Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
31.01.2019 |
09:57 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.01.2019 |
13:43 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.01.2019 |
20:08 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.01.2019 |
15:40 |
5. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.12.2018 |
18:24 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.12.2018 |
13:19 |
2. |
Času dost
(?. Hadrbolcová,
R. Schafer)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.12.2018 |
14:36 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.12.2018 |
23:31 |
2. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.12.2018 |
17:44 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.11.2018 |
17:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
|
3:1 |
|
27.11.2018 |
19:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
23.11.2018 |
16:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
1:3 |
|
01.11.2018 |
00:10 |
2. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
|
3:2 |
|
31.10.2018 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
28.10.2018 |
21:00 |
2. |
Času dost
(?. Hadrbolcová,
R. Schafer)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
28.10.2018 |
19:30 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
26.09.2018 |
20:30 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
25.09.2018 |
18:00 |
3. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
18.09.2018 |
18:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:0 |
|
17.09.2018 |
17:00 |
3. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
31.08.2018 |
08:00 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
30.08.2018 |
17:00 |
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
|
3:0 |
|
30.08.2018 |
07:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:0 |
|
17.08.2018 |
17:00 |
4. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Hamr Záběhlice |
S:3 |
|
06.08.2018 |
07:19 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
|
S:S |
|
01.08.2018 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
24.07.2018 |
19:00 |
2. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
13.07.2018 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
27.06.2018 |
20:00 |
2. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
0:3 |
|
26.06.2018 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
25.06.2018 |
18:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.06.2018 |
18:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.06.2018 |
17:00 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.06.2018 |
16:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
31.05.2018 |
17:30 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
3:1 |
|
29.05.2018 |
18:00 |
3. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.05.2018 |
18:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.04.2018 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
22.04.2018 |
18:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
2:3 |
|
22.04.2018 |
17:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
|
3:2 |
|
19.04.2018 |
16:30 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.04.2018 |
14:32 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
02.04.2018 |
18:30 |
2. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.03.2018 |
18:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
28.02.2018 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.02.2018 |
18:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.02.2018 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
27.02.2018 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
31.01.2018 |
19:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.01.2018 |
20:00 |
2. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
23.01.2018 |
17:00 |
2. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
05.01.2018 |
18:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.12.2017 |
18:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
12.12.2017 |
17:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.12.2017 |
17:30 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
01.12.2017 |
10:21 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:S |
|
30.11.2017 |
21:00 |
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
28.11.2017 |
17:30 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.10.2017 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.10.2017 |
18:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.10.2017 |
17:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
27.09.2017 |
07:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.09.2017 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
24.09.2017 |
17:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
22.09.2017 |
17:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
27.08.2017 |
19:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.08.2017 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.08.2017 |
08:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.08.2017 |
19:30 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
31.07.2017 |
18:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
27.07.2017 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.07.2017 |
18:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.07.2017 |
20:00 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.07.2017 |
14:11 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
28.06.2017 |
18:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.06.2017 |
08:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
3. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
|
S:S |
|
31.05.2017 |
19:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
25.05.2017 |
19:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
21.05.2017 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
01.05.2017 |
20:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
30.04.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
26.03.2017 |
21:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
26.03.2017 |
19:00 |
3. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
26.03.2017 |
19:00 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
26.03.2017 |
17:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
24.03.2017 |
17:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.02.2017 |
17:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.02.2017 |
19:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.02.2017 |
18:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
23.01.2017 |
19:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
22.01.2017 |
15:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
22.01.2017 |
14:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
08.12.2016 |
19:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
01.12.2016 |
14:50 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
23.11.2016 |
19:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
20.11.2016 |
18:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.11.2016 |
18:00 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
23.10.2016 |
19:00 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
23.10.2016 |
18:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
16.10.2016 |
18:30 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
28.09.2016 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
19.09.2016 |
20:30 |
3. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
18.09.2016 |
18:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.08.2016 |
20:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
14.08.2016 |
19:30 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.08.2016 |
18:30 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
3. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
26.07.2016 |
21:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.06.2016 |
20:30 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
3:1 |
|
22.06.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
16.06.2016 |
21:00 |
3. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
BEACHPARK |
3:0 |
|
16.06.2016 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
2:3 |
|
26.05.2016 |
20:00 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
24.05.2016 |
18:30 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.05.2016 |
20:30 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.04.2016 |
21:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
|
17.04.2016 |
21:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
17.04.2016 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
13.04.2016 |
21:00 |
4. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
25.02.2016 |
18:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
17.02.2016 |
22:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.02.2016 |
22:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.02.2016 |
20:30 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
31.01.2016 |
20:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
28.01.2016 |
18:30 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
21.01.2016 |
18:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
15.01.2016 |
17:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
13.12.2015 |
18:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
13.12.2015 |
17:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
09.12.2015 |
18:00 |
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
18:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.11.2015 |
17:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.11.2015 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.11.2015 |
21:30 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
25.11.2015 |
19:30 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
29.09.2015 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.09.2015 |
18:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
15.09.2015 |
18:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
10.09.2015 |
18:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
31.08.2015 |
20:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
31.08.2015 |
18:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
30.08.2015 |
18:00 |
3. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
27.08.2015 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
27.08.2015 |
18:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
29.07.2015 |
18:00 |
4. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
27.07.2015 |
20:00 |
4. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
27.07.2015 |
19:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
01.07.2015 |
12:41 |
3. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
|
3:0 |
|
30.06.2015 |
19:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
18.06.2015 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
11.06.2015 |
18:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
29.05.2015 |
07:30 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.05.2015 |
20:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
26.05.2015 |
19:00 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
26.05.2015 |
18:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
19.05.2015 |
09:00 |
4. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.04.2015 |
18:00 |
5. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
20.04.2015 |
20:00 |
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
19.04.2015 |
18:30 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.04.2015 |
18:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.03.2015 |
09:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
25.02.2015 |
18:00 |
3. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
18.02.2015 |
20:00 |
3. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.02.2015 |
18:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.01.2015 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.01.2015 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
27.01.2015 |
20:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
21.01.2015 |
18:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
18.01.2015 |
18:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.12.2014 |
19:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
28.12.2014 |
16:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
17.12.2014 |
18:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
30.11.2014 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.11.2014 |
22:00 |
3. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.11.2014 |
19:30 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.11.2014 |
18:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
21.10.2014 |
21:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.10.2014 |
19:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
23.09.2014 |
19:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
23.09.2014 |
18:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
09.09.2014 |
19:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
01.09.2014 |
11:42 |
3. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
3:S |
|
28.08.2014 |
20:00 |
3. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
|
1:3 |
|
28.08.2014 |
20:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:0 |
|
21.08.2014 |
18:00 |
3. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
1:3 |
|
22.07.2014 |
18:00 |
4. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
18.07.2014 |
18:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.07.2014 |
19:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
3:0 |
|
08.07.2014 |
18:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
19.06.2014 |
19:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
TC Tempo Lhotka |
1:3 |
|
17.06.2014 |
20:00 |
3. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
16.06.2014 |
18:00 |
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
08.06.2014 |
19:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
1:3 |
|
02.06.2014 |
10:33 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:S |
|
27.05.2014 |
18:30 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.05.2014 |
17:11 |
3. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
|
3:S |
|
22.05.2014 |
20:00 |
3. |
B&M
(M. Kupka,
B. Krchová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
22.05.2014 |
19:30 |
3. |
AllinOne
(K. Hladká,
M. Budík)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
29.04.2014 |
18:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
28.04.2014 |
07:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.04.2014 |
06:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.04.2014 |
18:00 |
3. |
Pinknem se
(J. Reitspiesová,
T. Dürrhammer)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
01.04.2014 |
19:28 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
20.03.2014 |
18:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
08.03.2014 |
15:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
28.02.2014 |
19:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.02.2014 |
19:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.02.2014 |
21:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
15.02.2014 |
15:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.01.2014 |
18:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.01.2014 |
20:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
14.01.2014 |
18:30 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
04.01.2014 |
16:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
04.01.2014 |
15:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
02.01.2014 |
18:30 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.12.2013 |
19:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.11.2013 |
18:00 |
3. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
17.11.2013 |
18:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
17.11.2013 |
17:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
05.11.2013 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
30.10.2013 |
18:00 |
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
16.10.2013 |
20:30 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
16.10.2013 |
19:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.10.2013 |
08:34 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
29.09.2013 |
14:00 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
24.09.2013 |
06:00 |
5. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.09.2013 |
03:00 |
5. |
Kat a Mat
(K. Moderová,
M. Lachký)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.08.2013 |
03:04 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
S:S |
|
12.06.2013 |
18:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.05.2013 |
20:00 |
4. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.05.2013 |
19:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.05.2013 |
18:00 |
4. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
12.05.2013 |
18:00 |
4. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
24.04.2013 |
21:00 |
5. |
Sandíci
(M. Kalfař,
D. Zelfelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.04.2013 |
18:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.04.2013 |
17:30 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.04.2013 |
21:00 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
|
|
3. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
2Koaly
(K. Štěch,
B. Layerová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
4FIT
(T. de Vas,
S. de Mi)
|
|
S:S |
|
|
|
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
S:S |
|
|
|
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:S |
|