárních amerických značek Lee a Wrangler nabízí kvalitní džínové kousky. Využijte 20% slevy na nezlevněné zboží v prodejně v Galerii Vaňkovka a OC Olympia Brno. Pro uplatnění stačí na pokladně říct heslo: VAŠE LIGA.

Výherci: Michal Novotný, Jan Dlugoš, Bohumil Hrnčíř

refcoach

10× poukaz na 1 lekci zdarma s trenérem refcoach dle výběru

Máš na výběr ze všech sportů a je jen na tobě, jakého trenéra si na refcoach zvolíš. Při rozhodování mezi trenéry ti pomohou jejich detailní profily a hodnocení ostatních uživatelů.

Výherci: Zbyněk Košťál, Michal Scholze, Martin Krippel, Robert Rosenberg, Lenka Moravcova, Filip Worsch, Renáta Zrůstová, Roman Zajac, Tomáš Píč, Filip Kratochvíl

3× poukaz od Lee & Wrangler v hodnotě 500 Kč

2× webinář VAŠÍ LIGY dle výběru

Můžeš si vybrat kterýkoli ze 7 webinářů VAŠÍ LIGY, které jsme natočili během první polovinu roku 2021 na témata týkající se sportu.

Výherci: Vojtěch Bernacik, Denis Těšínský

3× poukaz v hodnotě 500 Kč od Nutspread.cz

3× poukaz v hodnotě 500 Kč od Nutspread.cz

                                                   

Co je zdravé, není dobré? Naopak - naše zdravé krémy si zamilujete na první lžičku! Nutspread.cz: český výrobce 100% ořechových másel. Bez lepku, cukru, umělých sladidel a palmového oleje, pouze z prvotřídních oříšků, nepopsatelně vynikající chuti. Široký sortiment, tradice od roku 2014. S výběrem rádi pomůžeme :)

Výherci: Dominik Brogowski, Peter Kopačka, Karel Tobolář

Přejeme spoustu radosti ze hry v ročníku 2022.

Petr & tým VAŠÍ LIGY

vl-petr.jpg
Petr Lundák - Strážce spokojenosti v Plzni, Olomouci a Pardubicích

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody