Načítám…
Videozáznamy webinářů

Videozáznamy webinářů

11. Únor 2021

Protože jste si psali o to, že jste nestihli naše webináře a rádi byste se na ně podívali, připravili jsme pro vás možnost si koupit videozáznam z webináře i dodatečně.

Přehled uplynulých webinářů

Detailnější informace k jednotlivým webinářům

Tomáš Reinbergr - Dýchej správně nejen při sportu

Jak vylepšit dýchání při sportu a zlepšit tím výkon, pocit i regeneraci. Jak nám může dech pomoci snížit tepovku, zbavit se stresu a posunout anaerobní práh? Dýcháš správně? Možná nevyužíváš celý svůj sportovní potenciál. Zjisti do jaké části plic dýcháš. Vyzkoušej si rozdíl mezi dýcháním nosem a pusou. Jak by měl vypadat zdravý přirozený dech?

Dýchací workshop mi pomohl zvýšit výkonnost při badmintonu i při běhání a na běžkách. Petr Lundák

  • 9 dechových cvičení, která můžeš v životě dle potřeby a situace využívat

Koupit videozáznamPetr Vabroušek - o regeneraci a neuvěřitelných sportovních zážitcích


V první části dvouhodinového interaktivního webináře jsme si povídali o tom, jak díky regeneraci využít trénink naplno a zároveň předejít zraněním. Tyto rady využijí nejen běžci a triatlonisté, ale hodí se také pro hráče raketových sportů.

V druhé části jsme se bavili o Petrových neuvěřitelných sportovních zážitcích

Tento pořad byl výborný, děkuju Petrovi V. i organizátorům. Bylo to adresné, lepší než v rádiu. A Petr L. ho dobře moderoval. Aleš

Koupit videozáznamIvan Rybařík - strava pro maximální výkon ve sportu


Jaká strava nám ve sportu umožní podat maximální výkon? Co nám zrychlí regeneraci? Jaké jídlo naopak zvyšuje zánětlivost v těle? Kolikrát denně jíst? Co by na talíři nemělo chybět, aby byla výživa energeticky vyvážená? Co pít a co ne? Z čeho brát cukry, tuky, bílkoviny? V jakém poměru? Jak je to s minerály, vlákninou? Co syrová a vařená strava?

Je vidět že je to fakt machr, takže super volba speakera :) - Šárka


Tomáš Reinbergr - více energie a zdraví


Jak několika menšími změnami v životosprávě získat více energie a zdraví do života? Chcete shodit nějaké to kilo? Zlepšit trávení? Zlepšit dýchání a spánek? Zvýšit imunitu a cítit se lehčí a ohebnější? Jak se zbavit toxinů?

Stálo to hodinu vyprávění a pak týden velké změny. Výsledkem je, že se na jídlo těším a opět si ho pořádně užívám. Cítím se skvěle a můj pupek je menší. Během měsíce jsem zhubl 4 kila. - Jiří

Koupit videozáznamJindra Bachmanová - vylaď svůj mozek na plný výkon


Bavili jsme se o mentálním tréninku a psychologické přípravě ve sportu.

  • Co jako amatérský sportovec můžeš udělat z hlediska psychické přípravy, abys dokázal odehrát ligový zápas/zaběhnout závod naplno?
  • Jak se zklidnit před zápasem/závodem? A dostat se do pohody?
  • Jak probíhá spolupráce s koučem a co můžeš rozvíjet?
Hraješ v tréninku jako bůh, ale v zápase to nedokážeš zopakovat? Podívej se na zoubek tomu, co s tím můžeš udělat :)


Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím