Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
23.09.2015 |
20:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
21.09.2015 |
19:00 |
4. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
01.09.2015 |
10:57 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
|
S:S |
|
27.08.2015 |
20:00 |
5. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.07.2015 |
10:00 |
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
16.07.2015 |
20:00 |
6. |
Natural born players
(M. Vaďura,
L. Mrázková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
10.07.2015 |
17:00 |
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.06.2015 |
10:54 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:3 |
|
23.06.2015 |
08:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.05.2015 |
20:00 |
6. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
13.05.2015 |
19:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
11.05.2015 |
21:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
10.05.2015 |
20:00 |
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
01.05.2015 |
14:17 |
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
26.04.2015 |
21:00 |
6. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
20.04.2015 |
21:00 |
6. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
19.04.2015 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
29.03.2015 |
21:00 |
5. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.03.2015 |
20:00 |
5. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
17.03.2015 |
21:00 |
5. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.03.2015 |
21:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
20.02.2015 |
21:00 |
6. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.02.2015 |
15:30 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.02.2015 |
19:00 |
6. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
6. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
|
S:S |
|
30.09.2014 |
22:24 |
6. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
S:S |
|
01.09.2014 |
13:54 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
01.09.2014 |
13:54 |
5. |
Superpár
(H. Klofáčová,
P. Schwank)
|
|
S:S |
|
01.09.2014 |
13:54 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
05.08.2014 |
18:00 |
5. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Komentáře
|
22.07.2014 |
18:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
15.07.2014 |
21:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.07.2014 |
10:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
3:S |
|
19.06.2014 |
21:00 |
5. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
18.06.2014 |
08:00 |
5. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.06.2014 |
09:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
01.06.2014 |
17:37 |
5. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
|
3:S |
|
29.05.2014 |
20:00 |
5. |
Alča a Lumča
(A. Pazderková,
L. Hovančík)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
28.05.2014 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
19.05.2014 |
17:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
07.05.2014 |
20:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
01.05.2014 |
18:47 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
25.04.2014 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.04.2014 |
18:30 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.04.2014 |
17:00 |
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.04.2014 |
20:00 |
4. |
Eagles
(T. Řimnáčová,
J. Havle)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.03.2014 |
18:00 |
5. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.03.2014 |
17:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
16.03.2014 |
20:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.03.2014 |
21:00 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
28.02.2014 |
20:00 |
6. |
Jana Svatá
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.02.2014 |
16:30 |
6. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
06.02.2014 |
18:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
26.01.2014 |
18:30 |
5. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
|
1:3 |
|
24.01.2014 |
15:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.01.2014 |
17:00 |
5. |
T&J
(J. Janiš,
T. Purschová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
15.01.2014 |
17:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
0:3 |
|
15.12.2013 |
21:00 |
5. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
13.12.2013 |
20:00 |
5. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
06.12.2013 |
18:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.11.2013 |
09:00 |
6. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
|
3:2 |
|
21.11.2013 |
22:00 |
6. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.11.2013 |
15:00 |
6. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
14.11.2013 |
20:00 |
6. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
25.10.2013 |
16:00 |
6. |
Kapustňáci
(M. Janová,
O. Kadeřábek)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
25.10.2013 |
15:00 |
6. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
18.10.2013 |
15:00 |
6. |
MIGA
(G. Skopková,
M. Procházka)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
17.10.2013 |
21:00 |
6. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Komentáře
|
05.10.2013 |
13:00 |
5. |
Meteor shower
(J. Kozic,
J. Forch)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
11.09.2013 |
20:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
30.08.2013 |
18:00 |
5. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
29.08.2013 |
17:30 |
5. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.08.2013 |
16:30 |
5. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
|
3:1 |
|
26.08.2013 |
17:00 |
5. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Komentáře
|
29.07.2013 |
08:00 |
6. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
22.07.2013 |
18:00 |
6. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
11.07.2013 |
20:00 |
6. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
30.06.2013 |
18:00 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.06.2013 |
20:00 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
17.06.2013 |
19:30 |
7. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
09.06.2013 |
12:00 |
7. |
Horký maliny
(V. Tatarová,
O. Tichý)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
|
|
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
SNJ
(T. Havelka,
P. Jelínková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
|
3:S |
|